У Мукачеві нагородили переможців фестивалю "Червене вино 2022" (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні в парку Центральний в Мукачеві офіційно завершили найбільший винний фестиваль України «Червене вино 2022», який тривав протягом 5 днів. Відзначили і кращих виноробів, які в рамках фестивалю брали участь в конкурсі.

У Мукачеві нагородили переможців фестивалю "Червене вино 2022" (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні в парку Центральний офіційно завершили найбільший винний фестиваль України, який тривав протягом 5 днів. Відзначили і кращих виноробів, грамотами та сертифікати на придбання професійного обладнання Мукачівський міський голова нагородив 4 найкращих учасників фестивалю «Червене вино 2022».

Найбільше нагород: 2 золоті, 2 срібні, бронзову та перемогу в номінації вибір мера здобув винороб з села Дерцен Руслан Орос. Виноробством чоловік займається протягом 10 років, стільки ж бере участь у фестивалі «Червене вино». Цьогоріч привіз чимало цікавих та смачних сортів червоного та білого вина. Насичені, ексклюзивні на Закарпатті – червоне Шираз та біле Мюллер Торгау, яке вийшло цього року особливо запашним з нотками яблука та груші.

Відкриттям року стала продукція Винної мануфактури Штефка. Винороб Олександр Гарновдій каже: саме цьогоріч на фестивалі представив велику кількість різноманітних сортів білих вин, з червоного новинку – Шилер, який отримав назву від технології виробництва.

«Велику золоту медаль» фестивалю «Червене вино 2022» отримало «Мерло» 2019 року Василя Анталовського. Винороб бере участь у фестивалі «Червене вино» вже 26.

15 сортів вина цього року на фестиваль привезла виноробня родини Фечори з Берегова. Два з них здобули дві бронзові нагороди: червоні вина Туран та Цвайгелт.

Запашні та смачні вина 22 учасників фестивалю «Червене вино 2022» привабило чимало туристів з різних куточків України та закордону. Розповідають, приїжджають та приходять сюди кожного року, щоразу фестиваль дивує: нові сорти вин, смачна закарпатська кухня, цікава розважальна програма.

«Червене вино» провели у Мукачеві 27 рік, це найбільший та найстаріший винний фестиваль України. Цього року у рамках фесту проводили і конкурс виноробів, продукцію учасників оцінювала професійна дегустаційна комісія за міжнародною 100-бальною системою. Та щороку на гостей чекає якісне, запашне закарпатське вино, смачна кухня та особлива атмосфера винного свята.

17 січня 2022р.

Теги: вино, винороб, фестиваль, Червене вино, Мукачево

НОВИНИ: Соціо

16:11
/ 1
Житель Тячівщини намагався підкупити прикордонників на «Лужанці» Фото новина
10:36
Сьогодні у Ясіні зустрінуть траурний кортеж із полеглим захисником Андрієм Сергійчуком Фото новина
08:51
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 18 січня
15:58
/ 1
На Закарпатті обговорили можливий перехід шкіл на дистанційне навчання через ситуацію в енергосистемі Фото новина
08:43
На Закарпатті оприлюднили графік вимкнення електроенергії 17 січня
22:33
Підтверджено загибель Михайла Сомоша з Дротинців Виноградівської громади, який рік вважався зниклим безвісти Фото новина
22:12
Від ран, отриманих на війні, в лікарні помер Михайло Гарастей зі Стеблівки Хустської громади Фото новина
17:04
В Ужгороді попрощалися з 37-річним полеглим воїном Володимиром Малєвим Фото новина
16:17
На кордоні зі Словаччиною викрили двох киян, які видавали себе за багатодітних батьків Фото новина
14:03
Підтвердили загибель на війні захисника із села Люта на Ужгородщині Івана Галаговця Фото новина
11:25
Стало відомо про загибель військового із Буштина на Тячівщині Миколи Лозана Фото новина
09:02
Енергетики оприлюднили графік відключень світла на Закарпатті 16 січня
18:25
Підтвердили загибель захисника із Тячева Олександра Томишинця Фото новина
16:46
/ 1
У Мукачеві зустріли евакуаційний потяг із Запорізької області Фото новина
15:15
В Ужгороді зупинили п’яного водія, позбавленого права керування Фото новина
14:13
Рятувальники визволили сноубордиста із снігових заметів у горах Рахівщини Фото новина
09:49
/ 1
В Ужгороді попрощаються з Героєм Володимиром Малєвим Фото новина
09:05
/ 1
Гірські рятувальники Рахівщини оновили маркування та попереджувальні знаки на лижних трасах Фото новина
18:20
У Мукачеві затримали водія, який у стані наркотичного сп’яніння скоїв ДТП Фото новина
17:27
У пункті пропуску «Ужгород» відкрили пішохідну смугу руху Фото новина
16:13
/ 1
На війні з росією поліг військовий із Приборжавського на Хустщині Олександр Петах Фото новина
14:15
/ 5
Андрія Савчука звільнили з посади очільника Закарпатського ОТЦК
13:04
/ 1
На війні з росією поліг Герой із села Нанково на Хустщині Василь Марчишинець Фото новина
11:00
У селі Собатин з родини вилучили чотирьох дітей через неналежні умови Фото новина
10:02
/ 1
Стало відомо про смерть захисника із Косівської Поляни на Рахівщині Івана Бердара Фото новина
» Всі новини