Як зазначається у постанові суду, у жовтні 2021 року священик УПЦ МП Василь О. керував Skoda Octavia у стані алкогольного сп’яніння. Це підтверджується висновком лікаря-нарколога Мукачівської лікарні та протоколом про адмінпорушення та поясненням самого священника правоохоронцям. Відомо, що поліція затримала п’яного священника поблизу центра Мукачева – на вулиця Ярослава Мудрого. Про кількість алкоголю в крові обвинуваченого не повідомляється.
На розгляд справи Василь О. не прийшов, у постанові зазначається, що адресована йому повістка повернулася до суду. Відтак, суддя Мукачівського міськрайонного суду Іван Котубей визнав священника винним за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування авто у нетверезому стані) та призначив штраф у розмірі 17 тис. грн з позбавленням права керування транспортними засобами на один рік. Крім того, обвинуваченого зобов’язали сплатити судовий збір – 454 грн. У рішенні суду зазначається, що священник має право на оскарження постанови протягом десяти днів.
Эксперт 2021-11-29 / 09:56:45
Знаю того священника, вин молодий и спортивного складу. Мени дивно що вин также зробив, на нього не похоже
володимир 2021-11-25 / 20:14:21
Причащався.Попам дозволено!
Василь 2021-11-24 / 09:01:48
Такоє часто є що їдут пяні. Особенно в Мукачеві
Корона 2021-11-23 / 23:08:26
Вірус ходить по Європі.Усім ....ць.
Читач 2021-11-23 / 19:50:08
Попи всіх конфесій п'ють, причому добре п'ють, а останніми роками просто бісяться від жиру - жруть, пють. А чого би і ніт? Люди батрачать за кордоном, привозять гроші, несуть до церкви, аби подякувати Богу за щасливий приїзд, а попики собі устроюють сабантуйчики з молодицями. Чи знає про ці діяння владика Ніл та Феодор?
Кореш 2021-11-23 / 09:31:00
А попи да мудаки. Далека недавно видівим як у Києві уганяли журналістів із якогось храму. Ті попи як якісь бандюгани, мерзкі рожі. Тьфу на них
Кореш 2021-11-23 / 09:28:17
У 21 столітті вірити в бога то треба бути докус упоротим
вася капелан 2021-11-23 / 02:45:15
З рекламою безтомосних московських розкольників - на інші ресурси, де таке толерується. Коментар видалено. Адмін
Фeдаc Мaмас яйцетряc 2021-11-22 / 23:47:42
ВСІМ ТИХО ПAЦАТА НЕВМИTI!!!
Золі-бачі 2021-11-22 / 22:24:02
UZER сказав правильно,попав в десятку.Най ще більше грошей носить народ кацапським гундяєвцям .Місцеві церкви мацкальнота порозганяла після другої світової,а тепер на каждому вуглові значать території як пес дворняга і гавкають що то їхня територія...От і маємо...
Плейшнер проффесор 2021-11-22 / 22:02:53
Не сквернословіте .Сего товаріща батюшку
Гундяєв простіт и отмажет.
User 2021-11-22 / 19:31:15
Усі ви блаженні. Дерете одне місце за кацапську церкву, котру реанімував Сталін свого часу. Ходіть лохи та несіть гроші, а батюшка прибухне.
вася капелан 2021-11-22 / 19:07:44