ПУТІН ПОЧАВ ВІЙНУ

Президент Росії Володимир Путін виступив з екстреним зверненням до громадян, в якому повідомив про рішення щодо військової операції на Донбасі.

ПУТІН ПОЧАВ ВІЙНУ

Промову транслював телеканал "Росія-24".

"Мною прийнято рішення про військову операцію".

"Росія не допустить появи в України ядерної зброї".

"До планів РФ не входить окупація українських територій".

"Вся відповідальність за можливе кровопролиття буде повністю на совісті українського режиму".

Путін заявив, що дії РФ пов'язані не з обмеженням інтересів України, а із захистом самої себе від "тих, хто взяв Україну в заручники".

24 лютого 2022р.

Теги: Путін, Росія, ОРДЛО

Коментарі

до нижнього Келемена 2022-04-11 / 18:41:48
Імбециле пудгецковий, тобі пора в дурку, або за русскім воєнним корабльом.

Василь Келемен 2022-04-04 / 18:21:37
У-у! Сука Путинь! Вусьім гөду назад начав вөйну. Насадив нам на гөлөву порошенок, зеленок тай йіх слуг бандирьуку и пөлөвина з нас порөзбігаласьа по всьөму світу, вбы хөть йакусь купіку дөму принести, а типир, пес паршивий, сього му стало мало и ун,Кутинь, хоче всих сих кылөшу уд нам угнати и щи май хужых нам на шийу посадити. Вбы сьме ни лише, йак типир, көвдошами были, но и, - исе дьійсно ужас! - пиристали бандирьуку в задницьу цьульөвати. Ни деме сьа сьуй нирусьі живыми в рукы!

Jakn 2022-03-14 / 23:36:14
Ostannij podonok i swolota!

777 2022-02-26 / 11:17:40
Скільки раз бачу фото путлера стільки раз мене нудить від його противної морди.

пенсіонер 2022-02-26 / 09:19:00
СЛАВА ЗСУ. СЛАВА УКРАЇНІ. СМЕРТЬ ОРДІ. Пиз... сепарам і колаборантам, в тому числі і закарпатським.

РФР 2022-02-25 / 14:02:08
Краткий перевод: А нас за шо?!

Stepan 2022-02-25 / 10:27:04
putina spalyty

Ivan Bakanov 2022-02-25 / 08:46:13
Ужгородські зрадники і колаборанти з украінофобськоі помийки UA-Reporter.com Слободянюк Сергій Миколайович та Мандрик Катерина Карлівна (1965 р.н. вул.Закарпатська 9А) привели нам за руку війну. Тепер стережіться.

Закарпатець 2022-02-24 / 11:48:00
Солідарний із Злим. Жопоблок взагалі на смереку. У повному складі.

Злий 2022-02-24 / 10:45:34
Ловіть павлова , данацка і таку ж пиздоту і хуярьте , а московських попів треба ще мало печень підріхтувати

вік 2022-02-24 / 10:33:07
путлєр- здохни сволота виродок та всі хто стріляє в українців. Слава Україні!

Андрій 2022-02-24 / 09:02:42
Господи захисти Україну!

Сміх 2022-02-24 / 06:16:15
Господи захисти наш народ збережи Україну

злий 2022-02-24 / 06:14:41
Путіне, здохни, тварино!

Люди 2022-02-24 / 06:10:33
. Сука він

НОВИНИ: Різне

14:41
Зеленський підтвердив, що бійців з "Азовсталі" мають повернути Україні
12:39
Втрати ворога: 28 850 окупантів, 1278 танків, 3116 бойових броньованих машин
10:26
Окупанти планують наступ у напрямку Ямпіль-Сіверськ – зведення штабу
09:09
ППО для України: у новому пакеті допомоги від США є ЗРК Patriot – WP
18:19
/ 7
Зброя до України надходить рекордно швидко, іноді за години – посольство США
14:10
Як грамотно вибрати та придбати меблі для дому?
14:06
/ 1
Втрати ворога: 28 700 військових, 1263 танки, 3090 бойових броньованих машин
08:19
/ 1
Росіяни йдуть у наступ біля Лисичанська і Сєвєродонецька – зведення з фронтів
22:25
Кільце для нього — легкий та успішний вибір
21:30
Бійці "Азову" вийшли на зв'язок: командування на заводі "Азовсталь"
20:54
Сенат США остаочно схвалив виділення Україні $40 млрд допомоги
20:50
G7 погодила виділення $18,4 млрд для функціонування України в травні - липні – ЗМІ
18:56
Угорський MOL таки готується до відмови від російської нафти
17:30
/ 1
З "Азовсталі" вийшли ще майже тисяча захисників Маріуполя
09:51
/ 1
Втрати ворога: 28 500 окупантів, 1254 танки, 595 артилерійських систем
08:22
На чотирьох напрямках наступ і штурмові дії ворога провалені – зведення з фронтів
06:21
Єврокомісія офіційно запропонувала створити новий механізм для відбудови України
01:09
Польща, Румунія, Угорщина, Словаччина та Чехія отримають 248 млн євро на допомогу біженцям з України
15:14
Зеленський запропонував Раді продовжити воєнний стан
13:49
Фінляндія і Швеція подали заявки на вступ у НАТО
10:51
Втрати ворога: 28 300 військових, 1251 танк, 3034 бойові броньовані машини
10:45
На Закарпатті у квітні ціни на продукти харчування зросли на 3,4%
07:59
Ворог зосередився на утриманні позицій, на Донбасі намагається наступати - зведення з фронтів
07:50
Як використовувати сміттєскидач та для чого він потрібен?
07:21
/ 1
Єдино прийнятним завершенням війни буде відновлення України в кордонах 1991 року – Резніков
» Всі новини