«Відтепер завдяки соціальному пакету для захисників правопорядку в регіоні доступне сучасне та нове службове житло.
Цей будинок був довгоочікуваним для кожного. Впевнений, що надалі ця ініціатива продовжуватиметься і всі поліцейські, які стоять сьогодні на квартирній черзі, невдовзі будуть забезпечені новим житлом», — наголосив Віктор Микита.
За його словами, в Ужгороді для цього звели нову будівлю на 60 квартир, повідомляють у Закарпатській ОДА.
Шоні 2022-01-05 / 19:15:11
на мою думку ,поліцейські не заслуговубть на таке ,взяточники поголовно ,нічого не роблять окрім як трусять роботяг ,таксистів і простих людей за маски і всяку нову зренотень за яку зробили з людей злочинців ,а кримінал реальний недоторканий ,є багато кращих кандидатів ,як лікарі ,або вчителі ,чем ці"служителі"народа
Сергій 2022-01-05 / 06:55:23
Цікаво за шо їм квартири за які заслуги а ті що захищають Україну їїм нічого не дають звільнити поліцейських всіх вже ви заїбали простих людей
Воїн - АТО 2022-01-04 / 22:00:04
Мусорам квартири будують, а захисникам ні! Де справедливість? Захищати ще цю мерзоту! Кончені разом з мером!
Нiк 2022-01-04 / 20:31:20
Да! Полицайтам! Цим мразям! Нема в нас бильш достойних?
Дюрес/Форя/ 2022-01-04 / 19:15:22
Я два роки тому получив на халяву від держави Украіни в Києві однушку як старший сержант запасу ЗСУ а хлопці з поліції мені цемент заносили в квартиру бо я їх попросив! Зараз ремонт роблю буду скоро новосілля святкувати!
Белка 2022-01-04 / 18:18:47
Згідний!!! А учасників бойових дій вообще уже забули хто з 2014 року життя там і здоровя залишив! Мразі ви !!!
Саша 2022-01-04 / 18:12:47
За який хvй їм квартири?За то шо з них толку як з козла молока?
Читатель 2022-01-04 / 16:29:12
Знакомый дом. ))) Идиотская история, вообще. С рабочих соки выжимали, дескать, нужно сдать до середины лета, но без лифтов, и даже территорию вокруг дома спешно потому обустраивали. А потом, вдруг, последовал приказ - сдать дом с лифтами, до середины осени. То есть, рабочие могли и не спешить. Но, похоже, кого-то снова "муха укусила", и видать, что-то там еще доделывали, раз сдали только сейчас.
Копча 2022-01-04 / 15:06:11
Тепер ці холуї будуть ще завзятіше пизд@чити бабусь котрі торгують у невстановленому місці чи не дай бог пішли в місто без намордника.
Читач 2022-01-04 / 14:50:12
Квартири давали за хабарі це можна сказати із 100% впевненістю.
Коли вже відійдуть від цього совка, чому комусь квартиру, а комусь зовсім нічого, на цих квартирах походу заробили всі.
Чому просто не зробити доступну іпотеку з компенсацією відсотків.