Роботу центральної міської клінічної лікарні в Ужгороді обговорили на виїзній нараді (ФОТО)

Роботу центральної міської клінічної лікарні в Ужгороді, проблемні питання, які потребують вирішення, а також, на що насамперед виділяти фінансування з міського бюджету, обговорювали днями на виїзній нараді до цього закладу охорони здоров’я.

Роботу центральної міської клінічної лікарні в Ужгороді обговорили на виїзній нараді (ФОТО)

Директор комунального некомерційного підприємства «Центральна міська клінічна лікарня» Іван Курах звернув увагу, що ремонту насамперед потребують центральний вхід до лікарні, перший поверх, зокрема фоє. Іван Курах відзначив, що сучасним і комфортним як для пацієнтів, так і для персоналу минулого року зробили відділення екстреної допомоги, і на його фоні тепер негативно контрастують центральний вхід та перші поверхи.

Показав і п'ятий поверх, на частині якого зараз тривають ремонтні роботи – відділення кардіології та інші приміщення, які після оновлення можна було б додати до функціоналу лікарні, розповів, що для лабораторії потрібно закупити додаткові аналізатори крові. Цікавилися депутати, як забезпечено ліжками, медичним обладнанням, киснем лікування хворих на коронавірус.

Центральна міська клінічна лікарня отримала нову, дуже потужну кисневу станцію, тепер, наголошувалося, потрібні додаткові кошти на підготовку майданчика під неї, додаткові електромережі.

Обговорили й використання сучасного нового комп'ютерного томографа, закупленого торік для відділення екстреної допомоги, наголошувалося, що за показами безкоштовно на ньому можуть пройти обстеження не лише пацієнти міської лікарні, а й ужгородці, які цього потребують і мають електронне направлення від сімейного лікаря.

Значну увагу приділили котельні – вона працює на деревині, забезпечує кілька медичних закладів поруч із міською лікарнею, зокрема й пологовий будинок, поліклініку. Із зростанням ціни на газ, напруженою ситуацією восени, коли бюджетним закладам довелося переукладати угоди на постачання блакитного палива, опалення пелетами вкотре підтвердило не лише ефективність, а й економічну вигоду. Має лікарня й газову котельню, яку, в разі потреби, можна запустити буквально за годину.

На виїзній нараді акцентували також на забезпеченні додаткових умов у секторі обліку та нічного перебування бездомних осіб, бо є гостра необхідність, особливо в холодну пору року, доставляти осіб, які потребують допомоги, зокрема й через алкогольне сп'яніння, у забезпечений умовами та персоналом заклад.

24 січня 2022р.

Теги: лікарня, робота

Коментарі

Віола 24.01.2022 / 19:06:02


Не подобається держава - можете перебратися в іншу. Коментар видалено. Адмін


Нiк 24.01.2022 / 17:38:15
Це дуже солiдна комiсiя, якраз з базара краснодонцiв повернулась!

Курах 24.01.2022 / 16:54:25
Вибачаюсь!
У зв'язку з великою загрузкою, не помітив неправильно одягнутої маски.
Всі верхні дихальні шляхи повинні бути закриті.
Дякую за зауваження.

Вася Гузиця 24.01.2022 / 15:28:36
Довбанi пустозвони!

passing by 24.01.2022 / 11:39:46
подивiться на пана Кураха)
от тому лiкари часто i хворiють

НОВИНИ: Соціо

19:00
/ 2
У Мукачеві засудили жінку, яка торгувала метамфетаміном біля школи Фото новина
17:51
/ 1
У Карпатах рятувальники йшли крізь хуртовину до заблукалих туристів Фото новина
16:49
У Мужієві під час пожежі загинув 75-річний чоловік Фото новина
14:25
На війні поліг захисник із села Довге на Хустщині Володимир Беля Фото новина
11:45
/ 1
На Закарпатті патрульні за місяць винесли 66 постанов за їзду без ременів безпеки
10:10
У Нижньоворітській громаді зустрінуть і проведуть в останню дорогу полеглого Героя Олександра Крамаренка з Абранки Фото новина
18:18
/ 3
Закарпаття готується до запуску нового переходу на кордоні з Румунією Фото новина
17:27
До Мукачева прибув евакуаційний потяг із родинами переселенців Фото новина
15:52
На Закарпатті прикордонники затримали двох порушників та їхнього переправника Фото новина
15:01
/ 1
У Мукачеві провели в останню путь полеглого Героя Євгена Мазія Фото новина
12:00
Майстер спорту з Мукачева поїде на Чемпіонат світу до Японії Фото новина
09:48
/ 3
У Великих Лазах на Ужгородщині попрощаються з 42-річним воїном Євгеном Калиняком Фото новина
09:01
/ 5
На Закарпатті оприлюднили графік погодинних відключень на 20 листопада
18:31
В Ужгороді водій їздив п’яним і спричинив ДТП Фото новина
17:17
На Закарпатті викрили схему переправлення ухилянтів, яких маскували під військових Фото новина
14:53
/ 5
Лікаря на Міжгірщині судитимуть за завищення ціни рентген-апарата на понад пів мільйона грн Фото новина
13:35
/ 1
У Мукачеві попрощаються із полеглим Героєм Євгеном Мазієм Фото новина
10:41
/ 3
Жителі села Іза протестують через запровадження карантину після спалаху гепатиту А Фото новина
09:06
/ 1
На Закарпатті оприлюднили графік погодинних відключень електроенергії на 19 листопада
17:26
/ 1
Ужгородка розтрощила дорожній знак та втекла Фото новина
11:30
/ 1
Черговий раунд для забудови полонини Руна: ліс на Закарпатті обстежать під будівництво ЛЕП
09:24
/ 3
Кінолога Чопського прикордонного загону Андрія Сливоцького та його вівчарку Вайка відзначили на всеукраїнській церемонії "Чотирилапі захисники"
08:45
Під час конкурсу "Міс і Місіс Закарпаття" активістки вийшли з плакатами проти руйнування гір під вітряки Фото новина
17:43
Закарпатські прикордонники затримали групу чоловіків, які намагалися втекти до Словаччини Фото новина
15:35
Нічна пожежа у Новому Давидкові знищила гараж Фото новина
» Всі новини