Сімейний конфлікт у Мукачеві закінчився для жінки струсом мозку та переломом кісток

У Мукачеві лікарка повідомила поліцейських про домашнє насильство щодо пацієнтки, яка звернулася із численними побоями.

Сімейний конфлікт у Мукачеві закінчився для жінки струсом мозку та переломом кісток

Дзвінок на спецлінію “102” надійшов з примайльного відділення Мукачівської центральної районної лікарні. Лікарка повідомила про потерпілу з численними побоями.

Прибувши на виклик, поліцейські охорони вияснили, що жінка самостійно прийшла по допомогу в лікарню після побоїв чоловіка, з яким спільно проживали. Медики діагностували у 31-річної потерпілої струс головного мозку та перелом кісток лицевого черепу.

Не дивлячись на складний стан жінки, чоловік залишився вдома, де його і затримали поліцейські. Кривдником виявився 51-річний мешканець Мукачева, якого доправили до Мукачівського районного управління поліції для з’ясування всіх обставин.

Попередня кваліфікація злочину — стаття 125 Кримінального кодексу України, а саме “Умисне легке тілесне ушкодження”. Згідно наведеної статті, умисне легке тілесне ушкодження — карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот годин, або виправними роботами на строк до одного року.

 

17 січня 2022р.

Теги: конфлікт, сварка, перелом, струс

Коментарі

ХоШіМін 19.01.2022 / 12:12:46
тупі мусора. якщо "перелом", то це вже середня тяжкість і

Лена 18.01.2022 / 23:42:55
ПЕРЕЛОМ ЛИЦЕВИХ КІСТОК ЧЕРЕПА - ЦЕ ТЕПЕР КВАЛІФІКУЄТЬСЯ ЯК "ЛЁГКІ ТІЛЕСНІ УШКОДЖЕННЯ"???? ПЕРЕЛОМ ЧЕРЕПА - ЦЕ ВАЖКА ТРАВМА, НУ ЩО НЕ "ЛЕГКІ ТІЛЕСНІ УШКОДЖЕННЯ", ТО ЦЕ ТОЧНО!!!!!!!

В тюрьму пердараста 18.01.2022 / 16:40:12

WWWW 18.01.2022 / 13:03:32
Поламати сволочі руки і ноги молотком на дрібні кістки,

Васька 18.01.2022 / 09:21:49
Не знав, що "струс головного мозку та перелом кісток лицевого черепу" - це легке тілесне ушкодження.

Степан 18.01.2022 / 09:04:52
Хо дурний від природи,хто дурний від пянки,хто завів собі сучку/коханку/ все буде жона винна,але є юридичний метод-розлучення,

Петя 17.01.2022 / 23:25:42
Хто любить жінку,
той на неї не підійме руку,
не скаже криве слово.

колобок 17.01.2022 / 19:13:20
треба йому самому переламати так кістки, щоб і пальцем не міг поворухнути. а потім ще на рік у африку на плантації.
хіба можна на інших руки піднімати?

НОВИНИ: Кримінал

14:24
/ 4
На Закарпатті викрили схему з фіктивним «туберкульозом» для ухилення від призову Фото новина
10:56
/ 1
Житель Івано-Франківщини організував на Закарпатті переправлення призовників через кордон Фото новина
10:33
/ 2
В Ужгороді судитимуть ексдиректора департаменту міськради за незаконну приватизацію землі біля «Чорних озер» Фото новина
13:33
/ 1
На Закарпатті судитимуть групу, яка переправляла чоловіків через кордон інкасаторським авто
17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
/ 3
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 8
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 20
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
14:28
/ 4
У Ракошині на Мукачівщині двоє юнаків пограбували будинок, простріливши ноги господарю Фото новина
11:40
Акушерці у Мукачеві повідомили про підозру через смерть немовляти Фото новина
09:50
/ 2
Через загибель туристки на Драгобраті підозру отримало керівництво курорту Фото новина
18:17
/ 10
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
» Всі новини