За міжнародними і національними рейтингами УжНУ – один із кращих в Україні – Смоланка

УжНУ є одним із небагатьох українських університетів, який включений до одного з найбільш авторитетних світових рейтингів університетів - QS World University Rankings: EECA.

За міжнародними і національними рейтингами УжНУ – один із кращих в Україні – Смоланка

Про таке повідомив під час звіту на Конференції трудового колективу УжНУ ректор вишу Волоимир Смоланка.

За його словами, УжНУ знаходиться на 251-300 позиції у цьому рейтингу, а серед українських університетів  посідає 14 місце серед 41 вишів України. Також слід зазначити, що серед закладів вищої освіти України Ужгородський національний університет посів високу 5-ту позицію за кількістю іноземних студентів. У Web Impact УжНУ знаходиться на 10-й позиції. Даний індикатор базується на основі Webometrics ranking, який в свою чергу відображає рівень міжнародної співпраці та комунікації науковців університету. За кількістю цитувань протягом останніх п'яти років університет посів 12-те місце.

Також, УжНУ зайняв високе 11 місце із 18 українських університетів, які зуміли потрапити до рейтингу GreenMetric World University Rankings.

У 2021 року УжНУ вдруге долучився до глобального рейтингу університетів University Impact Rankings, який базується на результатах поданої університетами інформації щодо відповідності стратегії розвитку університету 17-ти Цілям Сталого Розвитку (ЦСР).

Офіційний сайт УжНУ

20 січня 2022р.

Теги: рейтинги, УжНУ

Коментарі

Інженер 2022-01-22 / 17:43:25
так чом не йдете на інженерний учитися? Роботи валом! Правда, по співбесіді беруть, тобто нянько не поможе. Але треба уміти і знати креслити, складати схеми, аналізувати, вимірювати і.д. Розмірні аналізи взагалі пару людей уміють робити. Але цьому вчать тільки на ТМ. Цікаво, хто тепер розповідає про замикаючі ланки? Про способи досяснення точності замикаючої ланки.....про технологічні розмірні ланцюги.....

Дядя 2022-01-22 / 14:10:55
Одна корупція більше нічого, викладачі беруть взятки автоматично туди ідуть студенти які мають гроші та не хочуть навчатись, а якщо і навчається на 4 то поставлять 3, так спонукають на хабар! Особливо дистанційне навчання, домовляються на один час а викладач приходить на 2-4 години пізніше, якщо студенту надоїло чекати і він вийшов, викладача це не цікавить! Юридичний факультет 3 курс, тестування" 100 питаннь за 45хв, тобто на одне питання менше 30сек, так ви там їх хочете навчити чи просто гроші здерти?

Студентка 2022-01-20 / 23:09:58
Неправда, Ужну пристойный ВУЗ, а если студенты и просят деньги на сэсию, то просто не хотят учиться.

Нiк 2022-01-20 / 17:46:49
Це кузня продавцiв на базар Краснодонцiв! Вища освiта без роботи!

Читач 2022-01-20 / 16:33:54
Багато спеціальностей відкрито суто для збору грошей. Користі з таких випускників =0! Тільки погляньте на "міжнародників" - якщо ти "міжнародник", то маєш на випуску вільно розмовляти на мінімум одній іноземній мові та захистити диплом на ній! А вони українською нормально не володіють. То для чого ці випускники потрібні? Яка користь з них та їх дипломів, яка кількість з них працює за спеціальністю? Закінчать "міжнародний" факультет, а працюють продавчинями... То для чого і для кого плодити 100 спеціальностей? То і виходить, що 90% випускників отримують свої дипломи для батьків!!!

Лiкар 2022-01-20 / 15:22:48
Думаю що ректор знае проблеми навчання медикiв, диплом лiкаря УжНУ-сувенiр у шкафу! Дипломи з 2019 р. УжНУ будуть не легитимнi! В судах будуть визнанi як не повноцiннi! I це не тiльки в Европi але i в Украiнi!

Ужгородцю 2022-01-20 / 15:02:06
Хочеться донести до відома Ужгородця "думку переважної більшості краян" - УжНУ зі всіма проблемами є провідним вишем не лише нашого краю, але і України.
Адже маніпуляція терміном "переважна більшість краян" вказує на геть нерозумну і заангажовану людину.
І це правда.
Нажаль.

Ужгородцю 2022-01-20 / 14:55:33

Думку "переважної більшості краян" формують виключно їх діти, що вчасться в УжНУ і вимагають грошей від батьків "на сесії".

Переважна більшість таких дітей зовсім не вчаться - поставити позитивну оцінку просто неможливо. Але останнім часом дуже велика кількість навіть "хороших" студентів дурять батьків, повідомляючи, що без грошей скласти сесію неможливо.

Адже молодому організму просто необхідні кошти на життя, щоб "літати в хмарах або нанюхатися".

Ось так і народжуються міфи про "самий корумпований в Україні вуз".
І Ужгородець просто транслює цей нарратив не включаючи мізки.

Ужгородець 2022-01-20 / 13:19:53
Смоланка напевно десь у хмарах літає або нанюхався.
Я ніколи не думав, що за ректорства такого відомого лікаря УжНУ перетвориться у самий корумпований в Україні університет!!!
Якщо хочеш якісну вищу освіту, тоді як мінімум Київ, а як максимум ближня Європа.
Якщо цікавить лише туалетний папір про вищу освіту, тоді УжНУ.
Хочеться довести до відома шановного В.Смоланки думку переважної більшості краян.
І це правда.
Нажаль.

НОВИНИ: Соціо

18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату