Такі речі стаються тут доволі часто, та й не дивно, адже це кладовище в обласному центрі – досить старе. Вік окремих дерев, які тут ростуть, - більше ніж століття. Аби велетні вчергове не повалилися на могили, потрібно не лишень обрізувати сухі гілки, але й зрізувати цілі дерева. Та, на жаль, працівники комунального підприємства не надто цим переймаються. А причиною, як і завше, називають нестачу коштів. Як стверджує у коментарі Радіо Свобода керівник міського Комбінату комунальних підприємств Анатолій Сухолов, лише спилювання одного дерева обходиться в одну тисячу гривень. З міського бюджету на ці цілі виділили лише 15 тисяч гривень, а в місті 10 кладовищ.
Не хочеться згадувати і про занедбане кладовище в мікрорайоні «Шахта», що знаходиться при дорозі («НЕДІЛЯ» вже про це писала). Схожа ситуація і з кладовищем на вулиці Капушанській, але воно хоч огороджене.
Не зрозуміло, чому угорська влада може подбати про поховання своїх солдатів і привести їхні могили до належного вигляду на кладовищі у мікрорайоні «Шахта», а ми - ні. Звісно, нікому з живих не хочеться уявити своє останнє пристанище у такому стані, але слід задуматися над цим?.. В першу чергу, на кладовищах потрібно навести елементарний порядок і підтримувати його регулярно, а не раз на п’ятирічку, та й то, коли дорогою повз кладовище має їхати якась поважна особа.