Працівники стадіону розчистили багаторічні чагарники, а техніка вирівняла землю. Мова йде про ділянку з правої сторони від головного входу на стадіон – в районі північної та східної трибун.
З ідеєю щодо облаштування басейну до керівництва «Авангарду» звернулися представники Федерації водного поло Закарпаття. Зокрема, президент федерації Віктор Пушавер констатував, що у 2007 році в Ужгороді перестав функціонувати 50-метровий басейн у Підзамковому парку, відтак водне поло в місті втратило свою основну тренувальну базу. Разом з тим сьогодні в обласному центрі цим видом спорту займається близько 200 дітей (2 спортивні організації), є аматорська команда, що була призером багатьох міжнародних турнірів в категорії «Мастерс», створена студентська команда УжНУ, що стала бронзовим призером цьогорічної Універсіади.
Як зазначає Віктор Пушавер, зараз тренування проводяться лише в басейні УжНУ, який не відповідає регламенту гри та спортивним стандартам. Завдяки зручному географічному розташуванню Ужгорода у будівництві нового басейну зацікавлена Національна федерація України з водного поло. Спортивна споруда могла б стати місцем для проведення навчально-тренувальних зборів збірних команд України та міжнародних турнірів. Щодо ресурсів на будівництво басейну, то вони, як пропонують у ватерполісти, можуть бути знайдені в рамках загальнонаціональної президентської програми «Здорова Україна».
«Ми підтримуємо цю ідею і готові надати територію для будівництва повноцінного 50-метрового басейну, який би міг обслуговувати як професійних спортсменів-плавців та ватерполістів, так і в принципі забезпечувати потреби громади міста у спортивному плаванні, – зазначає в.о. директора комунальної установи «Стадіон «Авангард» Ужгородської міської ради Віктор Качур. – Зі свого боку ми вже розчистили територію, де басейн міг би бути. Якщо представники Федерації знайдуть джерело фінансування даного проєкту, в Ужгороді знову функціонуватиме база, де ватерполісти могли б професійно тренуватися та розвивати цей вид спорту».
Нагадаємо, скоро на «Авангарді» буде відкрито кросфіт-центр – бетонну основу для спортивного майданчика вже залито. Також на стадіоні розглядають територію між синтетичним футбольним полем та полем №2 як місце для потенційного облаштування майданчиків для гри в петанк.
У жовтні-листопаді на території головного стадіону Закарпаття тривали роботи з благоустрою, зокрема – висаджено молоді туї; вздовж огорожі спорткомплексу прочищено чагарники.
Василь 2021-11-21 / 07:26:53
Поруч є басейн ужну. Логістичне розташуванняправильне?
Пішто 2021-11-20 / 21:17:00
Кози би в тому чагарнику не таку прибиль дали, хотя.....
borno 2021-11-19 / 20:46:58
А де великий бетярь Левицький,якому Рата за дякую виділив землю під басейн,а він продав земельку Дастору.Грошики в жеб,зато великий вболівальник розвитку водних видів спорту.
Paul 2021-11-19 / 19:41:25
Не пройшло і 14 років...