Угорщина вже шантажує Україну обмеженням підтримки в "конфлікті" з Росією

Якщо українці не відступлять від своєї політики щодо угорської меншини, це дуже обмежить можливості уряду Угорщини надати будь-яку підтримку Києву у конфлікті з Російською Федерацією.

Угорщина вже шантажує Україну обмеженням підтримки в "конфлікті" з Росією

Про це сказав міністр закордонних справ Петер Сійярто в інтерв’ю проурядовому виданню Magyar Nemzet.

"Я чесно сказав своїм колегам з ЄС і НАТО, що якщо українці не відступлять від цієї політики, це серйозно обмежить можливості уряду Угорщини надавати будь-яку підтримку Україні, в тому числі у разі конфлікту", - сказав Сійярто.

Глава МЗС заявив, що президент України Володимир Зеленський після телефонної розмови з прем’єр-міністром Віктором Орбаном наприкінці минулого року "дуже позитивно змалював майбутнє двосторонніх відносин, а потім вніс в український парламент законопроєкт, який говорить, що подвійне громадянство не дає права на державну посаду".

"Це означає, що він хоче майже повністю виключити угорців від приналежності до національних громад. Наведу інший приклад: українці звернулися до нас із проханням допомогти постачати газ в Україну через Угорщину. Ми сказали цьому "так", за перші три місяці року через Угорщину в Україну стало можливим транспортувати 700 мільйонів кубометрів газу, що є одним із найбільш значущих імпортів із заходу. Водночас, у питаннях, що стосуються угорської національної спільноти, прогресу не досягнуто", - сказав міністр.

Раніше Сійярто заявив, що Угорщина незадоволена ситуацією із правами етнічних угорців в Україні і тому продовжить блокування євроатлантичних прагнень Києва.

Як відомо, Угорщина тривалий час блокує інтеграцію України в НАТО через мовний закон, який позбавляє етнічних угорців права на навчання у старших класах рідною мовою.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, вчора голова Закарпатської облради Чубірко у Будапешті вручив нагороду звинуваченому в державній зраді Брензовичу.

28 січня 2022р.

Теги: Угорщина, Росія, Сійярто, Брензович, Чубірко

Коментарі

Миклош 2022-02-03 / 19:59:37


Коментар видалено. Адмін


Ужгород_ 2022-02-03 / 11:59:56
Орбан думає про те якою ціна на газ буде для свого населення і щоби вона була прийнятною. Тому мадяри мають довгострокові контракти по газу, що забезпечує їм нормальну ціну на газ (як і Німеччина має такі контракти). І тепер вже навіть Мадярщина перепродуватиме газ для України звичайно із наваром. бізнес...
І це Орбан матиме як козирь для себе на виборах - але населення має ціну на газ нормальну.

А Україна - в ярмі МВФ і заходу, купує газ по "ринковим" спотовим цінам в рази вище ... народ від цього страждає від цін на газ
українська жидо-олігархічна маріонеткова влада і президент не думають про власне населення своєї держави - це для них другорядне питання.
... не зрозуміло де газ українського видобутку і чому його не можна для населення продавати по нормальній ціні ? чи головне - це олігархи ?

Вот по факту і докотилися до того, що купуватимуть газ в мадярів ... - це результат бездарної та маріонеткової політики України.

Нинішня українська влада де-факто - є анти-народна і анти-соціальна маріонеткова,чим би вона не прикривалася ...
Високі комунальні тарифи (газ,електроенергія, вода ітд)- (які ростуть за вимогами МВФ) - цьому фактичне підтвердження.


По плодам їх - пізнаєте їх !!

Ось і різниця

а тим часом на Мацкве 2022-02-02 / 00:00:17
После окончания пресс-конференции Виктора Орбана ждало ещё одно мероприятие в антиковидном формате: дегустация крымского шампанского в кОмпании Владимира Путина.
Венгерский премьер Виктор Орбан оказался впечатлён приемом, оказанным ему в Кремле. «Я ещё никогда в жизни не сидел за таким длинным столом!», - честно признался он после завершения переговоров. Владимир Путин, разумеется, понял, к чему клонит венгерский премьер. Российский газ должен помочь Виктору Орбану победить, чего уж тут непонятного. «Думаю, что один миллиард кубов не будет для нас большой проблемой», - улыбаясь, сказал Путин.
Он подчеркнул, что Россия готова выполнить и другие просьбы венгерского коллеги - в частности, увеличить количество рейсов между двумя странами, и проработать вопрос о строительстве железнодорожного обхода Будапешта за счёт кредита в размере $ 2 млрд.

а тим часом на Мацкве 2022-02-01 / 20:49:07
Санкции против России со стороны Запада являются неприемлемыми. Об этом заявил премьер-министр Венгрии Виктор Орбан по итогам состоявшейся встречи с президентом России Владимиром Путиным.
Ну і не евросвиня Вікторко?!
Нумо батальон розмістити у Берегові!

сорри 2022-02-01 / 20:08:02
Петре Генцюр, ти лошара, яка відстає від реалій - https://zakarpattya.net.ua/News/217408-Ukraina-vpershe-v-istorii-rozpochala-fizychnyi-import-hazu-z-Uhorshchyny-cherez-Zakarpattia

Петро Ференцович Генцюр 2022-02-01 / 19:47:04
А тим часом.
"фізично імпортує газ з Угорщини" - фізично імпортувати газ з Угорщини
Україна такої фiзичної можливостi не має.

а тим часом на Мацкве 2022-02-01 / 19:39:55
«Я, честно говоря, не планирую уходить, — без обиняков заявил Орбан Путину. — В апреле выборы, и я собираюсь их выиграть. Поэтому у меня есть основания полагать, что мы будем с вами сотрудничать еще в течение долгих лет». ВВП, видимо, опешил от такого апломба. Но возражать не стал

А тим часом 2022-02-01 / 11:03:28
Україна вперше в історії фізично імпортує газ з Угорщини.

сайт - "Українська правда" (Економічна правда)
https://www.epravda.com.ua/news/2022/02/1/681956/

НОВИНИ: Різне

14:51
Правила підбору одягу для тривалих велопрогулянок
15:36
Гербіциди: основні типи, принцип дії та застосування в аграрній практиці
16:17
Холодильник Samsung No Frost — ідеальний варіант для кухні
22:13
Щоби "промивати мізки" угорцям, росіяни створили спеціальний сайт і Telegram-канал
20:18
Весілля мрії у Німеччині з агентством AlexShow
17:19
Чи можна використовувати паронітові прокладки для води
15:37
Покупка військового спорядження: важливі поради від експерта
10:43
Дизельний та бензиновий генератор: який обрати?
19:42
Гідравлічні насоси: їх види та основні характеристики
15:06
44 держави у Гаазі підтримали створення спецтрибуналу та використання заморожених активів рф
21:23
П'ять аргументів на користь купівлі планшета
20:55
Оновлені можливості: Що робить DJI Mavic 3T найкращим вибором
19:29
Як змінились ціни на будівельні матеріали?
17:13
Чим може бути корисний штучний інтелект PPC-шникам?
22:46
"Заповіт" Тараса Шевченка прозвучав в угорському парламенті
17:13
Переваги вертикальних пресів для макулатури
22:19
Пневматичний пістолет для спорту та тренувань
22:17
Чому виникає запалення нирок і які аналізи допоможуть діагностувати нефрит?
22:15
Чоловічі ремені: Різновид матеріалів, як правильно обирати
00:48
/ 2
У першому турі виборів президента Словаччини виграв прозахідний кандидат
20:59
Оптові продажі промислової фурнітури в Україні: виклики та можливості для бізнесу в 2024 році
21:21
Колористика меблів: дивани яких кольорів виглядають дорого?
22:58
/ 11
Військовий з "Азова" запропонував дозволити бойовим бригадам самим мобілізовувати "ухилянтів"
15:29
Найкращі місця для подорожі в Японію
23:02
/ 2
Макрон: У нас немає лімітів, ми будемо реагувати на поведінку росії
» Всі новини