В Ужгороді засідала транспортна комісія (ФОТО)

Звернення громадян та юридичних осіб, депутатів міськради, електронну петицію розглянули напередодні на засіданні комісії з безпеки дорожнього руху та координації роботи автотранспорту в Ужгородській міській раді.

В Ужгороді засідала транспортна комісія (ФОТО)

Підтримали, зокрема, облаштування додаткової смуги руху на вул. 8-го Березня перед перехрестям з вул. Михайла Грушевського (з боку будівлі Торгово-промислової палати). Члени комісії також погодили проведення заходів до Дня автомобіліста і дорожника 31 жовтня на пл. Народній, організатором яких є Закарпатський обласний автомобільний клуб.

Департаменту міського господарства, відповідно до рішення комісії, доручили:

– облаштувати пішохідний перехід на Слов’янській набережній біля перехрестя з вул. Олександра Радищева із встановленням відповідних дорожніх знаків та дорожньої розмітки;

–       вивчити можливість облаштування додаткової секції світлофора на перехресті вулиць Закарпатської та Загорської при виїзді з вул. Закарпатської у напрямку площі Князя Лаборця;

–       провести ремонт тротуарів на відрізку дороги вул. Івана Крилова від перехрестя з вулицею Собранецькою до перехрестя з вул. Ференца Ракоці, забезпечити вуличне освітлення та облаштувати дорожні знаки «Зупинку заборонено»;

–       зробити  світлодіодне вуличне освітлення на пішохідному переході на перехресті вулиць Шумна-Електрозаводська-Підградська; встановити дорожній знак «Зупинку заборонено» біля будинку 77 (аптеки «Подорожник») на вулиці Марії Заньковецької.

Не підтримали члени комісії облаштування пішохідного переходу на перехресті вулиць Возз’єднання–Миколи Бобяка та продовження шляху маршруту №20 «мкрн. «Доманинці – Речовий ринок»  до мікрорайону Дравці,  відмовили й щодо встановлення дорожнього знаку «Стоянку заборонено» на вул. Олександра Фединця, біля заїзду у двір буд. №12.

На виїзне засідання відклали питання облаштування паркувальних місць для транспортних засобів на  вул. Підградській, 40, на прилеглій території до ЗОШ №19, біля 3-4 під’їзду буд. №8 на вул. Антонія Годинки, обмежувальних пристроїв на в’їзді до території, закріпленої за ОСББ «8-го Березня, 28Б», облаштування світлофора на пл. Шандора Петефі, біля ЗОШ №9.

На довивчення відклали організацію дорожнього руху на пішохідному переході на вул. Юрія Гагаріна біля автобусної зупинки «Дравці-центр». Взяли до відома інформацію щодо перевезень пасажирів на таксі в місті, створили робочу групу щодо вивчення можливості упорядкування перевезення пасажирів цим транспортом.

Збільшили, враховуючи звернення ужгородців та рішення виконкому від 20 жовтня 2021 року, кількість днів, на які залучать додаткові автобуси до Дня пам’яті померлих, це буде 28 жовтня – 1 листопада.

28 жовтня 2021р.

Теги: комісія

НОВИНИ: Соціо

05:48
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 6
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 6
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
03:47
У п'ятницю в ужгородському скансені відкриються дві виставки
22:03
/ 4
"Вітряні парки" "відповідально" відбудують міст, "безвідповідально" обвалений вантажівками з щебенем для дороги, якою вони планують возити "ненормативні великогабаритні вантажі"
13:11
Екоклуб у Ясіні запрошує на пізнавальну "Подорож на Драгобрат"
00:50
/ 2
Суд в Ужгороді покарав працівницю митниці за хабарництво штрафом
02:20
/ 3
Проти журналістки-розслідувачки із Закарпаття, яка пише про вітряки у горах, знову публікують замовні статті
23:30
/ 3
ДЕІ відмовляється надати акт перевірки законності будівництва на полонині Руна, – УПГ
13:53
/ 1
На Тячівщині сьогодні зустрічали полеглого Героя Юрія Бороді Фото новина
20:45
Учасники екоклубу в Ясінях мандрували Стежкою Довбуша у Карпатському національному парку Фото новина
14:06
/ 3
У Великих Лучках на Мукачівщині провели в останню дорогу захисника Андрія Закладного, що помер під час лікування Фото новина
13:48
/ 5
Учителька математики з Іршави розв'язала одну з найдавніших "нерозв'язних" математичних задач — трисекцію кута
13:18
Відкрито реєстрацію на липневі зміни дитячого екоосвітнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді
» Всі новини