В Ужгороді відбувся конкурс на міські перевезення, однак до цвинтаря маршрутки й далі не їздитимуть (ФОТО)

Чергове засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на 7 міських автобусних маршрутах відбулося напередодні в Ужгородській міській раді.

В Ужгороді відбувся конкурс на міські перевезення, однак до цвинтаря маршрутки й далі не їздитимуть (ФОТО)

Зокрема, договори на перевезення пасажирів на 4 маршрутах будуть укладені тривалістю лише на 1 рік, оскільки надані претендентами транспортні засоби не відповідають усім визначеним умовам конкурсу. Ідеться про:

№2 «пл. Шандора Петефі – мкр-н Горяни – в/м 555»;

№9 «вул. Івана Котляревського – Речовий ринок» (через залізничний вокзал);

№10 «Епіцентр» – мкр-н Горяни (через речовий ринок)»;

№17 «вул. Івана Котляревського – УжНУ».

Також на засіданні конкурсного комітету вирішили на 5 років укласти договір щодо перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті «пл. Корятовича – вул.  В’ячеслава Чорновола».

На право обслуговування ще двох маршрутів претендентів не було, інформує відділ транспорту Ужгородської міськради.

Як повідомляє, своєю чергою, громадський правозахисник Віталій Грегор, на маршрут №18 “Епіцентр-УжНУ" не подав документи жодний перевізник, зокрема і КП "Ужгородський муніципальний транспорт" який обслуговує його нині. Комунальний перевізник мотивує це тим, що оформлює документи ще на 1 додатковий автобус. Тож конкурс буде переоголошено.

Також сумна ситуація із соціальним маршрутом №158 "пл. Корятовича – міський цвинтар «Барвінок»". Знову ніхто не подав документи на його обслуговування. Вже бльзько 10 місяців даний маршрут - без перевізника, і конкурс буде переоголошено знову. На жаль, міська влада не вирішила дану проблему досі і ужгородці не мають надалі змоги добиратись до кладовища громадським транспортом. 

Залишає бажати кращого й ситуація із відсутністю місць для інвалідів-візочників на маршрутах: за словами В. Грегора, на більшості маршрутів автобуси не облаштовані щодо потреб інвалідів-візочників, тому з їх перевізниками буде укладено договори строком 1 рік.

 

08 грудня 2021р.

Теги: перевізники, маршрутка, конкурс, цвинтар

НОВИНИ: Соціо

21:58
/ 1
На війні з росією поліг Валентин Ряшко з Підполоззя на Мукачівщині Фото новина
21:11
Ціна кіловата – Українські Карпати. Сім високогірних хребтів хочуть забудувати вітряками
18:54
У Дмитрівську поминальну суботу прикордонники Чопського загону молилися за полеглих побратимів Фото новина
17:49
В Ужгороді суд оштрафував шахрая, який обманом продав "амуніцію" для дронів
17:44
На Сумщині поліг Мирослав Чобаль з Сімерок Перечинської громади Фото новина
17:02
/ 9
Незабаром Закарпатський апеляційний суд отримає 10 суддів, кількох кандидатів ще очікує співбесіда на "пленарці" ВККС
15:34
/ 2
Поліція розслідує випадок жорстокого поводження з собакою в Мукачеві Фото новина
13:13
Вихідні на Закарпатті будуть хмарними та з дощем
11:25
/ 1
У Мукачеві знайшли поранену собаку з вогнепальним пораненням Фото новина
09:19
/ 2
На Закарпатті депутат організував незаконний видобуток у руслі річки Тересва Фото новина
18:20
У Мукачеві затримали водія під наркотиками й без прав Фото новина
17:26
/ 1
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми втечі військовозобов’язаних під прикриттям експорту деревини Фото новина
15:15
/ 1
Дніпрянина засудили до 7 років за сексуальне насильство над дітьми у Мукачеві Фото новина
14:57
/ 2
Воднева долина Закарпаття: експортна мрія чи екологічна пастка?
13:37
На Закарпатті викрили переправницю, яка «продавала шлях» до ЄС Фото новина
12:28
На Ужгородщині поліцейські затримали рецидивіста, причетного до серії крадіжок Фото новина
11:11
/ 2
На Рахівщині двоє чоловіків із Миколаївщини ледь не загинули, намагаючись незаконно потрапити до Румунії Фото новина
10:16
/ 9
Ужгородська суддя Шепетко, яка "посприяла" депутату-"корупціонеру" та випустила під заставу "кримінального авторитета", пройшла оцінювання в апеляційний суд
17:59
На Закарпатті адвокат і його «помічник» організували незаконне переправлення через кордон Фото новина
16:43
/ 1
Жителю Берегівщини повідомлено про підозру у жорстокому поводженні з собакою Фото новина
15:42
Закарпаття прощається із захисником Іваном Павликом, який загинув у ДТП Фото новина
14:38
/ 1
На Закарпатті припинили діяльність підпільного «бізнесу» на алкоголі й сигаретах Фото новина
13:47
На Рахівщині 21-річний водій вантажівки перекинувся після удару в стовп Фото новина
12:39
Ужгородські патрульні повернули жінці загублену сумку Фото новина
10:56
Ветеран війни Владислав Горнодь виборов золото для України на Чемпіонаті світу у Великій Британії Фото новина
» Всі новини