4 нелегалів затримали на Закарпатті (ФОТО, ВІДЕО)

Спершу військовослужбовці відділу «Лужанка» на околиці населеного пункту Астей виявили чоловіка без документів.

4 нелегалів затримали на Закарпатті (ФОТО, ВІДЕО)

Затриманий назвався громадянином Республіки Гана. Наразі ця інформація перевіряється. Також прикордонники встановлюють осіб можливо причетних до спроби незаконного переправлення через кордон африканця.

Ще трьох нелегальних мігрантів та їх ймовірних переправників затримали прикордонники відділу «Лужанка» та співробітники оперативно-розшукового відділу Мукачівського загону, спільно з співробітниками патрульної поліції. Перевіряючи оперативну інформацію щодо можливого переміщення нелегалів, правоохоронці зупинили на околиці населеного пункту Яноші Берегівського району «Мерседес Спринтер», у якому окрім водія, громадянина України, перебувало ще четверо пасажирів чоловіків. Один із них мав при собі паспорт громадянина України, ще троє не мали жодних документів, але повідомили, що є громадянами Шрі – Ланки. Також, іноземці зізнались, що мали намір незаконно перетнути українсько-угорський кордон та в подальшому потрапити до Німеччини.

Для складання протоколів про адмінправопорушення та проведення фільтраційних заходів усіх затриманих доставлено до прикордонного підрозділу.

Щодо виявлення в діях наших співвітчизників ознак злочину передбаченого ст. 332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України» направлено повідомлення до Нацполіції, повіломили Закарпаття онлайн у прес-службі Мукачівського прикордонного загону.

05 жовтня 2021р.

Теги: нелегали

НОВИНИ: Кримінал

13:22
/ 2
Закарпатця судитимуть за спробу вивезти до Словаччини майже $1 млн у тайнику Audi Фото новина
11:51
/ 4
Масштабну міжнародну наркосхему викрили за участю закарпатців Фото новина
20:31
/ 1
Водієві "Уралу", який в Іршаві смертельно травмував мотоцикліста, присудили 7 років тюрми Відео новина
19:48
/ 1
Виноградівський суд ув'язнив прикордонника на 7 років за переправлення "ухилянтів"
17:31
/ 2
Син закарпатського перевізника уник покарання за використання "Шляху" для організації втечі за кордон понад 20 ухилянтів
16:19
/ 1
В Ужгороді п'яна водійка скоїла подвійну ДТП Фото новина
11:06
/ 1
На Берегівщині взяли під варту чоловіка, який сокирою намагався вбити знайомого Фото новина
16:07
/ 1
Трьох переправників із Закарпаття засудили до 7 років ув’язнення Фото новина
09:18
/ 1
У Мукачеві засудили наркоторговця, який продавав метамфетамін у під'їзді власного будинку
16:53
/ 3
На Берегівщині чоловік намагався вбити сусіда сокирою Фото новина
15:31
Суд виніс вирок грабіжникам, які напали на 86-річну жительку Закарпаття Фото новина
13:34
/ 1
Із Німеччини до України екстрадували організатора закарпатського наркоугруповання Фото новина
18:07
/ 5
На Тячівщині чоловік поранив сусіда пострілом із мисливської рушниці Фото новина
17:40
/ 2
На Берегівщині чоловік намагався приховати вбивство, загорнувши тіло в килим Фото новина
11:06
/ 2
На Берегівщині чоловіка знайшли мертвим у калюжі крові Фото новина
09:02
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який сокирою вбив товариша та майже добу переховувався Фото новина
14:59
/ 3
На Закарпатті чоловік помер після нападу із сокирою Фото новина
10:04
/ 1
На Закарпатті затримали банду наркоторговців Фото новина
13:00
/ 1
На Закарпатті підліток обікрав підприємство, розрізавши сейф болгаркою Фото новина
15:21
/ 2
На Рахівщині жінку підозрюють у вбивстві власного чоловіка Фото новина
13:16
/ 2
У Мукачеві сусід із ножем напав на чоловіка просто в під'їзді Фото новина
17:21
/ 1
На Закарпатті затримали пару, яка переправляла чоловіків до Румунії Фото новина
15:13
/ 1
На Закарпатті затримали таксиста, який за $15 тисяч переправляв ухилянтів через Тису Фото новина
14:05
/ 1
У Чинадійові чоловік напав на пенсіонерку та відібрав золоті прикраси Фото новина
18:00
/ 11
Посадовця сільради на Ужгородщині підозрюють у земельній афері на 9 млн Фото новина
» Всі новини