На Закарпатті нігерієць, намагаючись нелегально перетнути кордон і тікаючи від прикордонників, стрибнув у холодний Уж (ФОТО)

Щоб потрапити в Словаччину, громадянин Нігерії стрибнув в річку Уж, але вибратися на берег довелося допомагати прикордонникам Чопського загону.

На Закарпатті нігерієць, намагаючись нелегально перетнути кордон і тікаючи від прикордонників, стрибнув у холодний Уж (ФОТО)

Прикордонники Чопського загону затримали іноземця, який вплав намагався незаконно перетнути українсько-словацький кордон.

Учора під ранок прикордонний наряд відділення «Паладь Комарівці» помітив рух невідомої особи в бік кордону. Військовослужбовці одразу сповістили до прикордонного підрозділу та висунулись для його затримання.

Порушник встиг подолати загороджувальний паркан та рухався у напрямку річки Уж, якою проходить кордон зі Словаччиною.

Побачивши прикордонників, не зважаючи на холодну погоду, чоловік стрибнув у річку. Але він одразу зрозумів, що погарячкував, адже глибина річки та швидкість течії виявилися не такими як він собі уявляв і дістатися протилежного берега в таку пору року йому абсолютно не під силу. Тож порушник спробував повернутися назад, проте прикордонникам довелося йому допомагати вибратися на берег.

Правоохоронці швидко доставили відчайдуху до підрозділу, знайшли йому сухий одяг та взуття. Порушник жодних документів з собою не мав та розповів, що він є громадянином Нігерії, деякий час працював у Харкові двірником, а згодом вирішив у пошуках кращого життя дістатися країн ЄС. У двох наплічниках чоловіка знаходились 900 євро, ноутбук, планшет, мобільні телефони та інші речі. Наразі прикордонники перевіряють правдивість слів затриманого, проводять перевірочні заходи, зокрема по встановленню його особи.

Іноземець буде притягнутий до адмінвідповідальності за ст. 204-1 «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України» КУпАП. Рішення у справі прийматиме суд, повідомили Закарпаття онлайн у пресслужбі Чопського прикордонного загону.

 

27 грудня 2021р.

Теги: нігерієць, Уж, кордон

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

17:23
У Чопі чоловік загинув під колесами потяга Фото новина
16:15
Tesla злетіла з дороги та врізалася в дерево на Мукачівщині Фото новина
14:13
На Рахівщині 3-річна дівчинка випила бензин
09:54
/ 1
Зниклого на Закарпатті 15-річного підлітка шукають 35 людей та дрони Фото новина
18:35
/ 1
На Тячівщині внаслідок падіння з мотоцикла загинув 26-річний чоловік
14:36
На Закарпатті 71-річну жінку госпіталізували з ножовими пораненнями голови
13:44
На Берегівщині водій Audi смертельно переїхав чоловіка, який лежав на дорозі Фото новина
12:12
На Мукачівщині рятувальники евакуювали туристку, яка впала зі скелі Фото новина
08:57
/ 1
У Виноградові під колеса мотоцикла потрапила 7-річна дівчинка
14:15
На Тячівщині під час збору ягід у горах помер 53-річний чоловік Фото новина
09:54
/ 4
На Мукачівщині жінка рік не вставала з ліжка, а поруч із нею жили четверо онуків Фото новина
11:06
/ 1
У румунських Карпатах знайшли групу з чотирьох українців Фото новина
18:16
У Мукачеві під час пожежі в багатоповерхівці загинув чоловік, жінка – у важкому стані Фото новина
15:16
/ 1
У Сваляві майже шість годин гасили пожежу на сміттєзвалищі Фото новина
12:55
На Берегівщині дворічний хлопчик проковтнув капсули для прання
09:13
На Хустщині 10-місячне немовля госпіталізували з підозрою на отруєння щурячою отрутою
18:08
У Берегові пожежа в гаражі ледь не знищила будинок Фото новина
16:20
У Довгому рятувальники ліквідували пожежу у вантажівці Фото новина
15:25
В Ужгороді 13-річний хлопець на самокаті зіткнувся з автомобілем Фото новина
12:22
/ 7
Чоловік, який випав із вікна Ужгородського ТЦК, помер у лікарні
09:58
На Перечинщині сусідська собака покусала 9-річну дівчинку
09:04
/ 1
В Ужгородському ТЦК чоловік випав з третього поверху Фото новина
18:26
На Рахівщині під час очищення колодязя знайшли мінометні міни часів Другої світової війни
15:41
На Тячівщині поліцейські врятували 5-річну дівчинку, яка жила просто неба з нетверезими дорослими Фото новина
13:43
/ 1
У Карпатах під час туристичного походу померла 46-річна жінка Фото новина
» Всі новини