На Ужгродщині жінка під час сварки вдарила чоловіка ножем у шию (ФОТО)

Сьогодні, 2 грудня, близько 3-ої години ночі, на лінію «102» звернувся лікар Ужгородської районної лікарні.

На Ужгродщині жінка під час сварки вдарила чоловіка ножем у шию (ФОТО)

У повідомленні медика йшлося про те, що до реанімаційного відділення закладу екстрено доставлено чоловіка з ножовим пораненням.

Поліцейські з’ясували, що потерпілим є 34-річний житель села Холмець Ужгородського району. Попередньо встановлено, що важкі травми йому нанесла співмешканка. Причиною такого вчинку став побутовий конфлікт між ними. Під час сварки жінка схопила ножа та вдарила ним чоловіка, поранивши його в шию.

24-річну жительку села Холмець поліцейські затримали в порядку статті 208 КПК України та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Знаряддя злочину – ніж, вилучено.

Слідчі відділення №1 Ужгородського районного управління поліції кваліфікують дії жінки за ознаками ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (Замах на вбивство). За скоєне їй загрожує до 15 років позбавлення волі. Слідство у справі триває, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

02 грудня 2021р.

Теги: ніж, шия, сварка

Коментарі

Дідо 05.12.2021 / 20:32:01
То китайський "мисливський ніж", а так да, біда, там троє малолітніх дітей...

Цікаво 03.12.2021 / 10:33:47
Дуже цікавий ножик у них на кухні. Напевно вони ним олівці точать.

Карлик 02.12.2021 / 13:33:40
Ну начебто не алкашня, хз хз

Не все так просто 02.12.2021 / 12:36:22
А якщо був випадок насильства в родині, а жінка здійснювала самозахист від насильницьких дій з боку співмешканця, які реально загрожували її життю. І це повинна бути її офіційна та стала позиція під час досудового розслідування та судового розгляду справи. Максимум перевищення меж необхідної оборони і то повинні довести це.

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини