В Ужгороді авто патрульної поліції вилетіло на зустрічну смугу та знесло стовп на узбіччі (ФОТО)

Увечері понеділка, 13 грудня, в обласному центрі Закарпаття сталася надзвичайна аварія - авто патрульної поліції на швидкості вилетіло на смугу зустрічного руху, а потім знесло стовп на узбіччі.

В Ужгороді авто патрульної поліції вилетіло на зустрічну смугу та знесло стовп на узбіччі (ФОТО)

Дорожньо-транспортна пригода трапилася на вулиці Минайській, навпроти кінотеатру "Доміон".

Поліцейське авто рухалося в напрямку Чопа.

Як пояснив згодом у коментарі порталу Закарпаття онлайн речник патрульної поліції Ернест Завадський, причиною ДТП стало те, що інше авто не уступило дорогу автомобілю патрульних, який здійснював обгін з увімкненими світловими і звуковими сигналами.

14 грудня 2021р.

Теги: ДТП, поліція, Ужгород

Коментарі

До Роберта 2021-12-18 / 13:17:22
Бооже яке глупе

Роберт 2021-12-16 / 22:05:30
Есть видео с твоей женой

До Роберта 2021-12-15 / 21:46:54
Роберт у Вас є відео з відеореєстратора?

Роберт 2021-12-14 / 20:40:34
Я ничего не видеть но говрить что был там

коментар 2021-12-14 / 17:21:53
Йой-йой,як у нас люблять поліцію,котра дійсно спішила когось врятувати від грабіжників.Бо спішила не вас рятувати,тому і "погана" поліція.А щодо обкурених,то я проводив експертизу і можу сказати,що хлопці були абсолютно здорові і адекватні, на відміну від вас.Сам не курю і не нюхаю,і не ширяюся(це легко перевіряється).Ганьбіться брехачі!

знавець 2021-12-14 / 16:28:08
їх не вчать екстремальному водінню. пересіли з таврій на дорогі вози, а приборкати їх навичок немає.

Мейсарош 2021-12-14 / 15:57:26
А кров брали у патрульних на вміст наркотичних речовин?????? Треба взяти бо знаву шо кажу

Апар 2021-12-14 / 12:22:44
Роберт, викиньте анонімно у мережу відео, нехай трохи їхня фейкслужба і нанюхані малолетки мусорята роздупляться.

ужгородка 2021-12-14 / 12:16:32
А тепер речник каже інше: "Водій автомобіля Daewoo, здійснюючи поворот ліворуч та перетинаючи подвійну суцільну лінію розмітки, не надав перевагу у русі патрульним, які рухалися з проблисковими маячками та сирено". Хоча свідок ДТП Роберт пише, що ніяких сигналів машина поліції не подавала.
У мене теж нещодавно була ДТП зі спецтранспортом на перехресті. Водій здійснював подвійний обгін через суцільну без звукових сигналів та в'їхав у мене. І, звичайно, вирішили що я винна і у них були звукові сигнали. Правда відеореєстратор допоміг. Водію Део бажаю знайти свідків і шукати камери на території місця аварії.

Граф 2021-12-14 / 11:12:25
Наркалыги

Роберт 2021-12-14 / 10:55:51
А почему прессекретапь молчит о Дэу который протаранили полицейские. Там двойная сплошная и вина полицейских в данном случае очевидна. Смущает замалчивание аварии со стороны полиции, наверно сейчас решают вопрос с потерпевшими водителем с протараненой легковушки.

Шофер 2021-12-14 / 10:43:30
Там нормальних поліцейських усіх відсторонили, бо не вакциновані, а лишилися самі неадеквати.

Пітю 2021-12-14 / 10:29:42
Праву начальник подарив ,а їздити не навчив.

Роберт 2021-12-14 / 10:01:14
Ехал в том же ряду от кольца все случилось на моих глазах и кстати работал регистратор. Не было никакой причины так лететь и никаких сигналов машина полиции не подавала.

Карма 2021-12-14 / 10:00:01
Я тут

Копча 2021-12-14 / 09:55:10
А хто з поліцаїв признає вину що самі порушували ПДР. Перевищення швидкості, виїзд на зустрічну, створення аварійної ситуації. І в результаті самонадіяних дурнуватих "стражів порядку" зупинила електроопора. Добре хоч не повбивали нікого. А з наших податків цим довбням куплять новий автомобіль.

Бандера 2021-12-14 / 09:52:04
Ага а люстру включили вже після польоту...

НІК 2021-12-14 / 08:49:49


Далб***йоби обдовбані


май русин 2021-12-14 / 07:25:06
У сих неборят ще ся обстали машини? Ци лем біціґлі ай самокати?

ЛОХОТРОН 2021-12-14 / 07:11:45
Нанюхались падли!

НОВИНИ: Кримінал

01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 1
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 12
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
» Всі новини