Мешканець Тячівщини за заволодіння землями на понад 1 млн грн постане перед судом

Скеровано до суду обвинувальний акт щодо мешканця Солотвина за фактами шахрайства у великих та особливо великих розмірах, а також використання завідомо підробленого документу (ч.ч. 3, 4 ст. 190, ч. 4 ст. 358 КК України).

Мешканець Тячівщини за заволодіння землями на понад 1 млн грн постане перед судом

За даними слідства, обвинувачений шахрайським шляхом заволодів двома комунальними земельними ділянками у Солотвині, загальна вартість яких становить понад 1 млн грн. Закарпатець скористався завідомо підробленими актами на право власності на землі, на основі яких виготовив необхідну документацію та безпідставно одержав у власність вказані ділянки, що належали сільській раді.

Їх цільове призначення – для ведення особистого селянського господарства. При цьому встановлено, що земля громадянину органом місцевого самоврядування у жодному випадку не виділялася. У подальшому закарпатець відчужив вказані землі третім особам.

Під час досудового розслідування на земельні ділянки з метою їх збереження як речового доказу накладено арешт. Слідство у кримінальному провадженні здійснював Тячівський районний відділ поліції ГУ Нацполіції в Закарпатській області.

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду, повідомляє пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

13 жовтня 2021р.

Теги: землі, заволодіння, шахрайство

НОВИНИ: Кримінал

12:44
У Берегові жінка поранила знайому ножем Фото новина
10:21
/ 11
В Ужгороді взяли під варту депутата міськради через схему заробітку на смітті Фото новина
13:24
/ 10
Ужгородського депутата підозрюють у незаконному заробітку на міському сміттєзвалищі Фото новина
14:13
/ 2
На Закарпатті викрили масштабну аферу з банкоматами на майже 2 млн грн Фото новина
15:00
Двоє наркоторговців із Закарпаття постануть перед судом Фото новина
10:41
/ 11
На Закарпатті селищного голову підозрюють у переплаті понад 355 тис. грн під час закупівлі електроенергії Фото новина
16:06
На Закарпатті судитимуть підприємця за продаж авто, ввезених як гуманітарна допомога Фото новина
13:44
На Мукачівщині затримали 22-річного чоловіка за збут наркотиків Фото новина
13:25
У Рахові затримали чоловіка за фейкове замінування банку Фото новина
10:03
/ 2
26-річну жінку підозрюють у вбивстві військового в Ужгороді на замовлення з рф Фото новина
18:01
Ексдиректора аеропорту Ужгород судитимуть за службову недбалість Фото новина
16:27
/ 10
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика судитимуть за приховування активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
13:25
/ 1
У Мукачеві чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття колишньої дружини Фото новина
10:15
/ 1
Російські спецслужби могли вплинути на підлітка, який стріляв у школі на Ужгородщині Фото новина
09:57
На Закарпатті затримали організатора каналу незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
18:28
/ 10
Під час обшуків у посадовця ВЛК на Закарпатті вилучили понад 11 млн грн Фото новина
10:29
/ 1
На Закарпатті викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
17:08
/ 14
У Берегові ДБР проводить обшуки у керівника ВЛК якого підозрюють у продажі висновків комісії Фото новина
17:50
Суд обрав запобіжний захід підлітку, який відкрив стрілянину в школі на Закарпатті Фото новина
11:00
На Закарпатті підлітку повідомили про підозру за стрілянину у школі Фото новина
15:19
/ 2
На кордоні затримали громадянку Словаччини, яка вивозила українок у сексуальне рабство Фото новина
00:36
/ 1
Cтрілянину підлітка з пістолета в ліцеї Чопа розслідують як терористичний акт Фото новина
18:29
На Закарпатті судитимуть 15-річного водія, який спричинив смертельну ДТП Фото новина
15:44
/ 3
Жителю Берегова, який викрав жінку з дитиною і стріляв у поліцейських, загрожує довічне ув’язнення Фото новина
17:51
/ 1
Водій, який спричинив смертельну ДТП на Закарпатті, отримав 5 років тюрми
» Всі новини