На Рахівщині повідомили про підозру чоловіку, що напав на депутата районної ради (ФОТО, ВІДЕО)

18 листопада цього року в Рахові було здійснено напад на місцевого 36-річного чоловіка, який являється депутатом районної ради та активно займається громадською діяльністю.

На Рахівщині повідомили про підозру чоловіку, що напав на депутата районної ради (ФОТО, ВІДЕО)

За його показами, ввечері невідомий у масці підійшов до нього та без жодних пояснень став бити металевим кийком. Після сутички нападник втік, а потерпілого з численними травмами голови госпіталізували.

Співробітники поліції одразу ж почали розслідування цього зухвалого злочину. Більше місяця щоденно тривала оперативна робота. Працівники карного розшуку Головного управління поліції області спільно з районними колегами відпрацьовували всі можливі версії. В результаті тривалої роботи правоохоронцям вдалося встановити особу зловмисника.

Ним виявився 24-річний мешканець села Богдан Рахівського району. Пояснити причини агресивної поведінки нападник поки не зміг.

В його помешканні, за силової підтримки бійців КОРДу, поліція провела санкціонований обшук. Вилучено кийок, який, імовірно, і був знаряддям вчинення злочину. Також вилучено револьвер й іншу техніку, які досліджуватиме експерт.

Наразі зібрано достатньо доказів, що підтверджують причетність чоловіка до скоєння нападу, і за процесуального керівництва прокуратури слідчі повідомили фігурантові про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст.296 Кримінального кодексу України (Грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю із застосуванням предмета, спеціально пристосованого для нанесення тілесних ушкоджень). Слідчі звертатимуться до суду з клопотанням про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Чоловікові загрожує до 7 років позбавлення волі, повідомляють у відділі комунікації поліції в Закарпатській області.

31 грудня 2021р.

Теги: нападник, депутат, підозра

Коментарі

Гуцул 31.12.2021 / 12:42:56
А заказчик Шемота директор длг треба тоже брати...

НОВИНИ: Кримінал

13:58
/ 6
На Закарпатті за березень викрили 12 учасників схем переправлення військовозобов’язаних Фото новина
10:00
/ 1
На Закарпатті викрили групу переправників Фото новина
16:33
На Закарпатті судитимуть водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП Фото новина
11:36
За злісне невиконання батьківських обов'язків мукачівку покарали понад 5-а роками тюрми
10:57
/ 6
На Тячівщині лісничий самовільно збудував садовий будинок для родини на землях лісфонду Фото новинаВідео новина
09:55
На Закарпатті судитимуть підрядника через ДТП, у якій постраждала вагітна жінка Фото новина
12:21
/ 5
На Закарпатті суддю підозрюють у незаконному отриманні понад 640 тисяч гривень доплат Фото новина
10:52
На Закарпатті судитимуть екскерівника надлісництва за масштабну незаконну вирубку дубів Фото новина
15:54
/ 2
На Закарпатті викрили схему підключення Starlink для російських військ Фото новина
11:48
На Рахівщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
09:54
/ 1
На Закарпатті поліція затримала наркокур’єра з Дніпра з 2,2 кг «солі» Фото новина
17:57
/ 2
На Закарпатті чоловік продав автомобілі, ввезені як гуманітарна допомога для ЗСУ Фото новина
13:13
/ 2
На Мукачівщині чоловік намагався продати автомат і гранату Фото новина
12:06
На Берегівщині 24-річний зловмисник напав на 13-річного хлопця через вигаданий «борг»
18:05
/ 3
На Закарпатті до 7 років ув’язнення засудили 20-річного водія, з вини якого в ДТП загинули двоє підлітків Фото новина
17:13
/ 1
ВАКС призначив до розгляду корупційну справу судді Воловецького райсуду Пелиха
15:54
/ 4
На Закарпатті накрили ще три «схеми для ухилянтів» Фото новина
15:10
/ 1
СБУ викрила угорського спецслужбіста, який керував агентурною мережею на Закарпатті Фото новинаВідео новина
14:12
/ 1
12 закарпатців постануть перед судом за наркобізнес і «схеми» втечі за кордон Фото новина
15:57
/ 3
На Рахівщині чоловік до смерті побив сусіда Фото новина
21:08
/ 2
Поліція відкрила кримінальне провадження через земельний скандал в Оноківцях на Ужгородщині
20:37
/ 30
Під час обшуків у Свалявській лікарні поліція документувала схеми привласнення бюджетних грошей
16:39
/ 2
В Ужгороді військового викрили на спробі дати хабар Фото новина
12:12
На Закарпатті судитимуть матір у справі про смерть 7-річного хлопчика Фото новина
21:54
/ 1
Серед оголошених Інтерполом у розшук в справі вбивства Ігоря Комарова на Балі є Василь Немеш із Углі на Тячівщині
» Всі новини