Депутати Ужгородської міськради вивчали проблемні питання комунальних підприємств (ФОТО)

Як працюють комунальні підприємства Ужгородської міської ради, які проблемні питання потрібно вирішувати і на що виділяти фінансування першочергово, сьогодні обговорювали під час виїзної наради.

Депутати Ужгородської міськради вивчали проблемні питання комунальних підприємств (ФОТО)

Заступник міського голови Юрій Рахівський, секретар міської ради Арсен Мелкумян, директор департаменту міської інфраструктури Віталій Гільтайчук та його заступниця Олександра Турянчик, депутати Ужгородської міської ради, члени бюджетної та житлово-комунальної комісій Андрій Риба, Володимир Білонка, Юрій Мандич, Віктор Качур та Віктор Жганич побували на комунальному автотранспортному підприємстві КАТП-072801, КП «Ужгородліфт», «Комунальне шляхово-експлуатаційне підприємство» та «Ужгородський комбінат комунальних підприємств», поспілкувалися із керівниками цих підприємств. 

Також побували у загальноосвітній школі №19, де триває реконструкція з добудовою нового корпусу. Тут минулого року залили фундамент, влаштували підвальну стяжку, розпочали мурувати стіни. Проєкт зі зведення нового триповерхового корпусу в Ужгородській ЗОШ І-ІІІ ст. №19 увійшов до президентської програми «Велике будівництво», роботи проводяться за фінансування з державного бюджету та співфінансування із міського.

 
14 січня 2022р.

Теги: депутати, проблеми, підприємства

Коментарі

Василь 14.01.2022 / 18:42:26
Віталій Гільтийчук кадровий військовий і він показав в Му4ачеві будучи мером у Лєндела що він вміє наводити порядок в місті!!те що Мер наш богдан Андріів взяв його на цю посаду то цедуже мудро і розумно для ужгорода . Меру нашому респект

Іван Сег 14.01.2022 / 17:54:34
Віталій Гільтайчук дійсно людина з досвідом , енергійна, думаюча, здатна навести порядок у комунальному господарстві. Молодець мер.

Dima 14.01.2022 / 15:28:12
ДУмают что бы украсть, шакалы

НОВИНИ: Соціо

17:57
В Ужгороді під час нічної пожежі постраждали двоє людей Фото новина
13:55
В Ужгороді 28 липня попрощаються із полеглим захисником Миколою Філюком Фото новина
11:58
У селі Тихий на Ужгородщині попрощаються із загиблим воїном Євгенієм Бушмакіним, який більше року був зниклим безвісти Фото новина
11:26
Підтвердили загибель на війні Героя із села Онок на Берегівщині Миколи Заріцького Фото новина
10:23
На одній із вулиць Ужгорода можливе ускладнення руху через аварійні роботи
18:18
/ 2
На Закарпатті за місяць зафіксували 32 скарги на порушення прав під час мобілізації
14:15
/ 1
У Карпатах рятувальники евакуювали туристку зі Львова, якій стало зле під час походу Фото новина
12:21
На Закарпатті дитина отримала різані рани після небезпечних завдань в онлайн-грі
10:41
Завтра в Ужгороді відбудеться прощання із захисником Олександром Карбованцем Фото новина
16:29
Львівські лікарі врятували зір юнаку із Закарпаття після важкої травми ока Фото новина
13:15
/ 1
На Закарпатті мобілізували чоловіка з інвалідністю Фото новина
18:13
В Ужгороді попрощалися із захисником Іваном Ігнацевичем, який два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
12:53
/ 1
У вантажному поїзді до Словаччини на Закарпатті виявили схованку з контрабандними сигаретами Фото новина
10:00
У Ясінях на Рахівщині помер ветеран російсько-української війни Руслан Романюк Фото новина
09:10
До озера Синевир маломобільних туристів доставлятимуть електромобілем
18:08
/ 1
У Виноградові попрощаються із військовим Юрієм Левком, який помер внаслідок хвороби Фото новина
16:01
/ 1
На Мукачівщині електровелосипедист врізався у двох дітей на велосипедах
15:23
На Мукачівщині рятувальники евакуювали травмованого мотоцикліста з лісу Фото новина
10:58
На трасі Київ – Чоп викрили порушення в міжнародному автобусі Фото новина
09:41
На Закарпатті розслідують ймовірну фіктивну мобілізацію чоловіка з інвалідністю Фото новина
09:00
/ 1
На Закарпатті за пів року померло вдвічі більше людей, ніж народилося Фото новина
00:06
Підтверджено загибель у січні 2025-го на Курщині Богдана Зеленька з Ізи Хустської громади Фото новина
21:44
/ 14
Комісія погодила скандальне будівництво на набережній в Ужгороді Фото новина
14:10
/ 2
В Ужгороді з 1 серпня зросте тариф на вивезення побутових відходів
17:15
/ 3
На війні з рф поліг захисник із Ракова на Ужгородщині Сергій Грабар Фото новина
» Всі новини