ФОТОФАКТ. Стала відомою особа вбивці ужгородки Габріелли Яцкович

Вбивцею 36-річної ужгородки Габріелли Яцкович є 30-річний мешканець Виноградова Ласло Феллег.

ФОТОФАКТ. Стала відомою особа вбивці ужгородки Габріелли Яцкович

Цю інформацію порталу Закарпаття онлайн підтвердили в правоохоронних органах.

Це збігається з інформацією з соціальних мереж, відповідно до якої жертва називала свого знайомого Лоці, рідше - Вася.

Також це відповідає вчорашній ексклюзивній інформації Закарпаття онлайн, що останній контакт з телефону вбитої було здійснено з Виноградова.

Закарпаття онлайн знайшло сторінку вбивці у Фейсбуку і публікує його фото.

Судячи з акаунту Л.Феллега, він одружений. На багатьох світлинах він зображений з дітьми і, ймовірно, дружиною.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайнпідозрюваний в убивстві розшукуваної жінки в Ужгороді зізнався, що відводив підозри повідомленнями з її мобільного.

13 січня 2022р.

Теги: вбивця, Яцкович, Феллег, Виноградів

Коментарі

And justice for all 2022-01-15 / 21:22:01
Василю про який план шантажу ти пишеш ?
Ця проста дівчина була не заміжня, а вбивця чи то розлучений (офіційно), але жив із колишньою дружиною так вроді кажуть і дитину мав.

Но яка різниця ?
Як би не було, у будь-якому разі - яке право цей гандон мав убивати дівчину, яка не створювала йому загрози такої, щоб убивати ....??
!!
Хотіли провірити дані щодо факта розлучення цього персонажа через судове рішення. Але на жаль електронний Єдиний судовий реєстр України ще до тепер не робить.Видно сильно його маскалі-хакери бомбанули вчора. А сьогодні мабуть майстри-ремонтники наші вихідні, бо субота ...


василь 2022-01-15 / 17:01:18
а що Гібріела не знала що він женатий,чи їй похрен було ,або у неї теж був план шантажу,видно до шантажувалась ,а він як що сказати правду до бл....ся,

And Justice for all 2022-01-14 / 23:25:03
Яку можна дати характеристику для вбивці-подонка ...
- просто подонок...
як тут написав хтось лікар нижче, що у вбивці очі вовка ... - це точно..., а я би сказав шакала з якоюсь ухмилкою і єхидством в лиці ... ага придивіться...

цікаве питання звідки його по суті звіряча агресивність і явна неадекватність ... хто знає .. .може і наркотики приймав - зараз це не дивно серед молоді ... але це буде обтяжуюча обставина для нього ... як і алкоголь... - за це будуть мовчати ну з його сторони ...

And Justice for all 2022-01-14 / 23:11:31
До "Людина".
Не треба тут фальшивий псевдо-гуманізм розводити.
Подонка треба наказувати по всій суворості закону !
Допускаю, що на суді вбивця теж (із найнятими адвокатами) буде аналогічно викручуватися як вуж на сковродці щоб помякшити покарання ... прикриваючись принципом "гуманізму" і тому подібним ...
Є суворі факти.
Вбивця мав усвідомлювати характер і наслідки від свої дій коли вбивав дівчину.
І вона точно не створювала йому якоїсь чи загрози чи небезпеки, навіть якщо там була якась сварка чи якесь недорозуміння... чи щось таке ...
Натомість, вже вчинивши жорстоке її вбивсто він намагався замести його сліди чи відвернути скоріше на нього реагування ...

але....
Одним словом хай земля буде пухом ій.

А цьому жорстокому звірю в людській подобі - адекватне покарання, визначене за умисне вбивство законом, хоча було би справедливо - це смертна кара за такі жорстокі умисні вбивства.

Але і моральна кара і закон карми його настигне ...




Ужгородка 2022-01-14 / 23:07:53
Як вірити йому, коли він відповідав з її номера іншим,в тому числі і мені, що вона в Єгипті, він так само і її обманув, що не живе з жінкою, лиш би обманом і закінчилось, але закінчилось дуже печально, зіпсував їй життя та ще й після смерті хоче зіпсувати її честь, щоб її не жаліли, а засуджували,щоб на нього менший удар падав і менше критики, чому не сказав, що він її обманув, що холостяк?!Якщо він такий щирий, то хай покається і розкаже всю правду, що було і як, хай перестане брехати.Хай напишуть його друзі чи рідні ,який він, чи бував агресивний,чи має психічні розлади,чи вживав алкоголь,наркоту?всі пишуть про неї, а про нього хтось дасть накінець то характеристику!

Ужгородка 2022-01-14 / 22:31:14
Сьогодні з обіда не працює судовий реєстр.Як запрацює, то Ви побачите 2 судові справи- одна по аліментам, друга - розлучення 2018 року.Я особисто знаю Габріеллу, дівчина порядна, про те, що він жив з жінкою вона точно не знала, можливо в той злощасний вечір і взнала, тому так все закінчилось, це моє припущення.У Підозрюваного одна дитина.Що там сталось між ними лише їм двом відомо було,а тепер лише він один це може або розказати або промовчати.Не факт, що нам донесуть правду, бо він уже буде викручуватись заради меншого строку.

До And justice to all 2022-01-14 / 21:58:15
Найцікавіше було б поговорити з друзями Габрієли. Хтось особисто знає цю дівчину? Чи знав? Чи може виявитись, що тут не лише Феоег вигадана особа, а й інші учасники подій

для And justice for al 2022-01-14 / 21:42:49
На судовому засiданнi вiн сам сказав, що розлучений. Але проживає з дружиною. Дуже зручно, мабуть, було.

Людина 2022-01-14 / 19:59:01
Як людям зі сторони легко можна обговорювати вбивцю і одразу призначатм смертну кару, а хтось взагалі власноруч із дозволу поліції розчленив би вбивцю, тобто сам би зробив жорстоке вбивство. Незнаючи нічого можна багато говорити, але є реальність: хорошої людини нема, діти будуть жити без батька, і нікчемне життя у вязниці, можливо з покаянням. Люди, будьте мудріші і добріші.

And jistice for all 2022-01-14 / 17:38:53
Надіюся, що там у реєстрі судових справ скоро появиться інформація про кримінальну справу щодо цього сволоча і він получить вирок по заслугам за вчинене ним убивство.

А моральний вирок такому як він подонку і садисту винесуть всі нормальні люди !

And justice for all 2022-01-14 / 17:27:31
До "ужгородка"

Спеціально перевірено інформацію у відкритому доступі-
На сайті судової влади України - https://court.gov.ua/fair/
(Єдиний реєстр судових рішень) відсутня інформація про громадянина з прізвищем Феллег, Фелег, Филег (можливі варінати напсиання укр. мовою) ... Тобто де такий громадянин є стороною по справі.
Бажаючим самим перевірити ось посилання.
https://court.gov.ua/fair/
Там на сторінці у графі "Прізвище сторони по справі" вводите його прізвище українською, проходите капча-контроль і натискаєте пошук.
Нема у реєстрі таких справ, де стороною по справі є Фелег (чи Феллег, чи Филлег і тп.).
P.S. -
Якщо якась помилка є з-за сьогоднішньої хакерської атаки на державні веб-сайти України, то напишіть номер справи, щоб перевірити чи так чи ні (тобто чи одружений чи розлучений цей персонаж і з якого часу іт.д.)
Якщо щось стверджуєте ,то наводіть і належні докази (номер справи ), а не вводіть в оману !

Надія 2022-01-14 / 17:27:22
Вона не знала, що він одружений, він їй цього не сказав! А вона йому повірила, і шантаж це не про Габріелу, і змушувати з собою жити теж не про неї!! Не пишіть дурних коментарів, якщо не знали Габріелу!!

Василині 2022-01-14 / 15:15:47
Ти отстала от поїзда, він всьо визнав

ужгородці 2022-01-14 / 15:13:19
У Фейсбуку статус "одружений" і фото зі щасливою дружиною як мінімум з 2019 року

ужгородка 2022-01-14 / 11:49:43
може вживав наркотики?може хтось має інформацію, що наркотиками захоплювався, то пишіть

ужгородка 2022-01-14 / 11:47:56
він розлучений з 2018 року, судовий реєстр відкритий для всіх, подивіться

Глеб 2022-01-14 / 10:57:31
В любом случае этот дегенерат-выродок не имел права жестоко убивать эту девушку.
Он (как женатый и имеющий семью) должен был понимать, что на двух стульях не усидишь. Зачем он крутил на стороне с свободной девушкой, а в итоге жестоко убил её и в её же доме и хотел замести следы убийства ?

Гнилой подонок он и мразь однозначно !
Должен понести наказание !

Пішта з Егреша 2022-01-14 / 10:39:37
А очі у ного "ВОВКА" кажув що бачу як лікар.

Аня 2022-01-14 / 10:24:34
Вона думала щастя побудовати на чужому горі. Де голова, що то жонатий і має діти, влаштовувало її це значить.

корчі 2022-01-14 / 10:22:33
не людина і не звір, якась демоняча істота могла таке зробити .УЖАС НЕМОЖЛИВО ТАКЕ ЧИТАТИ.....

НОВИНИ: Кримінал

04:49
Поліцейські Закарпаття розповіли про обставини "травматичної" ДТП в Перечині
18:13
/ 4
Через фальсифікацію справи загибелі футболіста Мудри його родичі звернулися до прокуратури Закарпаття
12:27
Мешканець Хуста виявив у своєму авто зловмисника, який намагався викрасти транспортний засіб
11:30
На Закарпатті затримали трьох арабів у захисник медичних костюмах, які намагалися незаконно потрапити в Румунію
11:04
У Мукачеві раніше судимий чоловік попросив у перехожого сигарету, а відтак вихопив у нього гаманець і втік
17:47
/ 1
В оселі мешканця Мукачева знайшли марихуану
14:50
/ 3
Двоє прикордонників на Закарпатті за хабар погодилися стати інформаторами контрабандистів
14:40
Закарпатця, котрий у п'яному стані убив брата ударом ножа, взято під варту
14:22
/ 1
Вбивцю ужгородки, яку розшукували і знайшли мертвою, взяли під варту
11:45
Для попередження та протидії паводкам на Закарпатті необхідно 2 млрд грн
10:37
Внаслідок зіткнення легковика з вантажівкою на Мукачівщині травмувалися двоє людей
10:31
Поблизу кордону на Закарпатті затримали трьох нелегалів із Непалу
17:26
/ 6
ФОТОФАКТ. 111 днів в Ужгороді правоохоронці корупційно не виконують "негайне" рішення суду
17:14
/ 2
Підозрюваний в убивстві розшукуваної жінки в Ужгороді зізнався, що відводив підозри повідомленнями з її мобільного (ОФІЦІЙНО)
16:47
У Мукачеві нетверезий водій Chevrolet зіткнувся із Renault
16:30
Вбивцю тітки на Берегівщині взяли під варту та помістили у медзаклад із суворим наглядом
13:40
На Закарпатті провели обшуки у помешканні фігуранта справи щодо підробки ковід-сертифікатів
10:56
Поліція затримала підозрюваного в убивстві жінки в Ужгороді, яку розшукували близькі
06:21
/ 3
У Виноградові на шкільному харчуванні "розпиляли" 15,5 млн грн. На черзі ще 4 млн
03:04
/ 1
Ужгородець вкрав телефон жінки і оформив на неї 25 тис. грн кредитів
23:54
/ 10
Ужгородку, розшукувану близькими через соцмережі, знайшли вбитою у будинку покійної матері
16:36
Міжгірець проведе 6 років у тюрмі за ножове поранення знайомого та хуліганство
11:47
На Берегівщині психічно нездоровий юнак вбив сокирою свою тітку-опікунку
11:42
На Тячівщині "на гарячому" затримали наркодилера
19:02
/ 2
Апеляційний суд арештував скандальне будівництво на Слов'янській набережній в Ужгороді
» Всі новини