Реклама B3

На Закарпатті четверо українців намагалися "купити" на кордоні звільнення від самоізоляції (ФОТО)

Впродовж цих вихідних прикордонниками Чопського загону зафіксовано чотири спроби підкупу персоналу. У протиправний спосіб всі четверо хабародавців намагалися уникнути встановлення додатку «Вдома», який контролює проходження самоізоляції після повернення з-за кордону.

На Закарпатті четверо українців намагалися "купити" на кордоні звільнення від самоізоляції (ФОТО)

Зокрема, учора в пункті пропуску «Тиса» троє наших співвітчизників надали на контроль при в’їзді паспортні документи, у кожен з яких вклали по 200 гривень. Не маючи сертифікатів про вакцинацію, чоловік та дві жінки за допомогою хабаря намагалися умовити правоохоронців дозволити їм не завантажувати додаток «Вдома» у мобільні пристрої.

Інший випадок стався напередодні у залізничному пункті пропуску «Чоп (Дружба)». Нехтуючи безпекою співгромадян, 30-річний закарпатець шляхом надання неправомірної винагороди також сподівався уникнути проходження самоізоляції. 

У всіх випадках прикордонники рішуче відмовилися від грошових коштів та доповіли керівництву. На місце події викликали співробітників Нацполіції. Також на адресу Ужгородського РУП ГУНП в Закарпатській області направлено повідомлення про можливе виявлення ознак кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

Після складання відповідних документів та завантаження додатку «Вдома» усіх правопорушників оформили на в’їзд в Україну, проте з пунктів пропуску вони вибули у супроводі представників поліції.

Зважаючи на ситуації, які мали місце, нагадуємо про кримінальну відповідальність за спробу надання неправомірної вигоди посадовим особам Держприкордонслужби. Наголошуємо, що прикордонники мають нульову толерантність до ганебного явища корупції, тож будь-які прояви її неодмінно ви являтимуться і каратимуться у відповідності до чинного законодавства.

17 січня 2022р.

Теги: самоізоляція, хабар, кордон

Реклама B4

Коментарі

Патрік 18.01.2022 / 09:17:13
Перевіряють самоізоляцію в Україні, неправда. А за 200 грн ніхто не буде підставлятись на роботі

Вжик-убийца 17.01.2022 / 15:33:16
Люди настолько привыкли давать взятки, что делают єто вопреки здравому смыслу. То что пограничники берут по 200 гр. - это широко известно. Но зачем вообще давать, если сегодня самоизоляцию никто не проверяет. Десять дней себе идут, а ты живешь и не обращаешь на это внимания, ходишь куда хочешь.

Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

17:19
На Рахівщині 22-річного чоловіка затримали за жорстокий напад на 83-річну пенсіонерку Фото новина
12:55
На Закарпатті за $6 000 та $11 000 намагалися переправити чоловіків до ЄС Фото новина
18:17
/ 1
На Закарпатті чоловіка засудили до 7 років за пограбування пенсіонерки Фото новина
17:13
/ 2
На Закарпатті підозрюваного у шахрайстві на 28,6 млн грн взяли під варту Фото новина
15:29
/ 3
На Закарпатті викрили наркогрупу з семи учасників Фото новина
12:57
На Закарпатті 28-річного чоловіка судитимуть за спробу продати гуманітарні авто для ЗСУ Фото новина
11:11
Під Ужгородом нетверезий водій скоїв ДТП Фото новина
13:25
/ 2
На Закарпатті втретє затримали адвоката за підозрою в незаконному переправленні чоловіка через кордон Фото новина
10:07
/ 2
На Мукачівщині чоловік незаконно зрубав десятки буків Фото новина
18:38
19-річному водію на Закарпатті повідомили про підозру у смертельному наїзді на 11-річного хлопчика Фото новина
09:07
/ 1
У ДТП на Ужгородщині загинув 11-річний хлопчик Фото новина
15:01
/ 1
У Міжгір’ї затримали 32-річну жінку за підозрою у вбивстві сусіда Фото новина
12:31
На Закарпатті військовослужбовиця два роки не служила, але отримала понад 1,5 млн грн
09:04
/ 7
На Закарпатті чотирьох підозрюваних у незаконному видобутку андезиту на 950 млн грн, включно з сином нардепа-"слуги" Лаби, взяли під варту Фото новина
17:43
/ 2
СБУ повідомила про заочну підозру ексклірику Мукачівської єпархії УПЦ (МП), який став капеланом військ рф Фото новина
13:28
На Мукачівщині п’яний мотоцикліст збив 17-річного велосипедиста Фото новина
10:42
/ 2
На Закарпатті директорка ліцею та її заступниця фіктивно працевлаштували трьох чоловіків Фото новина
18:25
/ 1
На Берегівщині заявляють про можливе знущання над тваринами неповнолітньою Фото новина
16:09
/ 3
На Закарпатті голову ЛКК затримали після отримання $1000 за фіктивний висновок про потребу в догляді Фото новина
15:52
В Ужгороді чоловіка засудили за вбивство 23-річної жінки Фото новина
13:46
/ 2
На Закарпатті викрили фіктивну мобілізацію 329 людей Фото новина
11:26
На Мукачівщині посадовців судитимуть за хабарі на $4 тисячі та 20 тисяч гривень Фото новина
10:50
/ 23
На Закарпатті за незаконний видобуток андезиту зі збитками державі майже на 950 млн грн оголосили підозру синові нардепа-"слуги" Лаби Фото новина
16:57
/ 17
На Закарпатті викрили групу, яка за десятки тисяч доларів переправляла чоловіків до Словаччини Фото новина
13:17
На Тячівщині за $10 тисяч затримали організатора незаконного переправлення до Румунії Фото новина
» Всі новини