За попередньою інформацією, за ці кошти митник мав сприяти безперешкодному перевезенню громадянином товарів через державний кордон. Його затримали «на гарячому» в порядку ст. 208 КК України при одержанні всієї суми коштів.
Заходи із викриття протиправної діяльності проведені спільно із Головним управлінням Нацполіції в Закарпатській області за сприяння керівництва Закарпатської митниці. Вирішується питання щодо повідомлення особі про підозру та обрання міри запобіжного заходу.
Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду, повідомляє пресслужба прокуратури Закарпатської області.
Іван 11.10.2021 / 08:40:01
Та і добре шо беруть люди копійку можуть додому привезти!!!! Нехай сбушників і прокурорув і судїв саджають які вбивць відпускають і які рішення приймають на корость власних інтересів! Варих які сотні сімей ламають, вбивць пяних за рульом які на волі ітд!
Позор смрад!
Івану 10.10.2021 / 23:04:49
По-Вашому злочинці не мають бути покарані, бо є більші злочинці? Так собі позиція, легко філософствувати, поки не стосується иебе. Чому люди, які вклалися в товар і матимуть із нього не аж, повинні відслинявити ще стопку грошей Нікому. З іншого боку, беруть там певно всі, просто з цього типа вирішили зробити сакральну жертву. Чи недопрацьовував, чи не ділився - хз.
ДСР vs НП в Закарп обл 10.10.2021 / 22:15:28
Рахунок 0:1
Желізняк Володька, хіба погранців або лісників ймити типирка буде
Всіх поразганяв жеш
пенсіонер 10.10.2021 / 17:30:34
А що перший раз? А що першого митника їмили? Подоять файно тай відпустять. Бабло то йде аж до столиці.
??? 10.10.2021 / 15:46:20
Хоч одного митника судили?
Іван 10.10.2021 / 12:04:30
Чого пес павлов який людину вбив не сидить? Чого наркоторговці роблять роками чого пяні вбивці на тз не несуть покарання? А тут людина пропустила пару машин з товаром людям які з цього живуть сімї, бо нема роботи, такий ажіотаж?! Це срань, ті мають сидіти хто давав присгу на закон і на службу для людей, а не на свій карман!
Льоня 09.10.2021 / 22:48:46
Журналюги, незабутьте пак написати як сього поца посадять.
Хотя хрена його посадять.Здоять як телицю і у поле ,дальше пасися козлик.
Вік 09.10.2021 / 21:29:43
А хіба цим не ДБР має займатись? Ото бардак з підслідністю! Головне типу зловити прокричати і обілетити! Схема працює!
??? 09.10.2021 / 20:04:06
за що прокурор Жилкін гроші бере? Нич не рішає
ддд 09.10.2021 / 18:19:31
молодец,за раз заробив ,як пензияш за 3 мисяци-в кецик йлгл на 10рр
……. 09.10.2021 / 18:19:12
Нема доступу до інформації у дербака, малецького, деманчука - митники бють на сполох
Василь 09.10.2021 / 18:09:53
Скоро дільничі міліцішти будуть митників ловити...
Шоумен 09.10.2021 / 16:51:18
то це є система. або буде взятки брати, або інакше не буде там працювати.
Уасся 09.10.2021 / 14:44:56
Іване, заробляє то коли платить налоги, а так то злодій контрабандіст. Закон має боти єден для усіх.
Нико 3 09.10.2021 / 12:31:37
Иване истинну глаголиш!
Пітьо 09.10.2021 / 11:43:20
А начальник поста опять не при ділах, всьо кляті інспектора пуляють.
Іван 09.10.2021 / 11:12:40
Це хабарник, нормальні люди помагають другим гроші заробляти, які потім лишаються в коаїні!
Хабарники то судді які несаджають наркоманів, вбивць і пяниць! І всі органи які незахищябть людей а користь шукають свою!