112 кримінальних справ за підробку COVID-сертифікатів та понад 2,5 тисячі адмінматеріалів за порушення карантину – головне на брифінгу в ОДА

У середу, 3 листопада, в Закарпатській облдержадміністрації відбувся брифінг щодо дотримання карантинних обмежень та перевірки COVID-сертифікатів у регіоні.

112 кримінальних справ за підробку COVID-сертифікатів та понад 2,5 тисячі адмінматеріалів за порушення карантину – головне на брифінгу в ОДА

За порушення карантинних обмежень з моменту переходу Закарпаття в «жовту» зону, з 23 вересня, правоохоронці склали понад 2500 адміністративних матеріалів. Про це повідомив Роман Ус, заступник начальника Головного управління Національної поліції в області.

За його словами, 24 рейдові групи перевіряють наявність в осіб сертифікатів про вакцинацію, ПЛР- чи експрес-тести. Так, органи дізнання поліції вже відкрили 112 кримінальних проваджень, 12 із яких – за фактами підроблення COVID-сертифікатів, ще 100 стосуються випадків використання фальсифікованих документів.

Як зауважив Дмитро Чиженко, начальник відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в Закарпатській області, працівники УПП щоденно здійснюють контроль за дотриманням карантинних обмежень у громадському транспорті.

Так, з початку вересня було винесено 1043 постанови про адмінправопорушення за відсутність захисних масок та 17 протоколів за порушення режиму самоізоляції, перевищення кількості пасажирів у транспорті та перевезення пасажирів без наявності ПЛР-тестів.

«Управління також проводить серед громадян роз'яснювальну роботу щодо неухильного дотримання карантинних обмежень та використання засобів індивідуального захисту під час користування громадським транспортом», – додав Дмитро Чиженко.

Сніжана Локес, в.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Закарпатській області, розповіла про результати нагляду за дотриманням суб’єктами господарювання встановлених вимог щодо функціонування в умовах карантину.

З 1 січня до 3 листопада в області здійснили понад 53 тисячі заходів держнагляду (контролю), порушення виявили на 4696 об’єктах. Загалом від початку року ініційовано складання 1485 адмінпротоколів про порушення закладами встановлених карантинних обмежень. Йдеться про перукарні, салони краси, заклади торгівлі, ринки, освітні установи та інші.

Також Сніжана Локес додала, що керівникам суб’єктам господарювання розіслали листи з рекомендаціями та попередженнями щодо відповідальності за невакцинованих працівників, а це сьогодні становить від 17 до 34 тис. грн.

04 листопада 2021р.

Теги: коронавірус, COVID-19, карантин

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

09:01
/ 1
Жінка з Ясіня народила шосту дитину вдома та самостійно перерізала пуповину Фото новина
17:21
/ 11
У Львові митник смертельно поранив військового ТЦК ножем у шию Фото новина
15:20
На Берегівщині під час пожежі загинув чоловік Фото новина
10:12
/ 1
На Ужгородщині через займання дровітні ледь не згоріли два будинки Фото новина
18:07
У ДСНС показали наслідки атаки російських дронів на критичну інфраструктуру Закарпаття Фото новина
17:42
Прокуратура розслідує наслідки російських обстрілів БПЛА на Закарпатті Фото новина
16:30
Закарпатців попереджають про небезпеку через уламки ворожих дронів
15:30
/ 1
Стало відомо про постраждалих після російської атаки дронів на Закарпатті
15:16
/ 16
Закарпаття атакували російські безпілотники
12:50
/ 3
На Закарпатті виявили масштабні стихійні сміттєзвалища Фото новина
09:23
/ 1
На Закарпатті чоловік ледь не втратив руку під час роботи з болгаркою
18:00
У Міжгір’ї на подвір’ї загорівся автомобіль Фото новина
17:30
На Виноградівщині жінка народила двійню до приїзду медиків Фото новина
13:19
На Тячівщині вогнеборці ліквідували пожежу господарської споруди Фото новина
10:14
На Закарпатті медики прийняли пологи вдома Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві літній чоловік опинився на вулиці після продажу житла родичами Фото новина
14:20
У Виноградові горів житловий будинок Фото новина
13:03
На Рахівщині 82-річний чоловік впав на пасовищі і ледь не загинув
16:02
Ужгородські підлітки відкрили стрілянину в центрі міста Фото новина
14:27
Берегові вогнеборці врятували житловий будинок від масштабної пожежі Фото новина
12:45
У Солотвині вночі сталася пожежа в будинку Фото новина
08:53
На Ужгородщині жінка виявила артснаряд часів Другої світової Фото новина
15:15
На Берегівщині перекинулася й загорілася вантажівка
14:19
На Берегівщині врятували чоловіка без свідомості у зачиненій квартирі Фото новина
13:09
У Оноківцях на Ужгородщині горів житловий будинок Фото новина
» Всі новини