На Закарпатті провели обшуки у ймовірних переправників нелегальних мігрантів (ФОТО)

Сьогодні прикордонники Головного оперативно-розшукового відділу Чопського загону спільно зі співробітниками відділу міграційної поліції Управління Нацполіції у Закарпатській області здійснили низку санкціонованих обшуків житлових помешкань та прибудинкових будівель двох ймовірних переправників незаконних мігрантів.

На Закарпатті провели обшуки у ймовірних переправників нелегальних мігрантів (ФОТО)

Заходи проводилися за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури у рамках кримінального провадження за ч.2 ст.332 КК України «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України».

Прикордонні оперативники зафіксували факт правопорушення влітку цього року. Зокрема, було встановлено, що в Ужгородському районі двоє місцевих жителів організували незаконне переправлення групи нелегалів через державний кордон України. Згодом їх затримали на території Польщі.

Зокрема, у ході обшуків правоохоронці  вилучили чотири десятки мобільних терміналів, акумуляторні батареї до мобільних телефонів, скретч- та сім-карти операторів мобільного зв’язку, банківські картки, довідку про звернення за захистом в Україні, видану на ім’я громадянина Пакистану. Також оперативники виявили у затриманих предмет, схожий на гранату РГД -5, з запалом до неї та легковий автомобіль, за допомогою якого здійснювали перевезення групи іноземців.

Після проведення обшуку фігурантам кримінального провадження було повідомлено про підозру у вчинені кримінального правопорушення за ч.2 ст. 332 КК України «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України»

Наразі тривають слідчі дії та встановлюються інші особи, що можуть бути причетними до злочину. 

 

 
25 листопада 2021р.

Теги: переправники, мігранти, нелегали

Коментарі

Іван Сусанін 26.11.2021 / 21:42:25
Мало зловили. Таких деятелей розвелось много.

НОВИНИ: Кримінал

15:18
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 6
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 20
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
14:28
/ 4
У Ракошині на Мукачівщині двоє юнаків пограбували будинок, простріливши ноги господарю Фото новина
11:40
Акушерці у Мукачеві повідомили про підозру через смерть немовляти Фото новина
09:50
/ 2
Через загибель туристки на Драгобраті підозру отримало керівництво курорту Фото новина
18:17
/ 10
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
13:54
/ 3
На Хустщині викрили ще 8 осіб у справі незаконного оформлення інвалідності Фото новинаВідео новина
10:20
/ 1
На Рахівщині взяли під варту трьох осіб за спробу незаконного переправлення через кордон Фото новина
19:37
/ 20
Керівника мобілізаційного відділу Хустського РТЦК затримали під час отримання хабаря Фото новина
14:51
/ 8
Обшуки в ексголови ДПСУ та прикордонників на Закарпатті пов'язані між собою
10:57
/ 3
Правоохоронці затримали двох мукачівців, які збирали розвіддані для рф після удару "Орєшніком" по Львову Фото новина
14:05
В Іршаві затримали 23-річного наркоторговця Фото новина
12:06
Службові собаки Закарпатської митниці «впіймали» понад 720 кг наркотиків і психотропів Фото новина
17:20
/ 2
На Закарпатті викрили військовослужбовця, який організував канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
» Всі новини