На Закарпатті депутата Баранинської ОТГ затримали на хабарі у 3 тис доларів "за вирішення земельного питання" (ФОТО)

4 жовтня депутата однієї з об’єднаних територіальних громад регіону затримали оперативники управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області та слідчі слідчого управління обласної поліції.

На Закарпатті депутата Баранинської ОТГ затримали на хабарі у 3 тис доларів "за вирішення земельного питання" (ФОТО)

Фігурант отримав 3000 доларів США неправомірної вигоди за вирішення земельного питання. За цю суму гарантував позитивне затвердження на сесії ОТГ проєкту землеустрою під будівництво житлового будинку.

За місцем проживання депутата поліцейські вилучили отримані в якості хабаря кошти. Його затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Фігуранту повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 (вимагання та отримання службовою особою неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України та обрання запобіжного заходу.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Закарпатська обласна прокуратура, повідомляють у Департаменті стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Як уточнили у прокуратурі Закарпатської області, йдеться про одного з депутатів Баранинської ОТГ.

 
05 жовтня 2021р.

Теги: депутат, хабар, питання

Коментарі

Агенти ФБР 2021-10-10 / 03:34:34
Всіх біля суда зафіксували, чекайте ми прийдемо і за вами панове депутати. Шукайте хто візьме на поруки всью компанію. Досить красти землю, вона не ваша. Марусяка це стосується в першу чергу

Свідомий Громадянин 2021-10-08 / 12:26:30
Яке рішення суду?

Света 2021-10-07 / 21:26:17
Де СБУ? Прості люди все знають а наші органи де.

Свідомий Громадянин 2021-10-07 / 10:49:20
Якщо розглянути детально Баранинське ОТГ, зокрема істеблішмент с. Великі Лази можна звернути увагу, що староста села пан Рогулич ставленик пана Помпіля, який йому допомагав на посаді лісівника тягати ліс, після чого був з позором вигнаний з посади за тіньові схеми! А зараз цей чоловік голова с. Великі Лази.

Як думаєте пан Помпіль через кого лобіює свої схеми в ОТГ?
Відповідь очевидна - Рогулич.

Наступним "перлом" є директор дитячого садочку пані Жовтані Р. Яка кричала на попередню директрису, що там працюють тільки її родичі, в перші ж місяці роботи оформила всю свою сім'ю, для інших людей там роботи нема, вона культ особистості вивела в новий рівень, чесна та порядна жінка що сказати.

Іванцик М. абсолютно бездарна людина яка пройшла тільки за рахунок того, що жителі села не хотіли обрати пана Югаса, на якого досі відкриті кримінальні провадження. Але яким було розчарування коли пан Іванцик так само як і всі інші "депутати" починає нахабно брехати та відстоювати тільки власні корисливі мотиви ігноруючи своїх виборців взагалі. Щоб тримати його на поводу пан Марюсяк взяв його на офіційну роботу в Бараниньку ОТГ, до того ж для нього буцло стоврено посаду при клубі с. Великі Лази, як думаєте без допомоги пана Марусяка? Звісно ж ні,пан Іванцик точніше його родичі працюють у пана Ледиди, який власне і є "сірим кардиналом" всього оцього цирку в ОТГ. Пан Марусяк тільки іграшка в руках "БОСА" а Іваник "ішак" у руках Марусяка.

Ось і нарешті борець за прозорість видач земельних ділянок, головний "аристократ" села, який все АТО просидів на посаді депутата, щоб бува, випадково з усіма хлопцями не потрапити на передову, ну а як же, куди тим холопам до Павлея. А ще "чесний" вибори просто купив, за гроші свого батька, а також обіцяв позитивне рішення сім'ям по земельним питанням.

А зараз кристально чиста зграя бандюків представляє інтереси виключно свої в Баранинській ОТГ.
А знаєте чому?
- Через те, що вас купили, вам дали по 500 грн.
- Через те, що вам замилили очі обіцянками, які ніколи не будуть виконані!
- Через те, що маніпулювали посадою! Та багато чого іншого, вся Баранинська ОТГ це кримінальна організація покликана ДЕРИБАНИТИ, а найгірше, право це дали їй ви проголосувавши за них, і продовжуєте давати, тому що мовчите!

Мир вам, і пам'ятайте, сила у їх руках до того моменту, поки ви мовчите!

ВАША ЧЕСТЬ -УЖГОРОДСЬКИЙ ЛОЦІІКО Б. 2021-10-07 / 07:24:19
Я самий чесний і непідкупний представник Феміди !!! Помогаю порядним людям (хабарникам, аферистам і т д) уникнути відповідальності від скоєних злочинів. Знаю шо за підозрюваного Едуарда П. дають валютою. Звертайтеся до мене я грошенята дуже люблю, вирішу все як вам потрібно. Трохи похудаєте але на волі швиденько все відіб‘єте, бо я чув шо землі в Баранинській ОТГ ще багато. Не зволікайте, підходьте якнайшвидше. Свободу Едику !!! PS гроші передавайте через моіх довірених адвокатів ( Бодя Б та інші рішали) бо детективи НАБУ слідять за мною і хочуть зловити на хабарі, але я шифруюся.

Прокуратор 2021-10-07 / 06:43:21
Уважно прочитав всі коментарі і зробив висновок що для мене зібрали чемодан з грошима. Це дуже добре що шановні депутати та співчуваючі підозрюваному Едуарду П. швидко зорієнтувалися та мобілізували зусилля. Наголошую, що купюри повинні бути нового взірця в банківській обгортці та складати суму за яку можна купити новий 300 Крузак. Адресу доставки знаєте. І в подальшому можете звертатися. Свободу Едуарду Павлею, новий джип мені. !!!

Павлей 2021-10-07 / 06:03:31
Шо ви пишете всяке про мене. Я гроші не брав а якщо і беру то завжди ділюся із колегами-депутатами. То навірно хтось случайно зайшов до мене у хату і запхав у шпор три тисячі доларів для Валеріія Миколайовича Шалахи та його однодумців. Бо вони ніде не працюють, як наприклад Діма Юрочко, а жити треба. Валерій Миколайович вже зібрав гроші та домовився із правоохоронцями та суддею, тому мене скоро відпустять і я далі буду дерибанити землю. Ми разом з колегами вже готуємося до наступних виборів на яких я думаю баранинське бидло знову нас обере депутатами. Крали, крадемо і будемо красти. Завжди ваш Едуард Павлей та компанія .

Баранинське бидло 2021-10-07 / 05:36:35
Наш біров Юрко Марксяк то є порядний газда в Баранинській ОПГ. Все ня послухать, помахать копоньов, пообіцять обернеся у другу сторону та й забуде. Сяде си у свого чорного америцького джіпа возьме цімборів та й пуйде пити палинку. І ни розуміву что так нагварюєте на його депутатох Валеру ай Жиню Юрочко. Вті хлопи уже мають непрікосновеность од наших виборцю і можуть робити вшитко што захочуть. Іх по правді даже наш біров Дьюрьо ся боійить. А зимлі уже ниє бо она ни різінова а ще треба спасати Павлея із тюрьми, так же типирь зимлю дадуть стражам порядку ай гроши збиравуть .

Правда 2021-10-06 / 23:20:00
Взяточники проклянуті їх і так шкода.

Правда 2021-10-06 / 23:05:10
Мати взяточника вчителька. Ганьба Їй як виховала сина.

Прав да 2021-10-06 / 22:58:12
Звонимо в ТСН в всі змі яка в нас влада.

Простий народ 2021-10-06 / 22:51:10
Ми вас пі памяиаєме. Ми вас су запал. Привяжеме . Дід. Знає.буйтеса нас тисячі.

7522 2021-10-06 / 21:24:53
У Баранинській ОТГ землевпорядником працює Ігор Барчан після двох років тюрми, засуджений за махінації на посаді начальника-землевпорядника Ужгородської міськради. Тюрма — місце підвищення кваліфікації корупціонерів, а БарОТГ — зона.для хімії після відсидки. Амністує дає «Золота гор».

Женя 2021-10-06 / 09:25:35
Женя і Діма Юрочко то рідні брати. Корупціонери ще ті. Займаються наповненням грошей на депутатів через земельну комісію. Ціна вирішення питання доходила на деяких об'єктах до 4000$.

Василь 2021-10-06 / 08:50:49
І Шалаха, і Юрочко, і другий Юрочко, якого також брали на хабарі за землю, і усім зрозуміло гнида Марусяк в темі!

Вік 2021-10-05 / 23:48:14
Цікава кваліфікація, а що депутат сам приймав земельне рішення, від нього залежало прийняте рішення згідно посадових обов’язків, а якщо він посередник то де інші, від кого залежало прийняте рішення і депутат мав передати гроші, і чому тоді не затримали усіх?Цікаво коли буде перекваліфікація на злочин, який дозволяє в суді призначити умовне покарання чи штраф? Наприклад шахрайство, нє? Цікаве еге ж? Походу зміна генпрокурора чи прокурора області не приводить до зміни роботи прокуратури.

Фейк 2021-10-05 / 21:59:17
Фосі коменти, лиш практично всі фейки

В.Лази 2021-10-05 / 21:13:03
Будуть всі корупціонери в аді горіти рано чи пізно.

Верховинець 2021-10-05 / 21:12:24
Це так практично у всіх ОТГ навколо м.Ужгорода- тому що для голів ОТГ разом з депутатами ЗАКОН НЕ ПИСАНИЙ. ПРОКУРАТУРА НЕХАЙ ПІДНІМЕ СКІЛЬКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ПИТАНЬ ЗАВИСЛО В "ПОВІТРІ" - ЧЕКЮТЬ ПОКИ НЕ ПРИНЕСУТЬ МЗДУ ЩОБ РІШИТИ .

Адмін 2021-10-05 / 20:13:44


Завтра суд в Ужгороді обере "запобіжку" затриманому на хабарі депутату-землевпоряднику Баранинської ОТГ Павлею


НОВИНИ: Кримінал

19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат
21:45
У Мукачеві рекордно п'яного "безправного" водія, що наїхав на клумбу, оштрафували на 50 тис. грн
19:42
/ 1
Закарпатець відмовився від мобілізації через рідню в росії та "неправильний висновок ВЛК"
14:57
/ 9
На кордоні затримали ексзакарпатця з угорщини, який продавав українок до країн Азії у сексуальне рабство
21:18
/ 2
$6500 за "квиток" на човен: на Закарпатті затримали двох військових, що "підробляли" переправленням "ухилянтів"
13:36
/ 3