В Угорщині обговорили розвиток українсько-угорського співробітництва в галузі водного господарства на прикордонних водах (ФОТО)

Упродовж 4 днів у м. Бакталорантгаза в Угорщині проходила XXІV нарада Уповноважених Урядів України та Угорщини з питань водного господарства на прикордонних водах на виконання міждержавної угоди між Україною та Угорщиною.

В Угорщині обговорили розвиток українсько-угорського співробітництва в галузі водного господарства на прикордонних водах (ФОТО)

Сторони поінформували одна одну про стан реалізації заходів, спрямованих на подальший розвиток українсько-угорського співробітництва в галузі водного господарства на прикордонних водах за період з грудня 2020 до жовтня 2021 років.

Експерти обговорили концепцію та проект обводнення Берегівської меліоративної системи з р. Боржава через магістральний канал Верке. 

Учасники делегацій здійснили спільний огляд низки водогосподарських споруд, розташованих в басейні р. Тиса та її приток на угорській території. Зокрема, дамби р. Тиса, впускну та випускну споруди польдера Берег; водосховище Левелек та супутні споруди; центр протипаводкового захисту та склад аварійних запасів в с. Кішар; будівництво дамби та гідротехнічних споруд польдера Тиса-Тур; правобережної дамби р. Тур на ділянці Кішгодош-потрійний кордон; насосної станції в с. Нодьечед.

В ході наради фахівці обговорили й питання стану реалізації Спільної Українсько-Угорської Протипаводкової Програми Розвитку, реалізацію спільних проектів міжнародної технічної допомоги в рамках Програми ЄІС ТКС HUSKROUA 2014-2020, а також розглянули шляхи вдосконалення та можливості експлуатації спільної українсько-угорської телеметричної системи АІВС-«Тиса».

Учасники наради відмітили зусилля України щодо виконаних за 2021 рік заходів з розчистки русел, інвентаризації та ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ та зазначили, що система поводження з побутовими відходами на українській території потребує подальшого вдосконалення. 

Уповноважені Урядів України і Угорщини досягли домовленості, що наступну нараду Уповноважених Урядів вони проведуть у ІІ кварталі 2022 року на території України, повідомили Закарпаття онлайн у Державній екологічній інспекції в Закарпатській області.

 
27 жовтня 2021р.

Теги: розвиток, водне господарство

НОВИНИ: Соціо

10:08
У Мукачеві патрульні затримали водія у стані сильного алкогольного сп’яніння Фото новина
23:31
/ 1
Закарпаття у нотатках Дмитра Донцова за 1918-1919 роки
21:38
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 1
08:57
/ 1
На Закарпатті прикордонники зустріли Вифлеємський вогонь миру Фото новина
17:23
/ 1
Офіцера 128-ї Закарпатської бригади Василя Полянчича нагородили «Хрестом бойових заслуг» Фото новина
15:36
Прикордонники Чопського загону затримали двох іноземців на Закарпатті Фото новина
13:19
В Ужгороді водій BMW керував авто у стані алкогольного сп’яніння
16:00
У Львові завтра попрощаються зі Степаном Гігою
14:13
У Данилівці на Берегівщині підтвердили загибель на війні прикордонника Мирослава Матьовки Фото новина
20:44
/ 3
Пішов із життя легендарний закарпатський співак Степан Гіга
18:02
/ 1
В Ужгороді попрощалися з головним сержантом Володимиром Бирою Фото новина
17:48
/ 1
Митниця на Закарпатті виявила порушення на майже 250 млн грн за 11 місяців Фото новина
16:56
Прикордонники Чопського загону долучилися до всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" Фото новина
14:04
/ 1
На Запорізькому напрямку поліг військовий із Берегова Сандука Болог Фото новина
10:42
Жителеві Рокосова на Хустщині в Інституті серця пересадили донорське серце Відео новина
10:10
/ 2
На Закарпатті заборонили святкову ілюмінацію та підсвітку рекламних вивісок
09:02
Оприлюднено графік погодинних вимкнень електроенергії на Закарпатті 12 грудня
18:20
/ 1
У Мукачеві зустріли родину, що прибула з Дніпропетровщини Фото новина
17:20
/ 1
В Ужгороді попрощалися із 27-річним прикордонником Дмитром Павличем Фото новина
15:06
/ 1
Довгожителька із Закарпаття Ніна Пудченко відзначила 100-річний ювілей Фото новина
13:39
Ужгород спрямує 100 мільйонів на підтримку військових у 2026–2027 роках
13:15
В Ужгород та Мукачево привезуть Вифлеємський Вогонь Миру 14 грудня
11:23
/ 2
У Воловці в річці потонув 75-річний чоловік
10:16
В Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Володимиром Бирою Фото новина
16:37
/ 1
На війні з РФ поліг захисник із Виноградова Сергій Калмиков
» Всі новини