Антипаркувальні пластикові стовпчики встановлюють сьогодні в Ужгороді на площі Корятовича (ФОТО)

Це необхідно, бо припарковані на узбіччі машини не давали можливості проїжджати громадському пасажирському транспорту, зокрема автобусам «Електрон».

Антипаркувальні пластикові стовпчики встановлюють сьогодні в Ужгороді на площі Корятовича (ФОТО)

Стовпчики встановлюють на найбільш складних та небезпечних ділянках площі – біля будівлі колишнього ресторану «Червена ружа», торговельного центру навпроти (де колись була їдальня «Молочарня») та біля готелю «Атлант». Відстань від них до бордюру – 1 м, між ними – 2 м.

На цих ділянках також встановили відповідні дорожні знаки, повідомляють в Ужгородській міській раді.

24 листопада 2021р.

Теги: стовпчики, Корятовича

Коментарі

Сашко 2021-11-25 / 15:59:17
До першого п'яного Івана на бмв постоять.
Виглядає дебільно.

оптиміст 2021-11-25 / 11:22:10

Василь 2021-11-25 / 10:16:04
До 555. Там немож. Там прокурорський бардак)

555 2021-11-25 / 09:25:52
Антипаркувальні стовпчики або шлагбаум потрібно покласти на вул Героїв Небесної сотні від Пошти до Ощадбанку. Там повний бардак не пройти ні проїхати.

Читач 2021-11-25 / 09:13:39
Чому не зробити платну парковку хоча би в центральній частині міста, і жорстко контролювати

Talisman 2021-11-25 / 07:21:54
Замість авто, що мішали проїзду, встановили стовпчики, що мішають проїзду, з метою звільнення проїзду.

ужгородка 2021-11-25 / 03:24:37
Ще й на бруківці криво, як бик посцяв

Андрій 2021-11-24 / 23:15:41
Автошкола якась!???! Виглядає жахливо! Ще й пластмаса в історичному центрі... Дно

Робін 2021-11-24 / 22:23:45
Паркани наше все)))селюча еліта

Ужгородець 2021-11-24 / 20:58:59
Це чудо не вписується аж ніяк, Ужас!!!

AssA 2021-11-24 / 20:37:01
Евакуатор купити і каждий динь по 10 машин на штраф площадку. У пониділок з одної вулиці у вівторок з другої ... за пару місяцю ся окупить. І парковатися зачнуть як положено, і місто на цирк шапіто не перетвориться! Но де там нашим чудо мерам до такого додуматися, на вто 2 вишки мало.

К. А. С. 2021-11-24 / 20:16:20
То чудо хто придумав. Ужас.

Пітьо 2021-11-24 / 20:07:24
Красота а щи най покладуть заду сбу, коло мерії по всьому проспекті, та всягдий най на біціглях вшиткі возяться, екологічно, здорово і воопще одні плюси, а машини в вароші запрітити...

Ужгородка 2021-11-24 / 19:29:05
Ужас в центрі міста.

злий 2021-11-24 / 18:45:52
Що це за ідіотизм? О_о