На Закарпатті дві жінки, поки турист катався на катамарані, вкрали залишену ним на лавиці барсетку із 57 тис грн (ФОТО)

10 жовтня по допомогу до поліції звернувся киянин, який відпочиває на території області.

На Закарпатті дві жінки, поки турист катався на катамарані, вкрали залишену ним на лавиці барсетку із 57 тис грн (ФОТО)

Чоловік розповів, що у селі Поляна неподалік Сваляви у нього зникла барсетка з документами та грошима у сумі 57 тисяч гривень.

За викликом прибула слідчо-оперативна група поліції, працівники якої встановили, що близько 12:20 потерпілий залишив барсетку на лавиці поблизу озера і пішов кататися на катамарані. У цей час дві невідомі особи й здійснили крадіжку.

Поліцейські одразу переглянули відео з камер спостереження, які зафіксували момент злочину та оперативно встановили особи причетних - 38-річна мешканка села Неліпино та 30-річна жителька села Сасівка. 

Фігуранток разом з викраденими речами розшукали вже на залізничному вокзалі в Сваляві. Гроші жінки частково встигли потратити, однак більшу частину коштів, 45 тисяч гривень, поліцейські вилучили і найближчим часом повернуть потерпілому. 

За фактом крадіжки слідчі поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань. У справі триває слідство, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

11 жовтня 2021р.

Теги: барсетка, лавиця, турист

Коментарі

Чуєш 12.10.2021 / 12:51:48
Смішний,лишив барсетку на лавиці:)
Думав що в Швейцарії ?!

Боня 11.10.2021 / 12:01:07
Майже собі купили куртки.8286

НОВИНИ: Кримінал

13:34
На Закарпатті чоловіка повалили на землю й обікрали Фото новина
12:38
/ 1
На Закарпатті 46-річний чоловік жорстоко побив 74-річну матір Фото новина
10:17
/ 1
За вбивство 22-річної закарпатки українець отримав 14 років ув’язнення в Чехії Фото новина
10:54
/ 4
Прокуратура оголосила нову підозру у справі «дачі Медведчука» на Закарпатті Фото новина
12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
/ 1
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 5
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
13:06
/ 1
На Закарпатті винесли вирок водійці, яка в ДТП забрала життя матері та її 13-річного сина Фото новина
14:40
/ 2
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
12:19
Наркокур’єра з понад 2 кг Альфа-PVP засудили до 9 років ув’язнення Фото новина
11:24
/ 1
На Закарпатті за добу викрили три спроби підкупу прикордонників Фото новина
12:25
Поліція повідомила деталі смертельної ДТП неподалік Чабанівки на Ужгородщині Фото новина
16:12
/ 4
На Закарпатті судитимуть посадовця сільради за незаконне відчуження землі на понад 9 млн грн Фото новина
» Всі новини