Влада обіцяє збудувати в селі Кам’яниця на Ужгородщині нову школу (ФОТО)

Голова облдержадміністрації Віктор Микита повідомив, що цьогоріч почнуть зводити ще одну школу на Ужгородщині.

Влада обіцяє збудувати в селі Кам’яниця на Ужгородщині нову школу (ФОТО)

«Це буде заклад загальної середньої освіти на 275 учнів у селі Кам’яниця. Тут зведуть три блоки з усіма необхідними приміщеннями», – прокоментував Віктор Микита.

За його словами, зараз у селі діти навчаються у 3 різних будівлях, що віддалені одна від одної та не відповідають сучасним вимогам для проведення занять. Тепер класи знаходяться у колишніх жандармерії, універмазі та садочку, котрі перебувають в аварійному стані, а в одному з приміщень навіть відбувся зсув сходів.

«Поява нового осередку, який відповідатиме усім потребам, буде сучасним та просторим, забезпечить найкращі умови для дітей», – додав очільник області.

Для реалізації проєкту з Державного бюджету та бюджету громади спрямують близько 67 млн грн, інформує Закарпатська ОДА.

11 лютого 2022р.

Теги: Кам'яниця, школа

Коментарі

до ком 13.02.2022 / 18:27:19
У Оноківцях теж пуста школа

До ком 13.02.2022 / 10:22:31
При чехах i мадярах I таких шкIл не було !!! ))

Ужгородець 12.02.2022 / 20:59:10
Про шо ви пишете, опять рішили гроші з місцевою головою отг роздеребанити, цій головисі вже і так дах поїхав, в Невмцькому всі будівлі виставлені на аукціон, а це садочок, коуб, бувша амбулаторія і УВАГА недобудована школа, так про що ви тут говорите, тій аферюзі Марії Юрівні все мало і мало, і до речі в Кам'янці теж є недобудована школа ще з 90-х, чогось про неї вона не думала, так шо люди шоб ви знали, це очередне деребанення бюджету Микитом і Коваль-Мазютою, доречі вона почала війну і травлю свому чоловіку Мазюті, який є теперішнім директором кам'яницької школи, от така це собака

Читач 12.02.2022 / 13:54:14
У Невицькому так много не стибриш, треба з нуля щось строїти.

до ком 12.02.2022 / 07:09:05
У Невицькому збудована двоповерхова школа , добудуйте та й все і відкиньте просто власні амбіції . Чоловік Мазюти -Ковальової теж з Невицького.

ком 11.02.2022 / 09:49:06
До всіх "Розумних коментаторів":
Відвідайте школу в якій зараз навчаються учні цього села.
Це реально аварійні приміщення з підпертими стелями, без спортзалу, нормальної їдальні, з пічним опаленням.
А про замашки нової голови - Бог їй суддя.

оноківці 11.02.2022 / 09:30:45
В Оноківцяхі Невицькому пусті школи.Для чого?

Читач 11.02.2022 / 08:30:54
Із замашками нової голови, та школа по ціні вийде як хмарочос в Абу-Дабі, а може навіть трішечки дорожче, щоб хватило на нову Tesla.

Ужгород 11.02.2022 / 07:52:41
Скоро не буде кому в школи ходити по селах, а їм треба нові школи будувати . Відремонтуйте капітально старі!

Нiк 11.02.2022 / 06:41:32
ФАНТАСТ! АЛЕ ЧИ ДОВГО?

Цікаво чи є де будувати бо в Камяниці уже всю землю місцева шушера вже роздерибанила. 11.02.2022 / 06:24:53
.

НОВИНИ: Соціо

21:14
На Закарпатті забудовник уник кримінальної відповідальності, сплативши 4,6 млн грн податку на прибуток
15:45
У Тарнівцях на Ужгородщині провели в останню дорогу захисника Василя Копача Фото новина
09:23
У Лукові Хустської громади попрощалися з Іваном Повхом, що з квітня вважався зниклим безвісти Фото новина
23:49
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 7
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 22
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 12
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
03:47
У п'ятницю в ужгородському скансені відкриються дві виставки
» Всі новини