Угорські винороби Закарпаття влаштували власний конкурс найкращих вин (ФОТО)

Конкурс організувало Об’єднання угорських виноробів Закарпаття (КМВЕ). Відбір найкращих напоїв проходив у колишньому маєтку графа Перені, що розташований при в’їзді до Берегова з боку Мукачева. Після реконструкції зараз тут розмістився Центр культури імені знаного земляка.

Угорські винороби Закарпаття влаштували власний конкурс найкращих вин (ФОТО)

У змаганні за призові місця взяв участь 31 винороб краю, які представили на суд кваліфікованого журі понад 150 видів вин. Приїхали зі своїми доробками в Берегово й “колеги” з Івано-Франківщини. Оцінювали напої фахівці зі Словаччини, Будапешта, Одеси та Києва.

Золоті медалі здобули 8 вин: білий сухий Мускат бланк 2021 Руслана Ороса, білий сухий Фурмінт 2019 Віталія Муски, рожеве сухе Каберне 2019 виноробні “Нота Бене”, біле сухе Шардоне 2019 Олександра Ковача, біла суха Королівська Леанка винного підвалу “Варга”, білий сухий Фурмінт 2019 Об’єднання виноробів, білий сухий Фурмінт 2021 Ференца Баркасі та червоне сухе Каберне 2019 Федора Павлишинця.

Золотим медалістам вручили спеціальні матриці якості, якими можна користуватися протягом року – потім досягнутий рівень потрібно знову підтверджувати. Окрім золотих, були вручені також срібні та бронзові нагороди й відповідні дипломи.

20 лютого 2022р.

Теги: вино, винороб, угорці

Коментарі

Вуву 22.02.2022 / 00:22:05
В Канаді є виноробники , уяви собі , і земля теж "не така" але виготляють "айсвайн" і продають по карколомним цінам .
А тому не треба ляля .

Вау 20.02.2022 / 21:51:28
Як вчасно...

Каберне не з гички 20.02.2022 / 19:51:51
Угорські винороби... власний конкурс - сепаратизм якийсь? Та ні! Ніби були й "колеги” з Івано-Франківщини. Ціну автора гумор - написав "колеги" - ко чув колись і якесь вино за хребтом? Це зовсім не тому, що й Прикарпатті/Галичині би не навчились... Ні. Там нема стільки сонця, грунти неродючі для винограду. Сам пробував під Львовом з нашого закарпатського - вимерщає, росте-мучиться щось дрібне-кисле, не та земля.

Пішти 20.02.2022 / 11:25:14
А Де?-осн Винороб мадярський ШОВШ-Повний Дядько в окулярах-Він з Зміївки Берегів р-нву?-Шось Не Видно-бо Був Дуже активний В ЦЬОМУ ДІЛІ і Спец Норм!

НОВИНИ: Соціо

23:21
На сайті "Закарпаття онлайн" тривають регламентні роботи
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 4
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 22
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 11
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
03:47
У п'ятницю в ужгородському скансені відкриються дві виставки
22:03
/ 4
"Вітряні парки" "відповідально" відбудують міст, "безвідповідально" обвалений вантажівками з щебенем для дороги, якою вони планують возити "ненормативні великогабаритні вантажі"
13:11
Екоклуб у Ясіні запрошує на пізнавальну "Подорож на Драгобрат"
00:50
/ 2
Суд в Ужгороді покарав працівницю митниці за хабарництво штрафом
» Всі новини