На Закарпатті оскаржуватимуть замалий розмір застави для чоловіка, що виготовив близько 300 кг канабісу (ФОТО)

Виноградівський відділ Берегівської окружної прокуратури готує апеляційну скаргу на ухвалу слідчого судді Виноградівського районного суду щодо обрання запобіжного заходу мешканцеві с. Велика Паладь.

На Закарпатті оскаржуватимуть замалий розмір застави для чоловіка, що виготовив близько 300 кг канабісу (ФОТО)

За підозрою у незаконному вирощуванні та зберіганні з метою збуту наркотичних засобів в особливо великих розмірах (ч. 2 ст. 310, ч. 3 ст. 307 КК України) його взято під варту. Водночас визначено заставу – 363 200 грн, розмір якої і оскаржуватиме представник прокуратури, котрий в засіданні наполягав на безальтернативному триманні чоловіка під вартою.

Наразі з інформації слідства відомо, що підозрюваний у спеціально облаштованій теплиці на території свого помешкання незаконно посіяв та вирощував коноплі. Для цього навіть облаштував крапельну систему поливу, встановив вентиляційне обладнання і систематично доглядав за рослинами.

23 жовтня за місцем проживання особи проведено санкціонований обшук. Правоохоронці знайшли та вилучили 61 стебло коноплі, близько десятка мішків із висушеним канабісом, електронні ваги, прилади для вимірювання смоли та порожні пакетики для пакування наркотиків, призначених для збуту. Загальна вага вилучених речовин склала близько 300 кг. Щодо однієї частини наркотиків вже є відповідні висновки експертів, щодо іншої – дослідження ще триває.

Слідство у вказаному провадженні здійснює відділення поліції № 1 Берегівського РВП ГУНП в Закарпатській області.

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду, повідомляє пресслужба прокуратури Закарпатської області.

27 жовтня 2021р.

Теги: канабіс, застава

Коментарі

……. 27.10.2021 / 19:23:54
Не дойшли до казака з косейом бумажечки з франклінами) а місцеві взяли десяточку

вауууууууууууууу 27.10.2021 / 16:12:41
цирк шапіто

НОВИНИ: Кримінал

11:36
За злісне невиконання батьківських обов'язків мукачівку покарали понад 5-а роками тюрми
10:57
На Тячівщині лісничий самовільно збудував садовий будинок для родини на землях лісфонду Фото новинаВідео новина
09:55
На Закарпатті судитимуть підрядника через ДТП, у якій постраждала вагітна жінка Фото новина
12:21
/ 3
На Закарпатті суддю підозрюють у незаконному отриманні понад 640 тисяч гривень доплат Фото новина
10:52
На Закарпатті судитимуть екскерівника надлісництва за масштабну незаконну вирубку дубів Фото новина
15:54
/ 2
На Закарпатті викрили схему підключення Starlink для російських військ Фото новина
11:48
На Рахівщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
09:54
/ 1
На Закарпатті поліція затримала наркокур’єра з Дніпра з 2,2 кг «солі» Фото новина
17:57
/ 2
На Закарпатті чоловік продав автомобілі, ввезені як гуманітарна допомога для ЗСУ Фото новина
13:13
/ 2
На Мукачівщині чоловік намагався продати автомат і гранату Фото новина
12:06
На Берегівщині 24-річний зловмисник напав на 13-річного хлопця через вигаданий «борг»
18:05
/ 3
На Закарпатті до 7 років ув’язнення засудили 20-річного водія, з вини якого в ДТП загинули двоє підлітків Фото новина
17:13
/ 1
ВАКС призначив до розгляду корупційну справу судді Воловецького райсуду Пелиха
15:54
/ 3
На Закарпатті накрили ще три «схеми для ухилянтів» Фото новина
15:10
/ 1
СБУ викрила угорського спецслужбіста, який керував агентурною мережею на Закарпатті Фото новинаВідео новина
14:12
/ 1
12 закарпатців постануть перед судом за наркобізнес і «схеми» втечі за кордон Фото новина
15:57
/ 3
На Рахівщині чоловік до смерті побив сусіда Фото новина
21:08
/ 2
Поліція відкрила кримінальне провадження через земельний скандал в Оноківцях на Ужгородщині
20:37
/ 30
Під час обшуків у Свалявській лікарні поліція документувала схеми привласнення бюджетних грошей
16:39
/ 2
В Ужгороді військового викрили на спробі дати хабар Фото новина
12:12
На Закарпатті судитимуть матір у справі про смерть 7-річного хлопчика Фото новина
21:54
/ 1
Серед оголошених Інтерполом у розшук в справі вбивства Ігоря Комарова на Балі є Василь Немеш із Углі на Тячівщині
13:13
/ 1
На Закарпатті судитимуть посадовців гірськолижного комплексу через загибель туристки Фото новина
10:05
Три спроби незаконного перетину кордону припинили на Закарпатті Фото новина
16:08
/ 2
У Перечині 30-річний чоловік влаштував бійку в ресторані та пошкодив майно Фото новина
» Всі новини