На Закарпатті з початку року 9 особам оголошено про підозру у скоєнні злочинів проти української державності

Про таке повідомляють в Управлінні СБУ у Закарпатській області.

На Закарпатті з початку року 9 особам оголошено про підозру у скоєнні злочинів проти української державності

Зокрема, з початку 2021 року:

  •  розпочато 14 кримінальних проваджень;

  •  9 особам, які підозрюються у скоєнні злочинів проти української державності, оголошено про підозру;

  •  18 іноземцям заборонено в’їзд в Україну за проведення ними діяльності на шкоду національним інтересам України;

  •  3 обвинувальні вироки за злочини проти основ національної безпеки України набули законної сили.

Крім того, СБУ системно протидіє тероризму, з незаконного обігу вилучено:

  •  майже 200 боєприпасів;

  •  понад 2,5 кг вибухових речовин, які потенційно могли використовуватися у здійсненні терористичних актів.

У квітні за матеріалами Служби безпеки України набув законної сили вирок суду щодо позбавлення волі мешканця Закарпаття терміном на 12 років. Зловмисник агітував за прийняття рішень, що несуть загрозу конституційному ладу і територіальній цілісності нашої країни. Для реалізації своїх намірів намагався заручитися підтримкою РФ.

У зловмисника були соратники та детальний план з підготовки підґрунтя для силового захоплення влади на Закарпатті. Зокрема, йшлося про створення «тимчасового уряду», захоплення адміністративних будівель та об’єктів критичної інфраструктури.

Цього року СБУ скерувала до суду обвинувальний акт стосовно уродженця Луганської області, завербованого представниками спецслужб РФ для проведення розвідувально-підривної діяльності проти державної безпеки України.

СБУ встановила, що зловмисники планували здійснити підпал Генконсульства сусідньої країни та замовити вбивство громадського діяча.

У травні СБУ викрила трьох зловмисників, які поширювали листівки з погрозами угорській національній меншині Берегового. За $500 США вони погодилися на виконання завдання російських кураторів напередодні 9 травня.

Заблоковано деструктивну інтернет активність трьох місцевих мешканців, які поширювали у соціальних мережах заклики до відокремлення окремих територій України, де проживають національні меншини.

За викритими фактами тривають комплексні заходи для притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до злочинів проти державної безпеки України.

22 грудня 2021р.

Теги: державність, підозра

НОВИНИ: Кримінал

13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 16
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
19:19
/ 2
У Негрові на Мукачівщині директорка дитсадка привласнила 650 тис. грн зарплат двох "липових" працівниць Фото новина
17:35
На Закарпатті посадовець допустив вирубку лісу в заповіднику на 4,5 млн грн Фото новина
16:08
Спроба втечі за $15 тисяч: на Закарпатті викрили переправника разом з "клієнтами" Фото новина
14:09
/ 5
На Закарпатті викрили лікаря ВЛК, який за гроші "списував" військовозобов’язаних Фото новина
» Всі новини