До початку урочистостей на площі Європейській вишукувався парад військовослужбовців Чопського прикордонного загону та війсьвої частини.
До них долучились представники Чопської митниці, ветерани, учні загальноосвітніх шкіл та представники всіх організацій міста, які у супроводі міліцейського оркестру прямували до меморіалу „Загиблим воїнам - визволителям Чопа".
Цього року на святкування Дня Перемоги прийшло набагато більше наших жителів, ніж у минулих роках. Можливо, це говорить про те, що з часом для людей це велике свято стає все більш близьким. Бо поки є ще змога низько вклонитись та багато чому повчитись у наших Героїв.Image
Урочисту частину відкрила міський голова Галина Цар. Вона привітала всіх з днем Великої Перемоги та згадавши про тих, кому не судилося побачити Велику Перемогу побажала присутнім міцного здоров'я і довголіття, добра і радості, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим.
До сказаних слів приєднався депутат Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко, генеральний директор СП „Дюті-Фрі-Трейдінг" Володимир Суліма, командир військової частини Т-0300 Олег Паламарчук, начальник штабу Чопської прикордонного загону Сергій Гаркуша.
Для всіх присутніх свою літературно - музичну композицію представили учні загальноосвітньої школи №1.
Хвилюючі слова спогадів вимовив очевидець подій 1941 - 1945 років ветеран Великої Вітчизняної війни Володимир Маркін.
На завершення урочистостей біля Вічного вогню пролунали гучні постріли вишикуваної варти. Після чого відбулось покладання вінків, гірлянд, квітів до братської могили під акомпанемент хору ветеранів, які виконали пісню „Степом - степом". Закрило урочисту частину проходження святкових коробок військових частин та міліцейського оркестру.
В центрі міста вихованці Будинку культури, дитячої музичної школи та військовослужбовці представили свою святкову програму. У їх виконанні лунали пісні про війну та Велику Перемогу, пісні сучасної естради. На ветеранів чекали також традиційна польова кухня з кашею, "наркомівськими" 100 грамами та запрошення міського голови до бесіди у місцевому ресторані. Там була змога поспілкуватись у колі своїх, заспівати пісень, тих, що співали в юні роки, згадати все, що довелось пережити.
Напередодні інвалідам війни, учасникам війни, вдовам та учасникам бойових дій з місцевого бюджету було надано матеріальну допомогу, адже традиція вшанування ветеранів - це святий обов'язок.
Не залишилось без розваг й молоде покоління. На стадіоні „Локомотив" проведено спортивні змагання з міні футболу, волейболу та настільного тенісу. За що кожен переможець отримав цінний приз.
А о 22.00 годині прикордонне місто осяяв святковий феєрверк.