В Ужгороді продовжуються "ковідні" перевірки суб'єктів господарювання (ФОТО)

В Ужгороді продовжують перевірки суб'єктів господарювання – як вони дотримуються вимог карантину Спільні рейдові групи, до яких входять працівники Ужгородського відділу поліції ГУ Нацполіції в Закарпатській області, Держпродспоживслужби, а також управління муніципальної варти департаменту міської інфраструктури Ужгородської міськради, перевіряють дотримання карантинних вимог підприємцями – власниками закладів громадського харчування.

В Ужгороді продовжуються "ковідні" перевірки суб'єктів господарювання (ФОТО)

Як інформує управління муніципальної варти, протягом вчорашнього дня, до прикладу, перевірили 57 суб’єктів господарювання, виявили 23 адміністративні правопорушення. За адмінправопорушення на підприємців склали 4 протоколи за ч.1 ст. 44-3 КУпАП  – за порушення правил карантину. Виписали також 19 постанов за ч.2 ст.44-3 КУпАП за відсутність захисних масок у громадських будівлях.

Управління економічного розвитку міста своєю чергою наголошує підприємцям на дотриманні карантинних вимог і нагадує, що відповідно до Постанови Кабміну відвідування закладів громадського харчування, закладів тимчасового розміщення, спортзалів, басейнів, театрів, кінотеатрів, закладів культури можливе тільки за наявності: 

- жовтого COVID-сертифікату або паперової довідки 063-0 (чинні 30 днів); 

- зеленого COVID-сертифікату (чинний 365 днів); - міжнародного свідоцтва про вакцинацію (чинне 365 днів);

- іноземного COVID-сертифікату про щеплення вакцинами, дозволеними ВООЗ (чинний 365 днів); 

- негативного результату ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену (чинний 72 години);

- сертифікату про одужання (чинний 105 днів). 

Статтею 44-3 КУпАП у разі відсутності вищезгаданих документів у ВІДВІДУВАЧІВ передбачено ШТРАФ від 17 000 грн до 34 000 грн. Штраф для посадових осіб передбачено у розмірі від 34 000 грн до 170 000 грн.

 
31 грудня 2021р.

Теги: перевірки

НОВИНИ: Соціо

15:39
/ 1
У свій день народження поліг Володимир Молнар із Нижнього Селища на Хустщині Фото новина
23:29
/ 3
Під час незаконних робіт по спорудженню ГЕС на Тересві в Калинах на Тячівщині пошкодили протипаводкову дамбу, "водники" звернулися у поліцію Відео новина
16:41
/ 12
ФОТОФАКТ. У Перечині лелека приніс у гніздо прапор України
09:26
Ужгородський скансен у неділю запрошує гратися гаївки
05:14
/ 1
Чим завершився ювілей Августина Волошина?
15:43
/ 1
На війні з росією поліг Олександр Сірко з Хуста Фото новина
15:08
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Магаля з Дубового на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти Фото новина
03:05
/ 12
Будівництво ВЕС на Рівній без ОВД: депутати віддають землю під ще 16 вітряків
00:37
Підтверджено загибель Романа Уторобського з Богдана на Рахівщині, який вважався безвісти зниклим Фото новина
21:54
У Мукачеві в суботу попрощаються з полеглим Героєм Андрієм Задорожним Фото новина
19:51
/ 5
На Покровському напрямку загинув Михайло Негря з Ужгорода Фото новина
16:42
У травні на Закарпатті планово імунізуватимуть диких хижаків проти сказу
14:40
/ 26
У Ватикані до рішення нового Папи відклали заплановану на 3 травня на Закарпатті беатифікацію мученика о. Петра Ороса
14:05
/ 1
У четвер в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Едуардом Перебзяком Фото новина
16:44
/ 1
На Харківщині поліг Іван Грабовчак з Шаланок на Берегівщині Фото новина
11:14
/ 4
На війні з росією загинув 35-річний офіцер батальйону БпЛА 128-ї ОГШБр Андрій Задорожний з Мукачева Фото новина
20:23
/ 20
ВІДЕОФАКТ. "Жахливо, шакали, жесть, страшно": закарпатці про будівництво ВЕС, яке незаконно розпочалося на полонині Руна
03:17
/ 1
Тетяна Літераті презентує свою 5-у книжку "Втрачений Ужгород. Знакові місця"
02:40
Підтверджено загибель Михайла Пукмана з Верхнього Водяного на Рахівщині, який з липня 2024-го вважався зниклим безвісти Фото новина
02:12
/ 4
Розклад святкових богослужінь на Великдень у храмах Ужгорода та Мукачева
01:43
/ 4
За онлайн-трансляцію порно суд покарав пару з Міжгір'я "умовним" роком і конфіскував ноутбук
03:07
В Ужгороді презентували книжку "Августин Волошин: біографія президента Карпатської України" Фото новина
16:25
/ 7
Ужгородські депутати не підтримали мораторій на затвердження нових детальних планів міста
14:27
Ужгородська міськрада виділила 1,6 млн грн на поштові марки для податкової Закарпаття
12:06
/ 2
Через суспільний резонанс мер Ужгорода зняв з розгляду частину "інфраструктурних" проєктів рішень по землі Фото новина
» Всі новини