У січні на Закарпатті ціни на продукти харчування зросли на 3%. Найбільше подорожчали овочі, фрукти, молоко та хліб

Інфляція на споживчому ринку області у січні 2022р. порівняно з груднем 2021р. становила 1,6%, по Україні – 1,3%.

У січні на Закарпатті ціни на продукти харчування зросли на 3%. Найбільше подорожчали овочі, фрукти, молоко та хліб

На споживчому ринку області у січні 2022р. порівняно з груднем 2021р. ціни на продукти харчування зросли на 3,0%. Найбільше подорожчали овочі – на 22,4%, фрукти – на 4,3%, молоко – на 2,8%, хліб – на 2,5%,  олія соняшникова – на 1,9%, риба та продукти з риби – на 1,8%, м’ясо та м’ясопродукти – на 0,9%. 

Алкогольні напої та тютюнові вироби в середньому зросли в ціні на 0,8%, при цьому тютюнові вироби подорожчали на 0,9%, алкогольні напої – на 0,7%.

Ціни на одяг і взуття за зазначений період знизилися на 1,5%, у т.ч. взуття – на 2,6%, одяг – на 0,5%. 

У січні 2022р. порівняно з груднем 2021р. зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 1,0% відбулося в основному через підвищення тарифів на каналізацію на 13,7%, послуги з розподілу природного газу – на 11,7%.

Ціни на транспорт за зазначений період зросли на 1,2%, за рахунок подорожчання  палива та мастил – на 3,3%, проїзду в автодорожньому пасажирському транспорті – на 2,2%.

Вартість послуг зв’язку зросла на 1,5%, в основному за рахунок збільшення цін на місцевий телефонний зв’язок на 14,6%.

Подорожчання послуг освіти на 0,9% головним чином зумовлено зростанням плати за утримання дітей у дошкільних закладах на 15,2%.

 

23 лютого 2022р.

Теги: продукти, ціни, харчування

НОВИНИ: Соціо

21:51
Найбільшими платниками туристичного збору на Закарпатті торік були Поляна, Ужгород і Баранинці
20:43
Офіс Омбудсмана виявив у циганському таборі у Великолучківській громаді покусану пацюками дитину, туберкульоз у дітей і фіктивне батьківство Фото новина
19:39
У Хустській громаді зустрічали захисника Івана Єрмаковича з Ізи, що помер у лікарні Фото новина
19:28
На війні з росією поліг Сергій Клованич з Боронява Хустської громади Фото новина
18:20
/ 1
У Пенсійному фонді Закарпаття роз’яснили нові правила дитячих виплат-2026 Фото новина
17:50
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали двох харків’ян неподалік кордону зі Словаччиною Фото новина
13:06
Обласна бібліотека презентує "Календар краєзнавчих пам’ятних дат Закарпаття на 2026 рік"
09:07
/ 6
Закарпатська облрада "новорічно" відкорегувала будівництво школи біля Мукачева до 225 млн оточенню Комарницького і Тищенка
08:47
На Закарпатті оприлюднили погодинний графік відключень електроенергії на 8 січня
18:21
/ 2
До Мукачева евакуаційним потягом прибули вимушені переселенці з прифронтових територій Фото новина
17:08
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Миколою Райнишем Фото новина
14:22
/ 1
Помер військовослужбовець із села Боржавське на Виноградівщині Михайло Кіш Фото новина
09:08
Графік відключень електроенергії в Закарпатті на 7 січня
20:57
/ 6
Закарпатська прокуратура не захистила заказник "Темнатик" і праліси на схилах Боржави від забудови курортом Каськіва-Львочкіна
17:41
/ 1
На війні з росією поліг Олексій Керпатенко зі Сваляви Фото новина
17:01
/ 1
Закарпатські прикордонники заборонили проросійському італійцю в’їзд в Україну на 3 роки - ЗМІ Фото новина
15:07
/ 1
Підтвердили загибель захисника із Дубівської громади Юрія Мотринця Фото новина
13:55
Двоє туристів із Тернополя заблукали в горах Закарпаття Фото новина
11:41
На Закарпатті викрили канал переправлення ухилянтів горами до Румунії Фото новина
11:15
/ 1
В Ужгороді попрощаються із захисником Миколою Райнишем Фото новина
16:53
В Іршаві попрощалися з Героєм Іваном Котубеєм Фото новина
15:50
У Словаччині розшукують зниклого 46-річного закарпатця Фото новина
14:57
/ 2
У пункті пропуску "Ужгород" запроваджено оформлення пішоходів Фото новина
13:43
/ 1
У Дубовому на Тячівщині попрощалися із полеглим на війні Героєм Михайлом Магулою Фото новина
16:27
В Ужгороді стартували традиційні «Коляди у старому селі» Фото новина
» Всі новини