9 з 10 лікарів офтальмологічного відділення Закарпатської обллікарні написали заяви на звільнення

9 з 10 лікарів офтальмологічного відділення Закарпатської обласної клінічної лікарні імені Андрія Новака написали заяви на звільнення за власним бажанням.

9 з 10 лікарів офтальмологічного відділення Закарпатської обллікарні написали заяви на звільнення

Про це йдеться в оприлюдненій заяві, що її отримала редакція Закарпаття онлайн.

У такий спосіб медики висловили свою незгоду з рішенням керівництва лікарні закрити єдиний в області офтальмологічний травматологічний центр і ліквідувати офтальмологічне відділення лікарні шляхом об'єднання його з відділеннями ЛОР і щелепно-лицевої хірургії.

Крім того, офтальмологи не погодилися з трьома ключовими умовами, висунутими керівництвом лікарні в плані оптимізації роботи відділення, які, на їх думку, суттєво збільшують навантаження по роботі, обмежуючи заробіток лікарів вищої категорії 7 тисячами офіційної заробітної плати.

Рішення колег про звільнення не підтримав тільки лікар-пенсіонер, який протягом останніх 10 років працював в поліклініці.

Усі медики, що написали заяви на звільнення, вже працевлаштовані - в державних і приватних закладах.

28 жовтня 2021р.

Теги: офтальмолог, обллікарня, звільнення

Коментарі

Андрій 2021-10-30 / 20:40:56
Не знаю як там у вас в Закарпатті а в нас в житомирській області є багато лікарів садистів які чисто калічать людей це я говорю за райони бо в обласному центрі ще можна получити якусь медичну допомогу з мене реально зробили каліку лікар травматолог а йому просто винесли догану а другий також не відстає в мене складається таке бачення що вони на змаганнях хто більше покалічить людей

ЛОХОТРОН 2021-10-30 / 01:16:50
Указанi доктори-бiзнесмени представники i родичi партiйно- право Хирон них структур! Вони як лiкарi взагалi гребуть бабки,мають своi бiнеси: будiвельнi,фармакологiчнi компанii,аптеки, мёд.центри, автосервiси, ресторанный ,готельний бiзнес. Проблема до Ужгород для них маленькие мiсто 110 тис. Жителiв, а не 1000000! Хворi для них хоббi!

4175 2021-10-29 / 21:09:40
Це Мороз, Супік, Беляєв, Чучка, Дорошук та інші не професіонали?) Як на мене то люди тільки через них і зверталися в ОКЛ. Хто з них діти прокурорів та суддів?) Навіть смішно читати такі коментарі) А звертаються люди в приватні заклади бо дякуючи «поважним» керівникам медичних закладів відсутнє будь-яке обладнання для лікування хворих.

До пiтримую 2021-10-29 / 07:48:17
Правда, кадри зашкалюють в окл,центрi нeйрохiрургii, мiський, районцi! Це професiонали в лапках, про яких хворi не здогадуються! Це дiти прокуроров,суддiв,базарних барих iiнших злодiiв! З хворих вимаають грошi, поводяться по хамськi! Треба навести з ними порядок! Яцина начав, молодець!

Вася 2021-10-29 / 02:03:36
Зовсім здуріли,Яцині пора на пенсію а не дурницями займатися.Хто людей буде лічити.От тепер набере діточок,якщо захочуть робити при таких умовах.

злий 2021-10-29 / 01:39:30
John, ну і що виграла від звільнення цих "упирів" лікарня? Медицина? Люди?

John 2021-10-29 / 00:49:32
Ці дохтори упирі займалися в лікарні тільки тим, що відправляли хворих здавати аналізи у свої приватні контлрки та надавали консультації у приватних клініках за грубі гроші. Лікарня їм була потрібна як постачальник клієнтів.

Пидтримую 2021-10-28 / 23:00:07
В ОКЛ повно непрофисионалив! Колись Шницер,Русин,Рогач,Скрип понаберали за гроши ментовських, прокурорських дитей! Тепер нам розказують байки яки уже велики професионали! Треба вси виддилення почистити! Почати з хирургив!

Знающий 2021-10-28 / 22:30:32
Ще би могли мало і нефрологію почистити, та і травматологи там такі шо…

Хиз 2021-10-28 / 21:21:51
Про цю лікарню відгуки не дуже

Між нами 2021-10-28 / 20:13:20
Це шо за брєд?Шо за об'єднання такі? В когось осіннє загострення шизофренії?Знищили нормальну медицину,в когось спец.завдання? Скоро всі нормальні медики виїдуть на роботу за кордон.Медицина стане зовсім недоступна для простих людей.Побійтеся Бога!

Лерка 2021-10-28 / 19:51:20
Всі лікарі працювали і в цій лікаоні і в приватних. Яцина Ю.Ю. відповідальний керівник, думаю не просто так прийнято таке рішення. Там лікарів в тій лікарні більше як пацієнтів, і всі умудряються на декількох роботах працювати. Де таке видано?

Балога 2021-10-28 / 19:43:51
Іванчо такий самий піздабол як і всі інші

Вовк 2021-10-28 / 19:40:41
Зрозуміло,що приймають хворих в обласній лікарні та направляють лікуватись у рпиватні клініки де працюють та отримують до 50,0 тис грн. Дурять Державу.!

злий 2021-10-28 / 19:07:15
Дуже мудре керівництво. В одну мить офтальмологія в обллікарні впала на дно

Паскуднi 2021-10-28 / 18:38:35
Дохтору много а прокурору мало! Тому така ризницч в зарплати!

Вася 2021-10-28 / 17:12:10
Молодці лікарі, і лиш одна овця паршива не написала... Потрібно всім діяти як один тоді дурні не зможуть керувати як їм хочеться....

??? 2021-10-28 / 16:45:58
Для чого нам лікарі? Треба кормити подажних суддів з прокурорами.

Свiй 2021-10-28 / 16:22:43
З хiрургiв треба було починати скорочення! А то там однi доктора наук,професори, а звернутись нема до кого!

Пацієнт 2021-10-28 / 16:06:57
Офтальмологія в Закарпатті на високому професійномурівні а тому об'єднання не доцільно

НОВИНИ: Соціо

22:39
ФОТОФАКТ. Головну міську ялинку встановили у Хусті
16:45
/ 4
На Перечинщині завершили роботу на половині 120-метрового мосту
14:58
На Закарпатті близько 50 вулиць підпадають під дію закону про декомунізацію
09:43
/ 5
Закарпаття – на фінальній стадії підписання договору про будівництво сміттєсортувального заводу
09:32
У Хусті виділили кошти на закупівлю додаткового обладнання для райлікарні
09:28
Закарпатські анестезіологи проходять тренінги із проведення УЗД
07:23
На Закарпатті суд вирішив: податківці неправомірно відмовили журналістці у доступі до інформації
17:02
/ 2
Головою Мукачівського міськрайонного суду обрано Володимира Носова
16:55
Для дітей із інвалідністю показали виставу та провели екскурсію Ужгородським замком
16:15
В Ужгороді урочисто відзначили 30-ту річницю з дня створення Збройних Сил України
15:52
За 11 місяців на митниці на Закарпатті зафіксували понад 2 тисячі порушень на кордоні
15:23
В Ужгороді відбулись урочистості до річниці створення Патрульної поліції Закарпаття
14:21
ФОТОФАКТ. У Нацпарк "Синевир" на Закарпатті прийшла справжня зима
14:16
Перечинський лісгосп зобов'язали сплатити майже 600 тис грн збитків від незаконної рубки
13:05
В Ужгороді проведуть моніторинг перевезення пільговиків
11:20
/ 1
На Закарпатті виконали понад 500 тисяч щеплень від COVID-19
10:16
Головна ялинка Мукачева вже готова до зимових свят
09:52
/ 2
На Закарпатті очікують збільшення хворих на COVID через повернення людей на новорічно-різдвяні свята
21:27
Наступна сесія Ужгородської міськради відбудеться 16 грудня
19:06
Андріїв через резонанс заветував виділення "під гаражі" зеленої зони з похованнями (ДОКУМЕНТ)
17:59
/ 10
На території, яку депутати Ужгорода віддали "під гаражі" і забудову, є поховання німецьких солдатів часів ІІ Світової війни – Володимир Мотика
16:34
/ 1
В обласному центрі Закарпаття відкриють інформаційний центр "Ужгород-Дармштадт"
16:05
/ 3
Великоберезнянський лісгосп повинен сплатити 1 млн грн за заподіяну лісу шкоду
15:25
3-го грудня в Ужгороді буде обмежено чи ускладнено рух на вул. Одеській та Тіхого
14:23
Понад 21 млн грн отримали від НСЗУ лікарні Закарпаття за лікування COVID-19 у ІІІ кварталі 2021
» Всі новини