На Закарпатті затримали словака, що наколобродив у Словаччині й намагався втекти в Україну (ФОТО)

Військовослужбовці Чопського загону затримали днями громадянина Словаччини, який незаконно перетнув українсько-словацький кордон.

На Закарпатті затримали словака, що наколобродив у Словаччині й намагався втекти в Україну (ФОТО)

Прикордонники відділу «Ужгород» отримали вночі інформацію від словацьких колег про фіксацію ними за допомогою камер відеоспостереження руху особи зі Словаччини в Україну. У зазначений район одразу вислали додаткові наряди та розпочали спеціальні дії з пошуку правопорушників. 

Прикордонникам вдалося знайти невідомого лише зранку. Чоловік мав при собі ID-картку і виявився громадянином Словаччини.

За повідомленням словацької поліції, перед затриманням іноземець встиг добряче наколобродити у своїй країні. Разом з подільником він вдерся у двір приватного помешкання, викрав автомобіль і виїхав у невідомому напрямку. Транспортний засіб згодом знайшли у полі поблизу кордону. Словацькі поліцейські також шукали правопорушника цілу ніч, проте затримати його вдалося лише українським правоохоронцям.

Порушника притягнули до адміністративної відповідальності за незаконний перетин державного кордону України. Після проведення необхідних процесуальних заходів його передали словацькій стороні у порядку реадмісії.

25 жовтня 2021р.

Теги: словак, втеча, затримання

Коментарі

Читач 25.10.2021 / 16:29:42
Ромале

НОВИНИ: Кримінал

17:51
/ 1
Водій, який спричинив смертельну ДТП на Закарпатті, отримав 5 років тюрми
16:31
На Закарпатті повідомили про підозру чоловіку, який викрав жінку з дитиною та відкрив вогонь по поліцейських
13:09
В Ужгороді чоловіка засудили до 13 років за жорстоке вбивство Фото новина
17:04
/ 2
Поліція оприлюднила деталі резонансного викрадення жінки з 3-річною дитиною на Закарпатті Фото новина
15:23
На Берегівщині затримали чоловіка, який викрав жінку з дитиною і відкрив вогонь по поліції Фото новина
11:08
/ 1
На Закарпатті та Прикарпатті викрили підпільний тютюновий бізнес Фото новина
15:12
/ 1
В Ужгороді на Великдень патрульні блокували авто в орієнтуванні з п'яною водійкою за кермом
13:31
У Ясіні на Рахівщині 24-річний прикарпатець "конфліктно" стріляв з "травмата" у 23-річного місцевого жителя Фото новина
12:18
Суд залишив іноземця, який зґвалтував неповнолітню у Мукачеві, під вартою Фото новина
17:28
/ 2
У справі про побиття ветерана на Закарпатті нові підозрювані Фото новина
11:22
На Тячівщині двом чоловікам повідомили про підозру за побиття ветерана Фото новина
17:25
/ 1
На Закарпатті ув’язнений кримінальний авторитет організував переправлення чоловіків за кордон Фото новина
16:25
Наркоторговця з Іршави засудили до 7 років і 6 місяців ув’язнення
13:59
/ 2
На Закарпатті судитимуть матір через смерть 5-місячного сина Фото новина
11:50
/ 5
Директор хлібопекарні на Закарпатті ухилився від податків на 4,1 млн грн
10:55
/ 2
На Закарпатті відкрили кримінальне провадження за фактом жорстокого побиття ветерана війни Фото новина
10:43
На Закарпатті матір підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
09:41
/ 6
На Закарпатті військовослужбовця затримали за спробу дати хабар Фото новина
11:11
/ 1
На Закарпатті забудовниця відшкодувала понад 6,7 млн грн несплачених податків
10:16
/ 1
Справа про насильство над 14-річною дівчинкою із Верхніх Воріт знову в суді
15:44
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
10:38
/ 3
На Закарпатті затримали чоловіка, який у стані сп’яніння вбив свого знайомого Фото новина
15:49
/ 6
В Ужгороді двох переправників засудили до 7 років ув’язнення Фото новина
11:58
У Мукачеві засудили чоловіка, який молотком травмував батька співмешканки Фото новина
13:03
/ 9
На Закарпатті затримали мережу переправників чоловіків через кордон Фото новина
» Всі новини