ПУТІН ПОЧАВ ВІЙНУ

Президент Росії Володимир Путін виступив з екстреним зверненням до громадян, в якому повідомив про рішення щодо військової операції на Донбасі.

ПУТІН ПОЧАВ ВІЙНУ

Промову транслював телеканал "Росія-24".

"Мною прийнято рішення про військову операцію".

"Росія не допустить появи в України ядерної зброї".

"До планів РФ не входить окупація українських територій".

"Вся відповідальність за можливе кровопролиття буде повністю на совісті українського режиму".

Путін заявив, що дії РФ пов'язані не з обмеженням інтересів України, а із захистом самої себе від "тих, хто взяв Україну в заручники".

24 лютого 2022р.

Теги: Путін, Росія, ОРДЛО

Коментарі

до нижнього Келемена 2022-04-11 / 18:41:48
Імбециле пудгецковий, тобі пора в дурку, або за русскім воєнним корабльом.

Василь Келемен 2022-04-04 / 18:21:37
У-у! Сука Путинь! Вусьім гөду назад начав вөйну. Насадив нам на гөлөву порошенок, зеленок тай йіх слуг бандирьуку и пөлөвина з нас порөзбігаласьа по всьөму світу, вбы хөть йакусь купіку дөму принести, а типир, пес паршивий, сього му стало мало и ун,Кутинь, хоче всих сих кылөшу уд нам угнати и щи май хужых нам на шийу посадити. Вбы сьме ни лише, йак типир, көвдошами были, но и, - исе дьійсно ужас! - пиристали бандирьуку в задницьу цьульөвати. Ни деме сьа сьуй нирусьі живыми в рукы!

Jakn 2022-03-14 / 23:36:14
Ostannij podonok i swolota!

777 2022-02-26 / 11:17:40
Скільки раз бачу фото путлера стільки раз мене нудить від його противної морди.

пенсіонер 2022-02-26 / 09:19:00
СЛАВА ЗСУ. СЛАВА УКРАЇНІ. СМЕРТЬ ОРДІ. Пиз... сепарам і колаборантам, в тому числі і закарпатським.

РФР 2022-02-25 / 14:02:08
Краткий перевод: А нас за шо?!

Stepan 2022-02-25 / 10:27:04
putina spalyty

Ivan Bakanov 2022-02-25 / 08:46:13
Ужгородські зрадники і колаборанти з украінофобськоі помийки UA-Reporter.com Слободянюк Сергій Миколайович та Мандрик Катерина Карлівна (1965 р.н. вул.Закарпатська 9А) привели нам за руку війну. Тепер стережіться.

Закарпатець 2022-02-24 / 11:48:00
Солідарний із Злим. Жопоблок взагалі на смереку. У повному складі.

Злий 2022-02-24 / 10:45:34
Ловіть павлова , данацка і таку ж пиздоту і хуярьте , а московських попів треба ще мало печень підріхтувати

вік 2022-02-24 / 10:33:07
путлєр- здохни сволота виродок та всі хто стріляє в українців. Слава Україні!

Андрій 2022-02-24 / 09:02:42
Господи захисти Україну!

Сміх 2022-02-24 / 06:16:15
Господи захисти наш народ збережи Україну

злий 2022-02-24 / 06:14:41
Путіне, здохни, тварино!

Люди 2022-02-24 / 06:10:33
. Сука він

НОВИНИ: Різне

10:57
Тример зуботехнічний - секрет досконалого протезування
10:44
Сенат США проголосував за виділення допомоги Україні
13:34
Підкремлівські "мантри": сійярто пообіцяв блокувати гроші на зброю Україні через "полювання" на угорські компанії
12:29
Підкремлівські "мантри": сійярто каже, що ЄС "готується до світової війни" поставками зброї в Україну
11:47
Чому так важливо підтримувати чистоту в офісному приміщенні?
14:39
Що таке PPC (Pay per Click)
21:28
ДЦВ — додатковий захист для автовласників: чи варте воно того?
14:38
Як правильно вибрати упаковку для різних видів квітів - троянди, лілії, тюльпани
13:47
Переваги та особливості сучасних воріт
00:13
Яким має бути універсальний похідний ніж пішого мисливця та туриста?
23:49
Палата представників підтримала конфіскацію заморожених активів рф для України
21:58
У Конгресі США підтримали допомогу Україні
14:51
Правила підбору одягу для тривалих велопрогулянок
15:36
Гербіциди: основні типи, принцип дії та застосування в аграрній практиці
16:17
Холодильник Samsung No Frost — ідеальний варіант для кухні
22:13
Щоби "промивати мізки" угорцям, росіяни створили спеціальний сайт і Telegram-канал
20:18
Весілля мрії у Німеччині з агентством AlexShow
17:19
Чи можна використовувати паронітові прокладки для води
15:37
Покупка військового спорядження: важливі поради від експерта
10:43
Дизельний та бензиновий генератор: який обрати?
19:42
Гідравлічні насоси: їх види та основні характеристики
15:06
44 держави у Гаазі підтримали створення спецтрибуналу та використання заморожених активів рф
21:23
П'ять аргументів на користь купівлі планшета
20:55
Оновлені можливості: Що робить DJI Mavic 3T найкращим вибором
19:29
Як змінились ціни на будівельні матеріали?
» Всі новини