У Мукачеві затримали групу наркоторговців (ФОТО, ВІДЕО)

Вчора, 21 жовтня, оперативники карного розшуку спільно зі слідчими Головного управління поліції області та місцевими колегами знешкодили групу мукачівських наркоторговців. За оперативною інформацією зловмисники причетні до збуту метамфетаміну на території регіону.

У Мукачеві затримали групу наркоторговців (ФОТО, ВІДЕО)

Спецоперацію провели в місті Мукачеві за силової підтримки спецпризначенців КОРДу та Роти поліції особливого призначення.

Загалом правоохоронці провели вісім санкціонованих обшуків за місцем мешкання та у автівках фігурантів. Серед вилученого наркотичні та психотропні речовини, пристрої для вживання наркотиків, електронні ваги, фасувальні матеріали, «чорнові» записи та інші речі, що вказують на їх злочинну діяльність.

Всі  речові докази скеровано на експертизу.

Наразі двох фігурантів, віком 20 та 24 роки, відповідно до статті 208 КПК України поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Кримінальне провадження в поліції відкрито за ч.1 ст.307 Кримінального кодексу України, тобто незаконне зберігання наркотичних засобів з метою збуту. За санкцією статті винним загрожує до 8 років позбавлення волі.

22 жовтня 2021р.

Теги: наркоторговці

Коментарі

Проти БАРИГ 2021-10-25 / 09:50:51
А до Міші Куцина коли вже зайдете в гості???той кончіто чекає на вас!як продавав наркоту так і продає далі!!!!З розшуку зняли скоро бо занік капусту а дітей нехай тровить!Чмо Тересвянське

Носалюк 2021-10-23 / 20:55:08
Я там де і правий сектор, ко платить, за тих не пишу

Перя 2021-10-23 / 18:21:27
А де подівся вонячий носаГлюк,що обісрався,чи він лиш пише про « великі сенсації» довкола смітників,собак по вулицях і.т.д,чи боїться щоб десь не зловили та в с£Аку не ви€бали,хоча рано чи пізно таке полюбому трапиться?!

Кокс 2021-10-23 / 15:02:04
Ще лишився бучо давного не затримували то іщи той барига

Центр 2021-10-23 / 13:46:16
Це повідайчика зайця права рука миша звати, на його ато їздить тепер. Перебрав на себе весь бізнес свого боса, та тровить дітей по місту.продаючи наркотики.

Підтримую 2021-10-23 / 09:59:36
Та цих бариг наркоторговців треба спалювати!! А то місцева влада їх покриває!!!
Блюк насильник і барига, спалити першим!!!

До знаючих 2021-10-23 / 09:20:36
Як думаєте, чому Мукачево нет мовчить за цю спецоперацію, бо город кишить наркотою, вона йде з Мукачева на цілу область, бояться наркобарига чи просто в долі, много з них в друзях чиновників місцевих ????

Читач 2021-10-23 / 07:34:07
Жах з тими наркобаригами

Не чув2 2021-10-22 / 23:20:29
Баригу такого, не знаю як го звати, шо їздив на білому нісанови жукови 7777,такий жовтий усе як після жовтячки. Наркоман короче

Не чув 2021-10-22 / 23:06:14
Та кого прийняли?

Заєць 2021-10-22 / 23:05:19
Роги твої не обдерли потолок у машині)))))) зажени жону на свіданку до мене))))

Вариш 2021-10-22 / 22:40:35
Пак Ше іміть станинців у Арданові то чорти на гуляні дітям продаут

Олександр 2021-10-22 / 20:48:06
Ха,ха,ха, та це того пов‘язали наркоторговця, що жінка в нього з лицем як запчастини з сексшопа)))) і сміх і гріх. Це карма,

7777 2021-10-22 / 20:27:44
Люди добрі, тать лишіться ви мене, то я продаю наркотики, бо треба гроші жоні щи май губи і ціцьци напумпувати, бо то я уже путаю сам де у ниї рот, а де пи@да. Або она каже ош хлопцям то любиться дуже, та мушу бариждвіж робити.

Доси 2021-10-22 / 20:19:53
Тот хворякуватий на кюшці ще не здох???!!
Барига кончена!!!!

Сбу 2021-10-22 / 20:11:14
Барига номер 1

Кольови 2021-10-22 / 18:55:55
Таде, се Зайця Івана шнирь, тот шо на білому жукови їздив, а як Зайця закрили, та начав на себе барижнічати, та си ауді джіп узяв на Зайця гроші.

Коля 2021-10-22 / 18:32:06
Це з бригади Джані.

Мукачево 2021-10-22 / 18:04:09
Се барига станівський, чорт єден!! Най го типирь на тюрьмі на кукан натягнуть!!!

НОВИНИ: Кримінал

21:02
На Закарпатті керівника ГО оштрафували за продаж автівок, ввезених для ЗСУ
20:15
/ 1
У Білках чоловік, поки власниця була за кордоном, виніс з її будинку всю побутову техніку
20:04
/ 4
У Богдані на Рахівщині п'яний водій збив велосипедиста, втік, а згодом намагався підкупити поліцейських
21:00
/ 1
У Мукачеві чоловік "вгамував" ножем одного з компанії, що вночі порушувала тишу біля його будинку
13:24
/ 3
Жителя Середнього, який на кар'єрі в Ужгороді "клацав" пістолетом, приставленим до голови жінки, оштрафували на 34 тис. грн
18:24
На Рахівщині виявили ще 3-х байкерів-іноземців - з Італії та Німеччини, що незаконно перетнули кордон з Румунії
13:41
У Мукачеві за викликом про "побиття жінки" у парку патрульні виявили в чоловіка з Бедевлі гранату
11:16
В Ужгороді виявили "безвісти зниклого" чоловіка, що через дах проник на приватну територію
11:09
/ 1
У Мукачеві "повторно" п'яний водій ВАЗа пропонував патрульним $100 хабаря
16:09
/ 1
Проросійському агітатору з Мукачівщини, що закликав до від'єднання Закарпаття, повідомили про підозру
11:31
Справу "земельного" хабарника з Синевирської сільради скеровано до суду
15:02
У Клячанові на Мукачівщині чоловік битою вбив вдома свого гостя
15:29
/ 3
Справу по підпільному нафтопереробному заводу кума Медведчука Чубирка в Мукачеві передано до суду
14:34
Мешканця Мукачівщини судитимуть за незаконне зберігання зброї, боєприпасів і переправлення через кордон "ухилянтів"
01:23
/ 15
На Берегівщині 18 "ухилянтів" перерізали огорожу і втекли в Угорщину
21:39
/ 1
"Систематичного" наркоторговця з Хуста засудили до 7 років тюрми з конфіскацією
17:52
/ 4
У Воловці чоловік побив співмешканку, її 10-місячну дитину та поранив ножем поліцейського
17:41
/ 2
У затриманої групи мукачівських наркоторговців вилучили метамфетаміну на майже 250 тис. грн
20:51
В Ужгороді зупинили водійку, вп'ятеро п'янішу за норму
17:06
/ 2
Трьох закарпатців за ухилення від призову на військову службу засудили до позбавлення волі
16:30
У Мукачеві у п'яного водія мопеда виявили 2 гранати, а вдома – ще 30 набоїв
11:13
/ 23
На Закарпатті вантажівка з 32 "ухилянтами" прорвала державний кордон в угорщину
15:02
/ 4
У 19-річного мукачівця вилучили важких наркотиків на майже 1 млн грн
20:54
/ 1
Жителя Жденієва на Мукачівщині затримали на організації переправлення "ухилянтів" до Словаччини за $7 тис.
11:20
Депутату Нересницької сільради на Тячівщині повідомили про підозру в шахрайстві із землею вартістю понад 1,1 млн грн