В Ужгороді засідала архітектурно-містобудівна рада (ФОТО)

Містобудівну документацію – внесення змін до детального плану території, обмеженої вулицями Собранецькою, Чеською та територією лісів (район вулиці Запорізької), детальні плани територій – обмеженої вулицями Загорською, Єньківською.

В Ужгороді засідала архітектурно-містобудівна рада (ФОТО)

Гвардійською, Юрія Нікітіна; обмеженої вулицями Олександра Бородіна, Декабристів, Олександра Можайського та колією; обмеженої вулицями Фріца Гленца, Івана Франка та Студентською набережною – розглянули напередодні на засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Ужгородської міської ради. Із невеликими зауваженнями та пропозиціями містобудівну документацію підтримали, остаточне рішення – за депутатами міської ради.

Члени архітектурно-містобудівної ради підтримали також концепцію встановлення пам’ятника графу Другету на площі Жупанатській та робочий проєкт громадської будівлі «Багатофункціональний комплекс Загорська, 51 в м.Ужгород». Щодо останнього – із зауваженнями, які стосувалися облаштування автомобільних парковок, дитячих майданчиків та проведення озеленення згідно із державно-будівельними нормами.

Містобудівне та архітектурне рішення за проєктом «Будівництво магазину  продовольчих та непродовольчих товарів по вулиці Залізнична, 2 у м. Ужгород» відхилили, замовнику рекомендували врахувати рекомендації попередньої архітектурно-містобудівної ради, розробити транспортну розв’язку відповідно до чинної містобудівної документації та погодити у встановленому порядку схему пішохідного та автомобільного руху.

Найбільш дискусійним було питання коригування проєкту будівництва на площі Шандора Петефі, 40 "В". Як ми інформували, на початку вересня через дії забудовника у будинку № 40 на площі Шандора Петефі виникла аварійна ситуація. За рішенням комісії ТЕБ та НС  забудовника зобов'язали зробити всі необхідні дії, щоб убезпечити подальший зсув ґрунту, а потім зупинити всі будівельні роботи, розробити проєкт підсилення існуючих будівель та споруд, які розташовані у зоні відритого котловану, пройти експертизу та отримати повідомлення про початок виконання будівельних робіт.

Учора за зверненням забудовника та у присутності мешканців будинку № 40 та № 40 "В" розглядали коригування проєкту будівництва. Документ відхилили, забудовнику рекомендували доопрацювати схему проїзду, забезпечити доступ мешканцям до житла згідно з державними будівельними нормами і знову подати проєкт, погоджений з усіма власниками нерухомого майна, до якого блокується проєктований житловий будинок.

26 жовтня 2021р.

Теги: рада, засідання

НОВИНИ: Соціо

15:04
На Закарпатті обмежать рух великогабаритного транспорту через аварійний стан мосту Фото новина
13:09
/ 1
На Мукачівщині відкрили «Стелу пам’яті та надії» Фото новина
11:38
/ 1
В Ужгороді попрощаються із захисником Сергієм Захожим Фото новина
16:46
Мукачево прийняло всеукраїнські змагання кінологів Фото новина
11:05
У Виноградові вшанували матерів і дружин полеглих Героїв та передали державні нагороди Фото новина
18:34
/ 1
На Мукачівщині поліція розслідує поширення інтимних відео
12:52
/ 1
У Мукачеві затримали двох чоловіків, які намагалися пограбувати склад Фото новина
11:51
На Закарпатті ліквідували масштабну пожежу на території курорту Фото новина
11:22
/ 1
У селі Пилипець на Хустщині попрощаються із полеглим воїном Василем Рогачем Фото новина
18:06
В Ужгороді вшанували пам’ять загиблого прикордонника Віктора Синька Фото новина
17:03
На Ужгородщині пожежа в гаражі ледь не перекинулася на житловий будинок Фото новина
16:01
У Мукачеві попрощалися із загиблим захисником Петром Будкаєм Фото новина
14:44
/ 1
Голову сільради на Ужгородщині судитимуть за заволодіння землею та легалізацію доходів Фото новина
12:15
/ 4
Мера Мукачева нагородили відзнакою 54-ї бригади Фото новина
11:38
В Ужгороді спіймали водія під наркотиками Фото новина
06:59
У четвер в Ужгороді згадають героя-прикордонника Віктора Синька
18:10
/ 1
У Чопському прикордонному загоні відкрили меморіал полеглим воїнам Фото новина
17:13
На Берегівщині відновили розгляд справи про невиплату допомоги дітям
15:47
У Підвиноградові на Берегівщині підтвердили загибель Героя Івана Демчика Фото новина
14:40
/ 1
До Ужгорода приїхав «Sakura Train» — символ дружби України та Японії Фото новина
13:42
/ 1
На Ужгородщині через підпал сухої трави згоріла дача Фото новина
11:42
Закарпатець сховав в авто контрабанду електронних сигарет і втратив машину Фото новина
09:05
У Бобовищі на Мукачівщині попрощалися із полеглим Героєм Василем Гонаком, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
18:14
Громади Закарпаття отримають гранти на розвиток екотуризму Фото новина
17:09
На Закарпатті розпочинається сезон цвітіння унікальної Долини нарцисів
» Всі новини