Двох земельних інженерів в Ужгороді підозрюють у підробці документів із подальшим узаконенням "самовільної" багатоповерхівки

Інженеру-землевпоряднику та інженеру-геодезисту повідомлено про підозру у складанні завідомо підроблених офіційних документів за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 358 КК України).

Двох земельних інженерів в Ужгороді підозрюють у підробці документів із подальшим узаконенням "самовільної" багатоповерхівки

За даними слідства, підозрювані влітку 2020 року склали ряд документів із землеустрою із внесеними до них неправдивими даними. На підставі них складено відповідний проєкт із землеустрою щодо зміни цільового призначення ділянки на землі для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови. Інженери склали цей проєкт, не вказавши там відомості про наявність на землях об’єкта нерухомості. При цьому вони достеменно знали про будівництво, яке там ведеться.

Фальсифікований документ в подальшому одержав позитивний висновок експертизи й, усупереч законодавству, був затверджений на засіданні сесії міської ради. Таким чином дії підозрюваних призвели до узаконення скандальної самовільної забудови на одній із вулиць Ужгорода.

Подальше досудове розслідування здійснює слідче управління ГУ Нацполіції в Закарпатській області, повідомляє пресслужба прокуратури Закарпатської області.

За інформацією Закарпаття онлайн, йдеться про незаконно споруджену новобудову по вулиці Митрака, 10, знесення якої домагається прокуратура.

03 лютого 2022р.

Теги: інженери, багатоповерхівка, документи, підробка

Коментарі

кріт-землерій 04.02.2022 / 18:28:03
земельні інженери? - це щось звучить, як землерійка.
Як у англ-й: civil engineer - "цивільний-не-мілітарний"?

Віталій Грегор 04.02.2022 / 11:03:27
Це про незаконну багатоверхівку на Митрака, 10.
Настрій в Закарпатської обласної прокуратури тут правильний, але побачимо чим все завершиться. Знесення цього незаконного монстра було б гарним та надважливим прецедентом для всієї області.

Пітьо 03.02.2022 / 17:47:49
Ще є варіанти?

Ха! 03.02.2022 / 16:22:58
Митрака?
Віталій Коціпака, Олексый Баранюк, Сергый Дуран?

НОВИНИ: Кримінал

17:08
/ 2
На Закарпатті матір засудили до 8 років ув’язнення за спробу «продати в оренду» двох малолітніх дітей Фото новина
16:07
/ 2
На Ужгородщині затримали голову ГО, якого підозрюють у переправленні чоловіків за кордон Фото новина
15:35
/ 1
Правоохоронці викрили «чорних лісорубів» на Закарпатті Фото новина
12:09
В Ужгороді КОРД звільнив жінку та дитину, яких утримував озброєний чоловік Фото новина
16:44
/ 15
На Закарпатті за добу викрили три схеми переправлення чоловіків за кордон Фото новина
13:37
/ 21
На Закарпатті зафіксували ще два випадки можливого незаконного утримання громадян у ТЦК
15:17
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який розбещував 10-річну дівчинку через месенджер
11:53
/ 1
На Ужгородщині військовослужбовця підозрюють у незаконному продажі гранат та вибухівки Фото новина
14:43
/ 9
На Закарпатті затримали власника СТО за продаж гуманітарних авто, призначених для ЗСУ Фото новина
16:07
/ 1
В Ужгороді жінку підозрюють у торгівлі метамфетаміном Фото новина
11:02
Суд виніс вирок жителю Тячівщини, який під час застілля вдарив сусіда ножем Фото новина
09:07
/ 13
Посадовцям Ужгородського РТЦК оголосили підозри через незаконне утримання людей Фото новина
17:25
На Закарпатті судитимуть чоловіка за спробу вивезти до Угорщини деталь до військового літака Фото новина
14:35
В Ужгороді жінку засудили до трьох років ув’язнення за збут наркотиків Фото новина
11:36
/ 3
На Закарпатті викрили канал переправлення чоловіків до Словаччини Фото новина
09:41
/ 6
СБУ викрила розкрадання понад 100 млн грн під час будівництва захисту для електропідстанції на Закарпатті Фото новина
08:40
/ 4
СБУ затримала агента рф, який шпигував за оборонними підприємствами на Закарпатті Фото новина
16:59
/ 1
На Хустщині чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття знайомого Фото новина
14:30
/ 2
На Закарпатті ліквідували канал збуту боєприпасів під виглядом повидла Фото новина
11:27
/ 1
На Закарпатті викрили ще три схеми переправлення ухилянтів через кордон Фото новина
10:16
/ 1
Поліція Рахівщини розслідує ДТП за участі п’яного мотоцикліста Фото новина
14:34
/ 2
В Ужгороді чоловік під час сварки вдарив ножем колишню дружину Фото новина
13:20
/ 1
На Закарпатті засудили виробника амфетаміну Фото новина
15:06
/ 5
На Рахівщині майстра лісозаготівель підозрюють у розтраті деревини на понад 660 тисяч гривень Фото новина
11:11
/ 1
У Міжгір’ї засудили чоловіка, який до смерті побив знайомого граблями Фото новина
» Всі новини