На Закарпатті затримали вантажівку, що перевозила пальне без сплати акцизнного податку

Сьогодні, 4 грудня, близько 10:00 на в’їзді в область у населеному пункті Нижні Ворота поліцейські Воловця спільно зі співробітниками Управління стратегічних розслідувань зупинили для перевірки вантажівку марки «VOLVO».

На Закарпатті затримали вантажівку, що перевозила пальне без сплати акцизнного податку

За кермом автомобіля перебував 47-річний мешканець Харківщини. В цистерні водій перевозив бензин. Під час перевірки товаро-транспортних накладних на відпуск нафтопродуктів з’ясувалося, що за відомостями однієї з них не сплачений акцизний податок. 

Для документування на місце події прибула слідчо-оперативна група, яка вилучила документацію та транспортний засіб з 32 тоннами пального. 

Наразі поліція за цим фактом проводить перевірку. У діях чоловіка вбачаються ознаки адміністративного правопорушення передбаченого статтею 164 Кодексу України про адміністративні  правопорушення (Порушення  порядку провадження господарської діяльності (несплата акцизного податку). Відповідно до санкції статті передбачено покарання у вигляді штрафу розміром від 17 до 34 тисяч гривень з конфіскацією пального та транспортного засобу,повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

04 грудня 2021р.

Теги: вантажівка, пальне, податок

Коментарі

Адмін 05.12.2021 / 13:41:51
Цікавому
100%
Виправили. Дякуємо)

Цікавий 05.12.2021 / 12:52:05
Бензин не паливо, а пальне.

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини