В Ужгороді облаштують низку платних парковок (ФОТО)

Облаштування автобусної зупинки для громадського транспорту на площі Георгія Кірпи біля залізничного вокзалу на численні прохання ужгородців погодили напередодні на засіданні комісії з безпеки дорожнього руху та координації роботи автотранспорту в Ужгородській міській раді.

В Ужгороді облаштують низку платних парковок (ФОТО)

Також члени комісії підтримали ліквідацію автобусної зупинки на вул. В’ячеслава Чорновола та перенесення зупинки, відстою автобусів, посадки та висадки пасажирів на збудований розворотний майданчик на вул. Капушанській.

Погодили на засіданні і облаштування майданчиків для платного паркування в Ужгороді, зокрема на:

    - вул. Мукачівській (від площі Шандора Петефі до перехрестя з вул. Станційна, Анкудінова);

    -  площі Шандора Петефі;

    -  вул. Швабській;

    -  вул. Марії Заньковецької (від проспекту Свободи до першого перехрестя, біля магазину «Меблі»);

    - проспекті Свободи (від вул. Марії Заньковецької до площі Богдана Хмельницького);

    -  площі Георгія Кірпи.

Члени комісії підтримали:

- облаштування автобусної зупинки для громадського транспорту на площі Георгія Кірпи біля залізничного вокзалу;

- схему організації дорожнього руху на площі Шандора Петефі – із забороною паркування на пл. Шандора Петефі перед поворотом на вул. Швабську, для забезпечення руху громадського транспорту;

Погодили й перенесення автобусної зупинки на вул. Марії Заньковецької в бік вул. Іштвана Сечені із облаштуванням заїзної кишені і внесення змін в організацію дорожнього руху.

Комісія також доручила департаменту міської інфраструктури:

- облаштувати стрілку зеленого кольору для повороту праворуч із вул. Будителів на вул. Івана Анкудінова;

- зробити пішохідний перехід на вул. Генерала Свободи (біля супермаркету “Сільпо”) та внести зміни в схему організацію дорожнього руху;

- відновити дорожній знак «Поворот ліворуч заборонено» та встановити табличку до іншого дорожнього знаку  із зазначенням часу доби (7.00 год – 19.00 год), протягом якого діятиме знак на перехресті вул. Івана Анкудінова – Руська – Антонівська;

- облаштувати пішохідний перехід на вул. 8 Березня, біля супермаркету АТБ;

- відновити дорожні знаки “Автобусна зупинка” на вул. Олександра Можайського.

Крім того, за дорученням комісії, відділ транспорту має надати на чергове засідання комісії пропозиції щодо визначення місць для стоянки таксі на території міста.

Щодо низки питань члени комісії відмовили, зокрема в паркуванні  авто мешканців будинку № 5 на вул. Олександра Духновича перед їхнім будинком; у встановленні обмежувальних пристроїв (шлагбаумів) на в’їзді до території ОСББ на вул. 8 Березня, 28 Б та дорожніх знаків «Зупинка маршрутного таксі за вимогою» біля будинку №32 на вул. Олександра Можайського.

Також відклали на додаткове опрацювання питання визначення місць розміщення радарів для вимірювання та  контролю швидкості руху автомобілів; пропозиції департаменту міської інфраструктури з організації дорожнього руху на території міста; щодо встановлення дорожнього знаку «Зупинка заборонена» на проспекті Свободи від буд. 49 до буд. 3; щодо облаштування висотного обмежувача руху на вул. Собранецькій.

21 січня 2022р.

Теги: парковки

Коментарі

Пішохід 22.01.2022 / 12:40:26
Ще б зробили на Петефі паралельну парковку, а то встають поперек дороги...

НОВИНИ: Соціо

20:35
Після модернізації колії з кінця липня відновлюють курсування поїздів до Ужгорода
19:20
Підтверджено загибель захисника з Берегова Валерія Ковальова Фото новина
18:59
У серпні на кілька днів буде зупинено курсуваня потягів між Мукачевом і Кошицями
19:53
/ 1
На Закарпатті дозволили полювання у мисливський сезон 2025-2026 років
19:49
Екоклуб у Ясінях запрошує у мандрівку до витоку Чорної Тиси
19:29
На Закарпатті через суд повернули державі понад 2,6 га землі у нацпарку "Синевир"
14:44
/ 1
У Мукачеві попрощаються з захисником Василем Богданом Фото новина
22:44
/ 2
На Рахівщині попрощаються з захисником Андрієм Легким
19:44
У таборі "Зелені скарби Карпат" стартувала третя зміна: перший день присвятили стихії води Фото новина
17:00
/ 1
Четверо закарпатців збиралися перепливати Тису, щоб потрапити в Угорщину
11:37
/ 3
На Закарпатській митниці викрили спроби незаконного ввезення товарів на сотні тисяч гривень Фото новина
16:44
/ 1
В Ужгороді провели в останню путь полеглого у війні Віктора Набожного Фото новина
23:27
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Віктором Набожним Фото новина
23:05
Виготовлено паспорт "Чорного озера" в Ужгороді
22:31
/ 3
В Ужгороді у дворі чоловіка, що незаконно проник на сусідську територію, виявили рослини конопель Фото новина
18:00
/ 1
На війні з росією поліг Павло Полянчук з Богдана на Рахівщині Фото новина
21:14
На Закарпатті забудовник уник кримінальної відповідальності, сплативши 4,6 млн грн податку на прибуток
15:45
/ 1
У Тарнівцях на Ужгородщині провели в останню дорогу захисника Василя Копача Фото новина
09:23
У Лукові Хустської громади попрощалися з Іваном Повхом, що з квітня вважався зниклим безвісти Фото новина
23:49
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 7
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
» Всі новини