Ексклюзивне ВІДЕО віднайдення тіла одного з учасників трагічного катання на снігоходах на полонині Руна

Волонтери, що брали участь у пошуках загиблого в тій трагічній історії Івана Когута, вважають, що двоє інших учасників катання на снігоходах, рятуючи себе, просто покинули свого товариша в смертельній небезпеці.

Ексклюзивне ВІДЕО віднайдення тіла одного з учасників трагічного катання на снігоходах на полонині Руна

Про це йдеться у відео, що його ексклюзивно публікує Закарпаття онлайн.

Цьому відео передує також ексклюзивний аудіозапис версії одного з учасників тієї розваги, що закінчилася трагедією, про те, що трапилося того дня на полонині Руна.

Завершує публікацію ексклюзивне відео моменту віднайдення тіла Івана Когута.

Увага, на аудіо та відео присутня ненормативна лексика!

Підписуйтеся на YouTube-канал Закарпаття онлайн.

Як раніше інформувало Закарпатття онлайн, під час катання на снігоходах на полонині Руна заблукали троє закарпатців, двоє з яких згодом знайшлися.

Пізніше на пошуки чоловіка, що зник, залучили гвинтокрил.

Зрештою волонтери, що долучилися до пошуків, знайшли тіло чоловіка, який зник.

Світлина до аудіо з місця пошуків - ілюстративна, підібрана довільно, без проєкції на особи учасників розмови

Іван Когут

09 грудня 2021р.

Теги: снігоходи, полонина, Руна, загибель, Іван Когут

Коментарі

petros 2021-12-12 / 12:17:21
картина проясняється, самовпевненість окремих туристів приводить до біди. Гори то не діснейленд, а зимові гори тим більше. Алкоголь то є зло, хочеш випити з цімбору - на то є кабаки.

байдужий 2021-12-11 / 17:16:15
Яка огидна москальська мова і дебільнувата термінологія у "Причастного"

Відповідь гостьові 2021-12-11 / 11:37:51
Я чув шо він не перший день з ними катаєся значить знайомі давно ті сніходи коштують од 19 тисяч долару значить люди ті мали гроші тоже а джерело надходження звітк? Значить мав бути в них бізнес може спільний з Ваньом може бути і не легальний ми не знаємо чим він ще занимався , може ваня пожичив гроші , може якиїсь лічний конфлік мотивів дуже багато!!!

Гость 2021-12-10 / 18:51:28
Нихто не оправдує тих двох скажім так недодрузів,недознайомих.
Але який в них мотив був?

Людина 2021-12-10 / 12:22:56


Мусора надавіть на тих двох у***бану і вни росколяться! То видно як їм страшно під***рам конченим!


Вор 2021-12-10 / 12:19:04


Наверно ті два під***раса йому шось пудсипали і він заспав і замерс видно як ті гандони суєтяться путавуться в словах голос трясеся в того романа, а той вася обще так суєтиться шо забуває слова і вони спеціально завели поіски в блудняк но наші мусора то не замічають бо нашо їм лишню роботу один х***й вася яцейко а той рома фамілію не знаю


Правда 2021-12-09 / 18:34:52
А шо наші правоохоронці на шось валовшні ?? То жебраки всьо продажной суд медекспертизи прокурори не говорю про менту там самі жебраки йдуть робити! Україна то сплошний безпридел!!!

Слідчий 2021-12-09 / 17:10:07
Нехай правоохоронці розбираються і судмедексперти.

Михайло 2021-12-09 / 16:58:52
Каждий пише що думаэ,а на спрвді ніхто так і нерозібрався як це сталося!тількі припущння.
ті двоє що сним були також пробули 1.5 дня в полонині і чюдом врятовалися.
Якби вони померли вмісті з Іваном напевно всім би було лекше!
Каждому Бог суддя!!!!
Вічна пам'ять Івану порядна людина була!!!!

До Оаза 2021-12-09 / 16:15:39
А Ти по ходу діван (рекоме)з міськоі квартири

Оаза 2021-12-09 / 15:28:27
ну походу всі були бухі в хлам, як можна очікувати адекватної поведінки від угашених селян? Абсолютно очікуваний фінал

Причастный 2021-12-09 / 14:39:52

На самом деле всем спасибо и спасателям и мчс и волонтерам. Их было действительно много.
У них просто свой протокол и алгоритм. Он четко прописан и они его выполняли в меру своих физических и технических возможностей. Прочесывать каждый куст в снегах по шею это ещё тот секс! Кто-то должен делать и эту нудную и тяжелую работу. Ведь на такой территории и в такую погоду любые поиски это элемент везения и зачастую на авось.
Ребята взломали ID погибшего. Определили что он в радиусе 200-400 метров от снегохода.
Поэтому и оперативно за ночь съехалось 7 сноубайков, квадрик на гусенице. И на месте уже пользовались снегоходом погибшего. По злой иронии судьбы это оказался мой первый снегоход на котором я учил ребят. Но к сожалению погибшего в этих школах небыло, иначе он бы выжил.
У мчс и спасателей одна проблема- отсутствие правильной техники и экипа!кто им напаривает эти болотоходы ума не приложу.
Почему затянулись поиски?
Погода. Видимость ноль.
И поиск по принципу- человек спрятался в кустах или под елками.. И они методично двое суток обкалывали каждый куст.
Это долго и выматывающе.
Когда временами уходил туман то открывалась вся картина нелепости случившегося- там нет сложного рельефа!
Для понимания- двое сотоварищей бросившие парня погибать прошли около 20 км!!! пешком по вершине и лесам и спустились в Лумшоры !!! Одни, без навигации и вночь!
А вот спуститься 400 метров за своим другом и помочь ему пр какой-то причине не смогли….??
У Вани перевернулся снегоход и он его не смог поднять в можжевельнике. Но это было Реал но. Там фрирайд с 165 траком. Поставь его на ноги. Эта пушка выстрелила бы его наверх за парочку перегазовок.
Но всему этому они не были обучены. И плюс ещё бравада обычная- я все умею и всё могу! Ну и скорее всего Алкоголь!! В одном из снегоходов нашли 2 бутылки пустых бехеровки.
В месте гибели есть связь и сносный 3G..!! Около 7 вечера был последний созвон. Он паниковал, просил вертолёт и не мог определить своё местонахождения и речь была как у изрядно выпившего.
Походу произошло следующее.
Он не пошёл по своим следам вверх! Несмотря на пологий склон передвигаться в присыпанном снегом можжевельнике просто нереально.
Он пошёл вдоль склона к лесу ( но он этого не знал )
Глубокий снег, путающиеся в можжевельнике ноги,ночь, туман и холод деморализовали и дезориентировали его полностью. И он пошёл в самое неприступное место для подьема.. не получилось ничего.. вымотался.. пошёл назад к снегоходу.. прилёг и не проснулся уже..
На ровной местности. Ночь его присыпало 50-60 см снега и он сровнялся с ровным рельефом. А на ровном особо никто и не искал..
Мы сменили тактику и начали утюжить всю местность сноубайками как расческами .Определили что он пошёл не вверх а по пути наименьшего сопротивления и через 10 минут это сработало.
Занавес.
Пусть каждый сделает свои выводы.
Земля ему пухом! Говорят хороший парень был.. но излишне самоуверенным.

Гість 2021-12-09 / 13:44:16
Це жахливо. В мене серце крається,і страшний плач. Нехай земля буде пухом. Вічна пам'ять Іванові Когуту. Справжні друзі держаться разом. Просто покинули його( бо він сам вибереться,досвідчиний). Вам з цим жити. Вічна пам'ять.

Віктор 2021-12-09 / 13:31:18
Це я думав з перших хвилин пошуку. Що ті вовки щось недоговорюють. Смерть на їх руках а не на їх совісті

Волдимир 2021-12-09 / 13:07:49
Краще б ти жував гумку. Лайно.

Оооооо 2021-12-09 / 11:05:38
Я в шоці. Як так можна було залишити людину ,товариша самого?
Ті,хто пишуть,шо бісяться з жиру- вибачте,но тупі ,забиті селюки які крім пожрати- не знають нічого! Вічна пам‘ять загиблому!

Юрист 2021-12-09 / 10:29:05
Мутні друзі мяко кажучи, при таких друзях і ворогів не треба.На детектор брехні їх обох. Царство Небесне Івану

Співчуття 2021-12-09 / 09:54:43
Це просто жах. Дуже шкода Ваню. Напевно, зараз кожен задумається над словом «друзі». Засуджувати людину за те, що вона пішла кататися не правильно, адже в кожного з нас є те, що нам подобається. І це свого роду хобі, тому давайте будемо толерантними. Співчуття родині…

ПРАВДА 2021-12-09 / 09:37:40
Ці чудики самі собі біду найшли: краще онкохворим дітям допомагати, а не сотні тисяч грн. тратити на пошукові операції для цих клоунів, які з жиру БІСЯТЬСЯ.

Березний 2021-12-09 / 09:31:07
То не друзі, то НЕдруги. Він би їх не покинув ніколи, так, як зробили ці моральні уроди! Дуже жаль Івана. Сподіваюсь, що він не довго мучився

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

14:52
/ 2
У Білках від незачиненої "буржуйки" в "ремонтному" гаражі загорівся мікроавтобус
11:32
В Ужгороді пожежні врятували від вогню будинок
13:00
У Сокирниці на Хустщині в Тисі виявили потопельника
23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
16:27
/ 22
З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді
14:52
У пожежі в житловому будинку в Берегові загинуло 19 котів, ще 40 врятували
11:58
У Білках горіла надвірна споруда, будинок поруч врятували
11:52
На Рахівщині відшукали заблукалого туриста, що заблукав на Говерлі. Пошуки його друга тривають
10:58
/ 4
В Ужгороді опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації
17:36
У Синевирі цілу ніч шукали 10-річного хлопчика, що втік після сварки з матір'ю
12:32
У Ясіні вогонь з надвірної споруди перекинувся на сусідську дровітню
11:43
/ 3
У Рахові жінка хотіла прийняти ванну, а загорівся будинок
22:28
У Лазах Тячівської громади через пожежу в мансарді прибудованого гаража вигорів також дах будинку
11:19
/ 2
Житель Нижніх Воріт втопився, долаючи Латорицю вбрід до свого будинку
» Всі новини