Новий рекорд України "Наймасовіший мистецький пленер" зафіксували в Ужгороді (ФОТО)

Документ про це передав представник Національного реєстру рекордів України Павло Горішевський керівництву Закарпатського обласного Палацу дитячої і юнацької творчості (ПАДІЮН), яке зініціювало проведення наймасовішого мистецького пленеру до Дня художника.

Новий рекорд України "Наймасовіший мистецький пленер" зафіксували в Ужгороді (ФОТО)

Масштабний артмарафон «Мистецтво без меж» нещодавно відбувся в Ужгороді та ще на 14 локаціях у містах і селах Закарпаття.

Уперше мистецьку акцію «Пленер у ріднім місті протяжністю 2200» ПАДІЮН організував у 2015 році вздовж липової алеї в Ужгороді і її внесли до Книги рекордів України.

Цього разу в Ужгороді малювали на 7 знакових локаціях – на площах Театральній – Євгена Фенцика, Народній, біля Ужгородського замку, кафедрального собору, в альпінарії, біля Закарпатського обласного художнього музею ім. Йосипа Бокшая, на набережних Студентській та Незалежності. Визначні місця свого міста, Закарпаття понад 100-150 учасників на кожній творчій зоні відтворювали у різних техніках.  Крім обласного центру, долучилися також юні митці з Воловеччини, Міжгірщини, Іршавщини, Хустщини, Берегівщини, Винограівщини, Рахівщини, Березнянщини, Свалявщини.

Кращі роботи учасників мистецького марафону відібрали на виставку, яку сьогодні відкрили в ПАДІЮНі. Директорка ПАДІЮНу Світлана Ганущина подякувала всім партнерам та учасникам, що долучилися до марафону, додала, що ще чимало ідей, зокрема й для встановлення нових рекордів, є в арсеналі творчого закладу.

09 жовтня 2021р.

Теги: пленер, рекорд

НОВИНИ: Соціо

16:49
У Мужієві під час пожежі загинув 75-річний чоловік Фото новина
14:25
На війні поліг захисник із села Довге на Хустщині Володимир Беля Фото новина
11:45
На Закарпатті патрульні за місяць винесли 66 постанов за їзду без ременів безпеки
10:10
У Нижньоворітській громаді зустрінуть і проведуть в останню дорогу полеглого Героя Олександра Крамаренка з Абранки Фото новина
18:18
/ 1
Закарпаття готується до запуску нового переходу на кордоні з Румунією Фото новина
17:27
До Мукачева прибув евакуаційний потяг із родинами переселенців Фото новина
15:52
На Закарпатті прикордонники затримали двох порушників та їхнього переправника Фото новина
15:01
/ 1
У Мукачеві провели в останню путь полеглого Героя Євгена Мазія Фото новина
12:00
Майстер спорту з Мукачева поїде на Чемпіонат світу до Японії Фото новина
09:48
/ 3
У Великих Лазах на Ужгородщині попрощаються з 42-річним воїном Євгеном Калиняком Фото новина
09:01
/ 3
На Закарпатті оприлюднили графік погодинних відключень на 20 листопада
18:31
В Ужгороді водій їздив п’яним і спричинив ДТП Фото новина
17:17
На Закарпатті викрили схему переправлення ухилянтів, яких маскували під військових Фото новина
14:53
/ 5
Лікаря на Міжгірщині судитимуть за завищення ціни рентген-апарата на понад пів мільйона грн Фото новина
13:35
/ 1
У Мукачеві попрощаються із полеглим Героєм Євгеном Мазієм Фото новина
10:41
/ 3
Жителі села Іза протестують через запровадження карантину після спалаху гепатиту А Фото новина
09:06
/ 1
На Закарпатті оприлюднили графік погодинних відключень електроенергії на 19 листопада
17:26
/ 1
Ужгородка розтрощила дорожній знак та втекла Фото новина
11:30
/ 1
Черговий раунд для забудови полонини Руна: ліс на Закарпатті обстежать під будівництво ЛЕП
09:24
/ 2
Кінолога Чопського прикордонного загону Андрія Сливоцького та його вівчарку Вайка відзначили на всеукраїнській церемонії "Чотирилапі захисники"
08:45
Під час конкурсу "Міс і Місіс Закарпаття" активістки вийшли з плакатами проти руйнування гір під вітряки Фото новина
17:43
Закарпатські прикордонники затримали групу чоловіків, які намагалися втекти до Словаччини Фото новина
15:35
Нічна пожежа у Новому Давидкові знищила гараж Фото новина
15:11
Стало відомо про загибель Івана Дорогі з Великої Копані Виноградівської громади, що вважався зниклим безвісти з 2023-го Фото новина
14:31
На Донеччині поліг Сергій Юхимчук з Червеньова на Мукачівщині
» Всі новини