В Ужгороді засяяла вогнями головна ялинка міста (ФОТО)

У суботу, у переддень Дня Святого Миколая, засяяла вогниками головна ялинка Ужгорода. Уперше на численні прохання ужгородців це – штучне новорічне дерево, його висота 18 метрів.

В Ужгороді засяяла вогнями головна ялинка міста (ФОТО)

Встановили ялинку на пішохідній частині площі Шандора Петефі. Тут і будиночки новорічно-різдвяного ярмарку, і резиденція святого Миколая.

Особливим було і дійство до урочистостей засвічення вогнів. Із площі Поштової на Театральну пройшли його помічники – миколайчики, учні ужгородських шкіл.

На площі Театральній усіх вітав музичним виступом духовий оркестр, а згодом на площу прийшов святий Миколай і хода вирушила до головної міської ялинки.

На сцені біля ялинки, разом із ангеликами та казковими персонажами був старий Ліхтарник із минулого нашого міста, який колись запалював гасові ліхтарі на ужгородських вулицях.

На прохання Ліхтарника зі сцени зачитали уривки із дитячих листів до Миколая, із розповідями про родини, сподіваннями на здоров’я, життя у мирі, очікувані подарунки.

Коли ведучий нагадав усім історію Чудотворця, сам Святий Миколай зі своїми помічниками вже дістався сцени на площі Шандора Петефі. Щоб увімкнути вогники на ялинці, запросив міського голову Ужгорода Богдана Андріїва. Прийшли також маленькі пластуни – у ці дні скаути поширюють Закарпаттям вифлиємський вогонь миру.

Драйву атмосфері свята додавали музичні, танцювальні, вокальні композиції духового оркестру Ужгородського музичного фахового коледжу ім. Дезидерія Задора (директор коледжу – заслужена працівниця культури України Світлана Стегней, керівник оркестру заслужений артист України Ференц Томич), вихованців Ужгородської школи мистецтв (директорка Наталія Громова), акторів обласного театру ляльок «Бавка» (директор театру Мирослав Петій, головний режисер – заслужена артистка України Наталія Орєшнікова), вокальний номер солістки ансамблю «Писанка» Анастасії Вишневської, а також веселі ігри, забави.

Святий Миколай після урочистостей затримався в своїй резиденції біля головної ялинки Ужгорода, там дітки ще й завтра можуть розказати йому віршики, заспівати пісеньки та передати побажання.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, цього ж дня у Мукачеві такоє запалили вогні головної новорічної ялинки міста. Висота цієї штучної красуні – 15 метрів.

19 грудня 2021р.

Теги: ялинка, Ужгород

НОВИНИ: Соціо

14:23
/ 1
На Закарпатті водій міжнародного автобуса їхав із чужою чіп-картою Фото новина
14:21
/ 1
У селі на Закарпатті зафіксували спалах гепатиту А
11:27
/ 1
В Ужгороді через ремонт вулиці Карпатської України тимчасово змінили маршрути автобусів
09:58
/ 1
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Іштваном Гуяном на позивний «Smile» Фото новина
09:01
/ 1
Четверо українців опинилися в небезпеці в Румунських Карпатах
18:25
У Карпатах під час зливи заблукали дві туристки з Одеси Фото новина
17:37
Лікарі Львова врятували немовля із Закарпаття зі складною вродженою вадою Фото новина
16:27
В Ужгороді відкрили рух вулицею Карпатської України Фото новина
14:42
До 9 годин затримки: низка потягів до Закарпаття курсує із запізненням
11:48
/ 1
На Закарпатті викрили двох нелегальних перевізників Фото новина
11:03
/ 1
Підтверджено загибель 20-річного захисника зі Сваляви, який понад два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
16:21
/ 1
У Барвінку знову горіло сміттєзвалище Фото новина
11:54
/ 2
На Закарпатті обрали найкращі вина 2026 року Фото новина
18:18
/ 22
В Ужгороді відкрили нову мініскульптуру, присвячену легендарному лікарю Андрію Новаку Фото новина
12:46
/ 1
На Тячівщині судитимуть депутата, який не задекларував майно та доходи на понад 6 млн грн Фото новина
11:39
/ 3
Закарпатські прикордонники зірвали контрабанду сигарет із використанням безпілотників Фото новина
11:03
/ 1
Ужгородці показали, як виглядав Полуничний Місяць цієї ночі Фото новина
08:33
/ 2
На Закарпатті 30 червня діятимуть погодинні відключення світла
18:04
У Бедевлі на Тячівщині підтвердили загибель Героя Івана Коларика Фото новина
16:49
/ 1
На Рахівщині 19-річному туристу стало зле під час спуску з Петроса Фото новина
11:28
/ 1
На Закарпатті водій заснув за кермом і з’їхав із дороги Фото новина
10:14
/ 1
Після півтора року пошуків підтверджено загибель захисника з Виноградова Василя Сопка Фото новина
09:56
На Хустщині медики екстреної допомоги прийняли пологи вдома
14:45
У Міжгірській громаді попрощаються з Дмитром Терелею з Верхнього Бистрого, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
10:11
Через поранення, отримані ще в 2023-му, помер Йосип Фріндт з Ясіні на Рахівщині Фото новина
» Всі новини