Новий рік без боргів за послугу з розподілу газу на Закарпатті зустрічатимуть лише 53% споживачів

Станом на кінець 2021 року 47% побутових споживачів мають заборгованість за послугу з розподілу газу. Йдеться про 162 тисячі домогосподарств Закарпаття.

Новий рік без боргів за послугу з розподілу газу на Закарпатті зустрічатимуть лише 53% споживачів

Напередодні зимових свят газовики працюють у посиленому режимі, аби забезпечити безперебійне та стабільне газопостачання у кожну оселю.

«Для того, аби закарпатці могли зустріти новий рік у теплій оселі, мали змогу приготувати улюблені страви, — щодня працює понад 1000 наших колег. Частина з них перебуватиме на роботі під час свят, виконуючи свої професійні обов’язки. І ми щиро вдячні кожному, хто, усвідомлюючи обсяг і специфіку роботи, справно сплачує за послугу з розподілу», — сказала комерційна директорка АТ «Закарпатгаз» Юлія Соколова.

За її словами, кошти за розподіл — єдине джерело доходів оператора ГРМ – АТ «Закарпатгаз». З них фінансується діяльність аварійно-диспетчерської служби 104, обслуговування, ремонт та заміна газопроводів, а також газорегулюючого обладнання. До прикладу, газорегуляторні пункти підтримують необхідний тиск в системі. Частина витрат підприємства припадає на обслуговування спецтранспорту, придбання необхідних матеріалів, зарплату працівникам, податки, повідомляє пресслужба АТ «Закарпатгаз».

31 грудня 2021р.

Теги: розподіл, борги

НОВИНИ: Соціо

11:45
Через спеку до +37 °C у Карпатському регіоні посилили охорону лісів Фото новина
09:48
На війні з рф поліг військовий з Виноградова Ігнат Роздяловський Фото новина
16:41
Війна забрала життя 25-річного захисника із Горонди на Мукачівщині Мар'яна Тягура Фото новина
15:16
/ 2
На Закарпатті 82-річний чоловік впав із даху та отримав тяжкі травми
16:56
У Чинадійові на Мукачівщині попрощалися із військовим Ярославом Рущанином, якого понад два роки вважали зниклим безвісти Фото новина
16:20
Спортсмен підкорив шість найвищих вершин Карпат за один день Фото новина
14:53
/ 1
У Мукачеві патрульні затримали дебошира з кастетом і висувним ножем Фото новина
09:37
/ 1
У Солочині на Мукачівщині проведуть в останню путь захисника Володимира Уліганця, який понад два роки був зниклим безвісти Фото новина
09:04
На Хустщині під час земляних робіт чоловік знайшов артилерійський снаряд часів Другої світової війни Фото новина
13:44
У Мукачеві патрульні виявили водія у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
10:05
На Ужгородщині чоловіка оштрафують за випалювання сухої стерні біля житлових будинків Фото новина
09:20
/ 3
Ще одного водія оштрафували за забруднення території поблизу Синевиру Фото новина
21:37
/ 1
На Харківщині поліг Віктор Маріонда з Рахова Фото новина
17:59
В Іршаві під час руху загорілася вантажівка Фото новина
16:59
На війні загинув Герой із Рахова Андрій Петрищенко Фото новина
14:21
В Ужгороді безкоштовно вакцинуватимуть котів і собак проти сказу
13:05
/ 1
В Ужгороді 30 липня попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Андрієм Куном Фото новина
11:42
Рятувальники, поліція та прикордонники другий день шукають зниклого на Ужгородщині чоловіка Фото новина
11:16
На Закарпатті затримали чоловіка, який влаштував серію фейкових повідомлень про мінування Фото новина
18:39
/ 1
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Миколою Філюком Фото новина
16:19
/ 1
В Ужгороді нетвереза водійка без прав влаштувала ДТП Фото новина
15:21
/ 1
У селі Осій на Хустщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Матіком, який більше трьох років був зниклим безвісти Фото новина
14:14
Рятувальники показали фото ліквідації наслідків негоди на Закарпатті Фото новина
11:55
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Володимиром Рогачем Фото новина
21:18
В Іршавській громаді попрощалися з захисником Олександром Вінніченком зі Смологовиці Фото новина
» Всі новини