В Ужгороді двоє чоловіків і жінка з ножем увірвалися в будинок пенсіонерки та пограбували її (ФОТО)

Вчора, 30 січня, до поліції надійшло повідомлення про розбійний напад в Ужгороді. За викликом негайно виїхала слідчо-оперативна група Ужгородського районного управління поліції.

В Ужгороді двоє чоловіків і жінка з ножем увірвалися в будинок пенсіонерки та пограбували її (ФОТО)

Під час здійснення першочергових слідчих дій на місці події правоохоронці встановили, що близько 11:00 години до будинку 86-річної жінки постукали невідомі. Жінка подумала, що це сусіди та без вагань відчинила двері. У цей час до помешкання увірвалися зловмисники.

Вони відштовхнули потерпілу, погрожували їй ножем та почали перекидати речі в будинку. Знайшовши пенсійну картку та 2 тисячі гривень готівкою, зловмисники зачинили жінку у будинку, забрали мобільний телефон та викинули ключі від вхідних дверей, після чого втекли.

Перелякана пенсіонерка відчинила вікно та почала кликати на допомогу. Сусіди, як тільки почули, викликали поліцію та медиків.

Співробітники карного розшуку поліції області спільно з ужгородськими колегами одразу ж розпочали оперативні заходи для встановлення нападників. Вже за лічені години двох підозрюваних було затримано: 29-річну ужгородку та 31-річного жителя селища Королево. Наразі вже відомо і особу їх третього спільника. Ним виявився житель сусідньої Львівської області. Оперативники продовжують заходи для його розшуку. Всі фігуранти злочину вже були раніше судимі за майнові злочини.

Вже відомо, що з картки потерпілої зловмисники встигли зняти 22 тисячі гривень, після чого намагалися втекти до Львова. Саме дорогою туди їх і затримали правоохоронці. 

У скоєному затримані зізналися. Викрадені грошові кошти у них вилучили та повернуть власниці. 

Слідчі кваліфікували дії нападників за ч.3 ст. 187 Кримінального кодексу України, тобто розбій. За скоєне підозрюваним загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

31 січня 2022р.

Теги: будинок, пенсіонерка, грабіж

Коментарі

До Пересоляка адвоката 01.02.2022 / 07:23:43
Та най до тебе йду ті цигани з ножем, кідь їх захищаєш, а не до бідної пенсіонерки. Дуже ся нажили??? Лиш нерви бабці спортили.

Пересоляк адвокат 31.01.2022 / 17:47:53
Циган не кивати мені я сказав!!!

Сміх 31.01.2022 / 15:23:07
Опять циганота нехарна, бідна бабця, добре непобили бідолашну

НОВИНИ: Кримінал

12:04
ДБР розслідує незаконність використання мисливським клубом Шуфрича 10 га землі з озером у "Дубках"
16:27
Суд в Ужгороді "покарав" заступника комбата, який за хабар повертав військового із СЗЧ, штрафом
15:45
/ 3
Ужгородський поліцейський уник покарання за перевезення "ухилянтів" до кордону під виглядом понятих
11:44
/ 1
Велика Палата Верховного Суду поставила остаточну крапку у звільненні рахівського судді Тулика, який мав громадянство Румунії
20:18
/ 8
На Закарпатті директор благодійного фонду "Дипломатичний корпус" Дарвай зі спільниками налагодили продаж "гуманітарних" авто Фото новина
10:47
У Чопі пасажиркам "сповільненого" потягу, що прямував в угорщину, через вікно закинули 1120 пачок сигарет Фото новина
09:42
/ 10
У ПП "Ужгород" 23-річний закарпатець-"пікачу" намагався втекти до Словаччини через паркан вантажного напряму Фото новина
18:39
/ 8
Суд у Воловці вирішить, чи повертати на посаду голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
14:25
Контрабандна схема на Закарпатті обійдеться водію у втрату авто й штраф Фото новина
12:17
В Ужгороді зупинили водія без прав і під наркотиками Фото новина
11:57
/ 3
В Ужгороді викрили схему розкрадання коштів на ремонті поліклініки для ВПО Фото новина
14:35
/ 1
На Закарпатті керівник профспілки розтратив понад 2 млн грн Фото новина
12:54
На Закарпатті заблокували кілька схем переправлення ухилянтів до ЄС Фото новина
15:00
/ 7
Колишню чиновницю Ужгородської міськради підозрюють у махінаціях із пайовими внесками
12:43
Поліція Закарпаття розслідує дві ДТП за участі пʼяних водіїв Фото новина
16:30
/ 1
Винуватиця карколомної ДТП на Закарпатті, в якій загинув прикордонник, постане перед судом Фото новина
11:19
/ 1
На Закарпатті СБУ викрила інтернет-агітаторів, які допомагали ухилянтам Фото новина
13:34
Неповнолітній підозрюваний у вбивстві на Тячівщині залишиться під вартою Фото новина
11:26
/ 5
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 27
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
/ 1
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
» Всі новини