На Закарпатті перевізнику не дозволилили провезти через кордон із Італії товар на кілька тисяч євро (ФОТО)

Сьогодні, 19 січня інспектори-оперативники митного поста «Тиса» Закарпатської митниці виявили в багажному відсіку пасажирського автомобіля марки «Mercedes-Benz» 13 картонних коробок із незадекларованим товаром іноземного виробництва, орієнтовною вартістю понад 120 тис грн.

На Закарпатті перевізнику не дозволилили провезти через кордон із Італії товар на кілька тисяч євро (ФОТО)

З’ясувалося, що 52-річний перевізник з Івано-Франківщини, повертаючись з італійського міста Бергамо, вирішив не декларувати у «червоному коридорі» увесь товар, аби обійти повну сплату митних платежів.

Під час здійснення митних процедур водій свідомо вказав у декларації виключно вживані одяг і взуття, інші речі, загальною вагою 350 кг, в кількості 35 місць. Усно заперечив про наявність будь-яких інших товарів, в тому числі таких, переміщення яких через митний кордон України заборонено або обмежено.

На підставі аналізу та ризиків, прискіпливі інспектори провели повний огляд транспортного засобу, зважування усіх пакунків і сумок, та виявили не вказаний у митній декларації та усно не заявлений товар італійського виробництва вагою 154 кг.

Так, у 13 картонних коробках знаходилися: апарати для фільтрування або очищення води торгової марки «DVA»; різні частини обладнання для приготування кави; засоби, суміші у формі таблеток, що перешкоджають утворенню накипу, для використання в кавоварках, розфасовані у пластикові банки тощо.

Зрозуміло, що виявлений товар значно перевищує неоподатковану норму переміщення через митний кордон України (на одну особу до 500 євро і до 50 кг). Та, як зазвичай стається у подібних ситуаціях, водій не визнав свою провину, а перевів стрілки на малознайому людину з Італії, яка попросила його доставити коробки в Івано-Франківськ.

Тож, відносно перевізника складено протокол про порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України.

Остаточну вартість товару визначить спеціаліст-експерт, але згідно цін в Інтернет мережі на аналогічний товар, то його вартість перевищує 4 тис євро. Наразі предмети правопорушення вилучено, справу скерують до суду, який вирішить подальшу долю незаконних речей, повідомили Закарпаття онлайн у пресслужбі Закарпатської митниці.

19 січня 2022р.

Теги: товар, перевізник, кордон

НОВИНИ: Соціо

20:35
Після модернізації колії з кінця липня відновлюють курсування поїздів до Ужгорода
19:20
Підтверджено загибель захисника з Берегова Валерія Ковальова Фото новина
18:59
У серпні на кілька днів буде зупинено курсуваня потягів між Мукачевом і Кошицями
19:53
/ 1
На Закарпатті дозволили полювання у мисливський сезон 2025-2026 років
19:49
Екоклуб у Ясінях запрошує у мандрівку до витоку Чорної Тиси
19:29
На Закарпатті через суд повернули державі понад 2,6 га землі у нацпарку "Синевир"
14:44
/ 1
У Мукачеві попрощаються з захисником Василем Богданом Фото новина
22:44
/ 2
На Рахівщині попрощаються з захисником Андрієм Легким
19:44
У таборі "Зелені скарби Карпат" стартувала третя зміна: перший день присвятили стихії води Фото новина
17:00
/ 1
Четверо закарпатців збиралися перепливати Тису, щоб потрапити в Угорщину
11:37
/ 3
На Закарпатській митниці викрили спроби незаконного ввезення товарів на сотні тисяч гривень Фото новина
16:44
/ 1
В Ужгороді провели в останню путь полеглого у війні Віктора Набожного Фото новина
23:27
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Віктором Набожним Фото новина
23:05
Виготовлено паспорт "Чорного озера" в Ужгороді
22:31
/ 3
В Ужгороді у дворі чоловіка, що незаконно проник на сусідську територію, виявили рослини конопель Фото новина
18:00
/ 1
На війні з росією поліг Павло Полянчук з Богдана на Рахівщині Фото новина
21:14
На Закарпатті забудовник уник кримінальної відповідальності, сплативши 4,6 млн грн податку на прибуток
15:45
/ 1
У Тарнівцях на Ужгородщині провели в останню дорогу захисника Василя Копача Фото новина
09:23
У Лукові Хустської громади попрощалися з Іваном Повхом, що з квітня вважався зниклим безвісти Фото новина
23:49
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 7
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
» Всі новини