На Закарпатті повністю вакциновано всього 13,23% населення

Ситуація з коронавірусною хворобою в області погіршується. Сьогодні Закарпаття перебуває на «помаранчевому» рівні епідемічної небезпеки, і це поштовх до того, що потрібно активізуватися у напрямку вакцинації, наголошують в Закарпатській ОДА.

На Закарпатті повністю вакциновано всього 13,23% населення

Наразі показник щеплених проти COVID-19 у регіоні невисокий: повністю імунізовано майже 165 тисяч осіб, а це ­– 13,23% населення.

Протягом останніх тижнів щоденно закарпатці вакцинуються активніше, зокрема за добу понеділка, 8 листопада, медики виконали 4628 щеплень, із них 2 856 — перша доза.

10 листопада 2021р.

Теги: коронавірус, COVID-19, вакцинація, вакцина, щеплення

Коментарі

АВС 2021-11-11 / 19:57:04
До Ржу! То я з таких недоучок як ви ржу! Бо ви поняття не маєте про що пишете. Раджу перед тим як щось написати прочитати, що таке вакцина і як вона діє. Якщо ви думаєте, що вакцинована людина не розносить заразу і не хворіє, то в мене для вас новина - "вона так само заражається і розносить заразу як і не вакциновані".

Ативаксер 2021-11-11 / 18:44:26
Якщо ви думаєте, що вас вакцина захистить, то будь ласка вакцинуйтеся.
Але не навязуйте свої переконання іншим. Це ваше право.11

Ржу 2021-11-11 / 10:38:20
АВС, ви будете поширювати вірус, а вам за це ще баблішка дати? Геніально. Такі як ви відтягують появу колективного імунітету в нашій області, а отже вірус із нами буде довше - з усіма пов'язаними витратами і напругою в суспільстві. Складається враження, що вам просто сподобалося жити в екстремальних умовах.

АВС 2021-11-10 / 21:38:10
Виходить круто...100 людей (образно) скинулося на антиковідний фонд, 10 з них тяжко захворіли і вилікувалися за ці кошти і замість "дякую" починають іншим 90 ще претензії виставляти. Я згоден підписати документ про згоду, у разі необхідності моєї госпіталізації в звязку з захворюванням на ковід взяти всі витрати на себе, тільки прошу в такому випадку повернути мені мою частку з антиковідного фонду , в тому числі на закупку вакцини, яку я не замовляв і нею не скористався.

АВС 2021-11-10 / 21:24:07
Читачу, правильно говориш! Але э одне але...Якщо я взагалі не захворію на ковід, або перехворію в легкій формі без звернення до лікарні, мені в такому разі повернуть гроші з антиковідного фонду, який був створений втому числі за мої податки? Чи може хай кожен лікується за свої гроші? Захворів - плати, не захворів - не плати.

Роман петюшка 2021-11-10 / 21:13:07
Дивуюсь реакції людей.Здоровя не цікавить? Боїтеся вакцинації? А лікування вимагаєте. Кожен має визначитися: або вакцинація і подальше лікування згідно протоколу (звичайно проходить без ускладнень),або як "крива винесе": спасіть мене, дайте кисню!?

Читач 2021-11-10 / 16:46:52
Треба зробити як в Сингапурі, де на люди які відмовилися від вакцинації у випадку госпіталізаці із діагнозом Ковід, оплачують лікування повністю за власні кошти.
При їхньому рівні цін на мед послуги то десятки тисяч долларів.
Не хочеш вакцинуватися-плати за лікування.

Ніку 2021-11-10 / 16:34:11
Сходи в реанімаційку і глянь, як це в'янути, буквально, задихатися як риба на березі... Не вакцинуйтеся, будь ласка, але пишіть заяву про відмову від госпіталізації у разі чого. Не визнаєте вірусу і методів боротьби - будьте послідовними до кінця. Бо всі такі круті й обізнані, але чомусь (погортайте стрічку сайту за сьогодні) лікарняні ліжка переповнені при надлишку вакцин в області. Так переповнені вони здебільшого такими нігілістами-конспірологами, як ви. Тим часом лікувати хронічних хворих нікому. Фінансові і людські ресурси в лікарнях спрямовані на тих, хто ще місяць тому дуже бив себе в груди.

Нік 2021-11-10 / 13:39:48
Від вакцини не будуть умирати, а зов'янут травою.

Рему 2021-11-10 / 11:40:06
Тому що область маленька. Але смертність виросте. Нікуди не дінеться

Рем 2021-11-10 / 10:29:03
ЯКАСЬ абсурдна ситуація, чесно кажучи, - НАЙМЕНШ ВАКЦИНОВАНа ОБЛАСТЬ - І одночасно найменше летальних випадків.

Айно 2021-11-10 / 06:35:28
А щи кіби знати кілько з тих 13 процентів купили сертифікат? Точно не один процент, а значно більше, тому та статистика далеко не правдива, уви

Українець 2021-11-10 / 04:55:35
Цікаво би знати, скільки через відсутність вакцинації відсторонено людей від роботи?

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

14:52
/ 2
У Білках від незачиненої "буржуйки" в "ремонтному" гаражі загорівся мікроавтобус
11:32
В Ужгороді пожежні врятували від вогню будинок
13:00
У Сокирниці на Хустщині в Тисі виявили потопельника
23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
16:27
/ 22
З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді
14:52
У пожежі в житловому будинку в Берегові загинуло 19 котів, ще 40 врятували
11:58
У Білках горіла надвірна споруда, будинок поруч врятували
11:52
На Рахівщині відшукали заблукалого туриста, що заблукав на Говерлі. Пошуки його друга тривають
10:58
/ 4
В Ужгороді опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації
17:36
У Синевирі цілу ніч шукали 10-річного хлопчика, що втік після сварки з матір'ю
12:32
У Ясіні вогонь з надвірної споруди перекинувся на сусідську дровітню
11:43
/ 3
У Рахові жінка хотіла прийняти ванну, а загорівся будинок
22:28
У Лазах Тячівської громади через пожежу в мансарді прибудованого гаража вигорів також дах будинку
11:19
/ 2
Житель Нижніх Воріт втопився, долаючи Латорицю вбрід до свого будинку
» Всі новини