На Рахівщині поліція розслідує випадок булінгу вчителькою щодо учня

Сьогодні, 22 січня, поліція Рахівщини в мережі інтернет виявила відео, де вчителька школи у селі Верхнє Водяне кричить на свого учня під час уроку.

На Рахівщині поліція розслідує випадок булінгу вчителькою щодо учня

Правоохоронці зареєстрували дану подію, група швидкого реагування виїхала на місце події для з’ясування всіх обставин справи. 

Поліція Закарпаття закликає громадян одразу повідомляти про подібні випадки для максимально швидкої реакції на такі події та можливості притягнення винуватців до відповідальності. За такі дії передбачена відповідальність за ст. 173-4 КУпАП, тобто булінг (цькування) учасника освітнього процесу.

22 січня 2022р.

Теги: булінг, учень, вчителька

Коментарі

до WWWW 24.01.2022 / 12:54:11
не переживайте за вчителів, статистика останніх 20 років показує, що випускники педагогічних спеціальностей вважають за краще піти працювати на "стройці", ніж мати стосунки невихованими дітьми і такими ж не вихованими батьками, які зовсім не займаються своїми дітьми! Бо дитина не песик, яку достатньо нагодувати і обігріти, а ще потрібно навчити культури і людській поведінці.

до Матері 24.01.2022 / 12:39:49
Шановна, ви коментуєте, те в чому некомпетентні. Те що вчителька допустила грубість у поводженні з учнем застосовуючи прийоми русіш-культуріш-солдафонство, навіть попри те, що батьки просили її таким чином спонукати хлопця до науки, заслуговує на засудження. Почитайте коментарі, самі "яскраві" не засуджують поведінку, а однозначно вимагають розправи на людиною, яка спіткнулася! Як в такому людиноненависницькому-вчителененависнецькому(бо у всіх огріхах винуваті вчителі - від вакцини до ЗНО) суспільстві чи середовищі можуть жити і працювати нормальні громадяни і вчителі не виключення! Може почнімо із себе, позбавляймося: ненависті, зверхності, злоби до ближнього ! А вчительку щиро шкода, бо хотіла того учня чому-небудь навчити, але між вовками жити по-вовчи вити! Не шукаймо пилинки в чужому оці, спочатку навчімся розгледіти колоду у своєму!!! П.С. Між іншим програма шкільна дуже і дуже перевантажена, але цього чомусь ніхто не помічає.

Матір 23.01.2022 / 15:32:52
Сама також вчилась в школі як і інші,знаю є діти які хочуть вчитись і які не хочуть,але є і такі які хочуть навчитись але не розуміють,на те і є вчитель щоб нормально пояснив.Якщо дитина не розуміє то вчитель повинен адекватно роз'яснити а не таким способом як на відео.В першу чергу вчитель несе відповідальність за знання дитини так як сам навчав,а якщо дана особа будучи педагогом сама не навчилась як поводитись з школярами та як їх навчати то їй не місце в школі чи подібних закладах.Тим паче її потрібно притягнути до відповідальності за знущання над чужою дитиною.Якщо в неї є свої діти то ще невідомо як вона поводиться з ними,якщо вона може дозволити собі поводитись так в школі та ще з чужою дитиною.

Мама 23.01.2022 / 11:12:06
Тепер неможна і подивитися на дитину за то такі діти, неучі коли я ходила і указкою били і за коси смикали, тоді діти слухалися і боялися, а тепер неслухають ні батьків ні вчителів тому і виростають з них хулігани.PC Я не учитель.

WWWW 23.01.2022 / 08:42:11
Треба любити свою професію і дітей,мало мати диплом якщо других якостей нема тоді треба іти на стройку,

Ужгородець 22.01.2022 / 14:36:49
Чим скоріше відправити на пенсію. А ще краще звільнити по статті.

горянка 22.01.2022 / 14:10:58
гнати в шию таку звірину зі школи,як вона може бути вчителькою.дуже школа дитину,над якою знущається "педагог".Вона мабуть вчилася в інтернаті,бо там такі манери "навчання".Гнати її геть,поки не скалічила фізично когось з учнів!!!!

НОВИНИ: Кримінал

13:06
У Мукачеві двоє підлітків за вечір пограбували чотирьох людей Фото новина
16:03
/ 1
На Закарпатті судитимуть учасників наркомережі з прибутком до пів мільйона гривень на місяць Фото новина
12:45
/ 4
В Ужгороді на 7 років ув’язнили військового, який двічі втікав з полігону в Оріховиці
12:19
Поліція Мукачева затримала рецидивіста, який торгував метамфетаміном Фото новина
13:12
/ 2
Чотирьох закарпатців підозрюють у незаконному видобутку піщано-гравійної суміші з річки Тиса Фото новина
18:05
/ 2
Жінці з Рахівщини присудили 2 роки пробаційного нагляду за протест з перекриттям дороги проти проїзду важких лісовозів
10:12
/ 1
На Закарпатті до суду передали справу про розтрату майже 45 млн грн на ремонті дороги
11:16
/ 1
На Закарпатті реєстратор «втратив» 2,6 га земель Нацпарку «Синевир»
10:13
На Хустщині затримали підозрюваного у торгівлі бойовою зброєю Фото новина
15:41
На Тячівщині затримали чоловіка за підозрою у замаху на вбивство неповнолітнього Фото новина
11:02
/ 5
На Закарпатті затримали митника за хабар у $3 700
10:54
На Закарпатті взяли під варту 67-річного чоловіка, підозрюваного у розбещенні дитини
09:03
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія з ймовірними наркотиками та забороненим предметом Фото новина
14:38
У Виноградові викрили завищення ціни на житло для дитячого будинку Фото новина
12:31
/ 1
Закарпатські прикордонники виявили безакцизні сигарети у сховку автомобіля Фото новина
10:51
/ 15
При обшуку у керівника Закарпатського ОТЦК Савчука виявили близько 100 тис. незадекларованих доларів
10:25
/ 2
Бухгалтерці Хустської міськради, яка виписала колезі 500 тис. грн премії, загрожує до 5 років ув’язнення
10:12
У районній лікарні на Рахівщині виявили багатотисячні збитки Фото новина
12:43
/ 1
В Ужгороді п'яний водій зніс електроопору та втік після ДТП Фото новина
18:04
Жителя Вишкова судитимуть за організацію незаконного перетину кордону Фото новина
15:33
На Тячівщині колишнього керівника підприємства підозрюють у збитках на 1,17 млн грн Фото новина
13:03
У Мукачеві поліція затримала чоловіка, який напав на родину своєї цивільної дружини Фото новина
15:38
/ 3
Поліція Закарпаття ліквідувала міжнародний канал постачання метамфетаміну в Україну Фото новина
13:11
/ 4
На пункті пропуску «Ужгород» митники виявили амфетамін, захований на тілі пасажира Фото новина
12:31
/ 2
Суд засудив лікаря з Воловця до 5 років тюрми за вимагання хабара Фото новина
» Всі новини